Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Hanter150
      Witam Niedawno były eliminacje szkolne. Chwalcie się ile pkt i z kim widzimy się w Warszawie o i jakby ktoś powiedział co jest w tej drugiej części W szkolnym miałem pierwsze miejsce i 25/30 pkt.
    • Przez Krezus12
      Witam, zakładam ten temat ponieważ wiem jak niskie są nasze emeryture rolnicze, sam prowadzę gospodarstwo rolne jak również z wykształecenia jestem finansistą i pracuje w doradztwie finansowym. Jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć jak podwyższyć emeryturę, aby podtrzymać swoj standard życia po oddaniu gospodarstwa to zapraszam do dyskusji.
    • Przez jarekvip99
      Chcialem zapytac czy ktos z was lub waszych rodzicow posiada rente chorobowa z krus od niedawna? ile ona wynosi? Pytam bo ojciec ma przeszlo 30 lat skladkowych w Krus gospodarstwo jest wspolwlasnoscia razem z mama. Tata jest w coraz gorszym stanie zdrowotnym czeste zawroty glowy nie moze sie przychylic i wstac raptownie problemy z chodzeniem. ma dopiero 55 lat czy moze ubiegac sie o rente chorobowa? czy wtedy by musial przepisac gospodarstwo czy poprostu byloby ze mama prowadzi wraz ze mna jako domownikiem? czy po ukonczeniu 65 lat czy tam 67 by mogl z renty przejsc na emeryture bo ona na pewno by byla wyzsza.
    • Przez avatarzaq12wsx
      Witam mam pytanie do was w tym miesiącu skończyłem technikum i moje pytanie jest następujące czy będę otrzymywał jeszcze rentę przez wakacje??
    • Przez przem159
      Witam, moi rodzice posiadają gospodarstwo rolne o powierzchni 10 ha, i chcą mi dać polę w dzierżawe abym miał powierzchnię gruntów rolnych do młodego rolnika, i teraz mam pytanie czy musi rodzicom zostać 1ha pola aby byli ubezpieczeni?, jeśli tak to musi być to hektar przeliczeniowy czy fizyczny, bo już sam nie wiem