Polecane posty

markas    0

witam dzisiaj zbiłem bęben hamulcowy pomierzylem szczękę i tak grubość 5 mam szerokość 60mm jak myślicie wymieniać czy zostawić


Dziś zbiłem bęben hamulcowy w Autosan d44 ile pomierzylem szczękę i tak grubość 5 mm szer

Dziś zbiłem bęben hamulcowy w Autosan d44 i pomierzylem szczękę i tak grubość 5 mm i szerokość 60 mm jak myślicie wymieniać czy zostawić stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrugolek    14

Witam. Mam pewien problem z hamulcami w przyczepie po puszczeniu hamulca ona jeszcze chwile trzymie. Dodam że jest to nowa przyczepa Pronar t672 instalacja dwuobwodowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Albo zawiesza się zawór pneumatyczny. Rozebrać wyczyścić poskładać i zobaczyć czy jest poprawa. 


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrugolek    14

Gdzie znajduje się ten zawór? Tylko przyczepa za każdym razem gdy się hamuje to chwilę trzyma i puści. A może to być wina zbyt małego ciśnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Może być że ciągnik nie zdarzy dopompowac ciśnienia i stąd to opóźnienie. Miałem tak ale na jednobwodowym hamulcu, co ciekawe winna była nowa złączka hamulcowa która nie podawała takiego ciśnienia.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal1108    22

Witam. Mam podpięty reduktor tak jak opisałem na zdjęciu. Czy jest dobrze podpięty? Na dole zaznaczyłem miejsce gdzie leci trochę cały czas powietrze (gumowa podkładka z nitem) Czy tak ma być?

93412118_1348825618644393_8266887939636592640_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrugolek    14
Jak zaciaglem ręczny to siłowniki się wysunęły a jak odłączyłem żółte to od razu się schowały na zaciągniętym ręcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olwin    0

Orientuje się ktoś jak przerobić instalację w przyczepie 1 obw na 2 obw? Wystarczy zwymienić zawór na HZS-4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

A duża różnica w cenie?Ja mam u siebie czarny taki jak szedł na pierwszym montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

co najmniej 13zł/m taka przyjemność, więc przy tych 2.5-3m można już nawet myśleć o spirali
widziałem że ludzie pchają nawet i ten bezbarwny igielit, co mi się nie widzi bo za twardy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

przód 125 tył 100mm, chyba że ktoś podmienił

22 godziny temu, Piotruniu25 napisał:

Od zaworu do ciągnika ma spiralny a reszta czarny.😉

teraz pytanie czy brać taki najtańszy czy wybierać z tych za 30-40zł, o ile jest jakaś różnica poza długością między nimi ?
https://allegro.pl/oferta/przewod-spiralny-pneumatyczny-pa12-czarny-m22-8928330285


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Ja mam od mizara zółty ale on jest bardziej plastikowy niż gumowy ale dwa lata narazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Co znajduje się i jak uszczelnić to co jest pod tym czarnym dekielkiem bo z tamtą powietrze ucieka?

IMG_20200520_195333758.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Tam jest wkręt do regulacji siły hamowania w zależności od wagi netto przyczepy. Inne ustawienia będą np: do D35 a inne do D50.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

masz na myśli ten kawałek tworzywa pod blaszką, bo ostatnio to rozbierałem i luźno to sobie siedzi, więc jak to ustawić ?

pod dekielkiem masz oring, zapewne wystarczy go wymienić


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez daizor
      Tak jak w temacie chcę zmienić w mojej szóstce fotel ponieważ jest ona wykorzystywana w b. dużym stopniu w gospodarstwie, a fotel "oryginalny" jaki posiadam daje bardzo niezapomniane (negatywne) wrażenia podczas jazdy po nierównym terenie (siłowniki szybko siadają i wtedy fotel zachowuje się jak trampolina).
      Powiedzcie mi czy stopień komplikacji przy montażu fotela "na sprężone powietrze" jest duży? Może ktoś ma już takowy zamontowany? Dużo roboty z odpowiednim przymocowaniem takiego fotela? Aha noi najważniejsze a więc czy istnieje jakaś realna alternatywa (tańsza oczywiście) dla powyższego typu fotela aby nie stracić zbyt wiele z jakości siedzenia podczas pracy w ciągniku?
       
       
      A powiedzcie może warto byłoby samemu pomyśleć nad taką konstrukcją? Bo można by zastosować po prostu siłowniki pneumatyczne zamiast zwykłych przy siedzeniu (trzeba by odpowiednio dobrać "skok" siłownika ) oraz kompresor 12V (nie jestem w temacie ale mógłby istnieć problem odporwadzenia nadmiaru powietrza(?) ). Wiem wiem może trochę szalony pomysł ale warto przedstawić koncepcję ;[ Może ktoś posiada zdjęcia przykładowego "środka" takiego fotela aby można było podejrzeć pewne rzeczy?
    • Przez arturo4333
      Witam wszystkich! Mam takie pytanie czy do Ursusa 3512 można podpiąć dodatkowy siłownik pomocniczy? za odpowiedzi z góry dziękuję.
    • Przez mataxenon
      Witam. w związku z tym że nie mogłem nic znaleźć na forum, muszę założyć nowy temat. wiec tak przy moim ursusie nie ma w ogóle siłownika wspomagającego podnośnik, i chce go podłączyć ale nie moge się domyślić gdzie podłączyć zasilanie, proszę więc o pomoc, mogą być zdjęcia. czekam na odp.
    • Przez Lukas7
      Witam
       
      Mam problem i licze na Waszą pomoc mianowicie podłączajac silownik dwustronnego działania do 2 złączy na tyle c 360 patrzac od tylu w lewy jako zasilanie prawy powrót sterujac dzwignia kipru silownik sie wysuwa ale gdy przesuwam dzwignie kipru tak jak do opuszczenie np wywrotki do silownik sie nie wsuwa nie chowa dodam ze rozdzielac jest nowy uszy np z pługiem sie podnosza czy moze ja to zle rozumuje ?? pozdrawiam i licze na jakis odezw
    • Przez JOZEEKK
      Mam pytanie... Czym się różni siłownik hydrauliczny jednostronny od dwustronnego? Bo mam zamiar założyć do siewnika żeby znaczniki się same składały.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj