Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz82

Miernik wilgotności ziarna / zboża MD7822 wilgotnościomierz Miernik wilgotności ziarna / zboża MD7822 wilgotnościomierz

Polecane posty

przemoj1    3

bardziej bym Ci polecał coś typu ''Supertech GM Superpro'' jest to wilgotnościomierz skręcany bardziej praktyczny

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez gadek5228
      Witam.Posiadam kombajn Fahr M750 i szukam odpowiedzi na długo nurtujace mnie pytanie.Jaką pojemność ma zbiornik ziarna w tym właśnie modelu???(możecie również podawać inne modele kombajnów Fahr i poj.zbiornika).

Pozdrawiam
    • Przez marian2011
      Dyskusja o cenach zbóż w roku 2013 w wątku: http://www.agrofoto....a-jeczmien-itp/

Wątek o cenach zbóż w poprzednich latach dostępny tu: http://www.agrofoto....a-jeczmien-itp/

Wszystkiego naj a koledzy jak w waszych stronach z rynkami jarmarkami jeszcze prosperują czy poupadało u nas w WLKP jeszcze kilkanaście lat temu w miasteczkach gmina powiat były kilka razy w miesiącu i ojciec inni sąsiedzi sporo zboża sprzedawali raz tam jechali raz tam teraz jest jeden w okolicy co jeszcze handlują 2 razy w miesiącu a rolnicy robią nawet kilkadziesiąt kilometrów aby busem z wózkiem coś sprzedać
    • Przez kozik91
      Witam!
      Chciałbym poradzić się Wam w sprawie dotacji. Posiadam gospodarstwo rolne 70h, uprawiamy głównie zboża ale mamy też trochę rzepaku.
      W takiej sytuacji co radzicie?
      Pozdrawiam!
    • Przez nabogato
      Jakie mogą być przyczyny gubienia ziarna na wytrząsaczach?? aby nie gubić muszę jeździć bardzo wolno. Słomy jest sporo 4-5t/ha ale i tak wydaje mi się że powiano iść to szybciej. Rożne ustawienia kombajnu nie przynoszą większego skutku. Jedyne czego nie ustawiałem to fartucha za odrzutnikiem, cały czas jest ustawiony luźno w najniżej pozycji. może podnieść go wyżej? macie może jakieś inne pomysły?
    • Przez inginio
      Witam. Piszę tutaj bo to kombajn bardzo spokrewniony z new hollandem. Wczoraj podczas koszenia pszenicy która była strasznie gęsta maszyna słabo doczyszczała ziarno tzn w zbiorniku były długie kawałki słomy. Poza tym czyste. Kombinowałem z wiatrami , kierunkiem wiatrow (od dołu od góry) sita regulowałem i bez skutku a słomy całkiem sporo było. Dzień wcześniej kosiłem jęczmień, pszenżyto i było idealnie tylko w tej pszenicy taki problem. Pomożecie?