Zaloguj się, aby obserwować  
bzyku123456

Ceny kombajnów ziemniaczanych

Polecane posty

kris14    266

Tak na obecną chwilę nie ma u mnie na sprzedaż żadnych używanych kombajnów ziemniaczanych <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

U nas też nie słychać że ktoś chce sprzedać jakiś kombajn ziemniaczany, ceny możesz sobie pooglądać na np. allegro... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

u nas ceny kombjnów ziemniaczanych kształtują sie w przedziale od 6-12 tyś zalerznie od roku produkcji.np za ANNA w srednim stanie z 86roku trzeb zapłacić z 6-7tys. a za ANNA z 89-90roku w stanie idealnym lub bradzo dobrym to już koszt 10-12tyś.ostatnio w naszym rejonie duzo ludzi zakupiło te kombajny.cały czas ktoś kupował. <_< pozrdo


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

Właśnie tu jest problem. W mojej okolicy nie ma ani Bolka, ani Anny. O niemieckich juz nie wspominając. Żeby coś możliwego zobaczyć to trzeba szykować wyprawę na cały dzień. Nawet nie wiem jakie są ceny w mojej okolicy bo nikt nie sprzedaje.


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

a wiecie jakie są ceny nowych kombajnów unia Grudziądz chodzi mi o bolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

500 metrów odemnie są 2xANNA z644. i jeszcze Zetor 7211 do sprzedania .niestety nie znam ceny. ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Pytam z ciekawości

Ile mógł bym wziaść za kombajn bolko z 91 roku (chyba musiał bym jeszcze sprawdzić). Kombajn mało używany, garażowany. znajomy kiedyś był i go widział to powiedział ze jego tak wyglądał po 2 latach użytkowania (ma z tego samego roku ale kopie po 20 ha rocznie wczesnych). u m eprzez ostatnie lata kopał po 30-40 arów ziemniaka i 25 arów buraków. ostatniego roku tylko 25 arów buraków. w tym nie mam już nic do kopania. Kupca to bym nawet miał ale specjalnie nie pali mi sie do sprzedaży. ile byście dali za taki kombajn?? kilka fotek jest w galerii. dodam ze dorzucam wyorywacz do buraków.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Mysle ze w granicach 10-12tys, dostaniesz. Wszystko zalezy od kupca i sprzedajacego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Idzie kupić bolka za 5tys i żebym jeszcze w tym roku wykopał parę ha bez jakiegoś gruntownego remontu?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Ja sprzedałem Anne z 1978r w dobrym stanie za 4500zł i kupiłem Grimme, czy dobrze zrobiłem to się okaże na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
Ja sprzedałem Anne z 1978r w dobrym stanie za 4500zł i kupiłem Grimme, czy dobrze zrobiłem to się okaże na jesień.

co to za model kupiłes??


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Kupiłem Grimme HL750 , skrętna oś i separator kamieni. Koszt zakupu 1300euro + transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

to gratulacje ;) widze ze sprzęt konkretny.Jakie ma zapotrzebowanie na moc??


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

O ceny kombajnów pytałem daaawno temu, Anne kupiłem w lipcu dałem 8500 rocznik 87, stan bardzo dobry, nie miałem żadnej awarii, kopałem tylko 2 ha, w tym roku może więcej. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
to gratulacje ;) widze ze sprzęt konkretny.Jakie ma zapotrzebowanie na moc??

Z tego co wiem to ok 60KM

 

@Bzyku może się to przyda innym użytkownikom :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

Can najlepiej szukać na allegro, tam też znalazłem swój kombajn;)


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj