Skocz do zawartości
kwiapa

nowe koła bliźniacze do ciągnika 100 KM jakiej firmy?

Polecane posty

kwiapa    0

Witam,

nie wiem na jakie rozwiązanie kół bliźniaczych do nowego ciągnika JD 6230 się zdecydować, czy wystarczą ze zwykłą tuleją dystansową np. z firmy Agrotechnik czy warto przepłacić za takie z profilowanym dystansem jak proponuje np. Grasdorf.

Proszę o opinie użytkowników kół, ewentualne wady jednych i drugich rozwiązań.

kwiapa    0

Jeszcze zapomniałem wspomnieć o firmie Pronar, która też robi koła bliźniacze z profilowanym dystansem i jeszcze przy okazji proszę doradzić jaką odległość powinno się zrobić między oponami przy kołach bliźniaczych

Wiadomość z agroFakt.pl

kwiapa    0

Dołączam się do tematu również poszukuje kół bliźniaczych

doradzę na razie tyle, żebyś uważał na firmę z Krapkowic bo można się na nich "przejechać"...

kris14    259

Słyszałem że zakładają za wąskie felgi do opon (żeby było taniej) przez co są problemy z ewentualnym roszczeniami gwarancyjnymi u producenta opon

turion23    1

zadzwoń do pronaru a na pewno jakieś sprzęgi tobie znajdą odpowiednie szerokością.

Arek    113

Pronar robi felgi w przyzwoitych pieniądzach a spawy nawet lepiej wyglądają niż na agrotechnik.

ziemowitpl    2

GRASDORF KOŁA POLSKA na pewno odradzan czas realizacji bylo napisane i mowione do 2 tygodni a ja czekam 5 i jeszcze nie wiadomo , trzeba zrezygnowac i do pronara dzwonic. bo co to za firma co terminow nie dotrzymuje w dzisiejszych czasach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zecio
      Chce zamontować halogeny do mojego ciągnika ale niewiem jakie kupic zeby byly dobre. Mysle je zamontowac u góry z tylu kabiny. B)
    • Przez banan575
      Jaki ciagnik na 5 ha
    • Przez Luke16
      Da rade zarejestrować ciągnik teraz który był wyrejestrowany w 1989 roku??? Mam dowód rejestracyjny....
    • Przez ssman860
      Witam!

Chcę zmniejszyć rozstaw osi przedniej w swoim ursusie c385, ale nie mogę ruszyć końcówek (tych wsuwanych) Śruby ustalające puściły bez problemu, ale nie można ruszyć końcówki drążka.
      Moje pytanie: Ma ktoś jakiś sposób na ruszenie tego elementu???
    • Przez LukaszRol
      Witam zastanawiam sie jaki bybył najlepszy beczkowóz do gospodarstwa 15 ha chodzi mi szczegulnie o pojemność a pracował by w C-360