Polecane posty

piotrp213    0

witam mam pytanie jaki polecacie kombajn do kwoty 150000zl max kombajn z przystawka do max 4,5 metra wmiare oszczedny i malo awaryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

witaj wiesz najpierw musisz okreslić jakie marki cię interesują i poczytaj tematy poszczególnych marek a sam dokonasz wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0
Napisano (edytowany)

bede kosil 15ha swojego i uslugi razem 100 hektarow raczej pola male srednio po hektarze wiec kombaj z hederem 4.2 do 4.5

Edytowano przez piotrp213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20

ale jaja kombajn za 150tyś za 25 ha ale dobry dzieciak jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka wiosek dalej kupił nowe Avero na kilka ha swojego i ze 20 dzierżaw.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0
Napisano (edytowany)

sorry pomylka mialo byc 100 u ludzi kosze w sezonie srednio 100 hektarow

Edytowano przez piotrp213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20

a to zmienia postać rzeczy, do 150 tyś ja bym proponował jakiegoś dominatora 98sl, a może mega 204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boloo    0

kolego ja proponuje john deere 1075 >posiadam john deere 975starszy tylko ma stara kabine . posiadam go 8 lat i jestem bardzo zadowolony .Kosilem nim w sezoanach po 120 hektarów .Mam heder 3.6 plus przystawka do rzepaku .Naped hydrostatyczny wygoda bo nie ma sprzegła . Na niego by musial miec okolo 70 tys lub lekko wiekszy on ma 5 wytrzasaczy czesci dostepne wszedzie .A spalanie mojego to 15-18l hektrar , 0:45 min hektar a w wikeszych plytach nawet 0:40 . jak cos to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

za tą kasę to niebieskiego rekorda albo BS w dobrym stanie wyrwiesz i części w miare tanie


Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julas1990    12

Witam chciałbym odświeżyć temat. zaczynam rozglądać się za kombajnem i chciałbym się doradzić. Zastanawiam się nad Claas 208. Mega, Case 527 i NH tx66. Dodam że chce na kombajn wydać Maks 140tys i będzie on pracował na 60 h.+ usługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj