Polecane posty

zorzyk2    56

W takim razie będziesz miał tylko dwie spiralki. Te elektryczne są tez dostępne w mniejszej średnicy tylko nie za te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Fajne to jest, jak często używasz przyczep to nie musisz zwijać ciągle kabla i węża od hamulców. Przeróbka jak najbardziej na +, jak nie szkoda Ci kasy to śmiało wymieniaj.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Powiem tak: Podobny wąż mam przy kompresorze i nie wyobrażam sobie że mógłby być tak zwykły...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Tylko tyle, że przy tych zwykłych czasami ma miejsce charakterystyczne zwisanie prawie do ziemi bo przecież na zakrętach musi być trochę luzu, a te spiralne "same regulują swoją długość"


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Regulują owszem ale jak potrafi wku**ić ich rozplątywanie ;[

Co do elektryki to jak jest stare wyrobione trochę gniazdo to zdarza się efekt "kierunkowskazu" na wszystkich światłach :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Napiszę tutaj bo nie będę zakłądał nowego tematu, a też chodzi o przewód.

Mam taki przewód http://allegro.pl/przewod-pneumatyczny-spiralny-m16x1-5-m22x1-5-i3046225581.html tylko że z jednej strony nie ma tego co się zakręca pod złączkę. Można takie coś kupic czy nie ?? Dodam że średnica węża w środku to 9 mm a na zewnątrz 12mm.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

A ta końcówka będzie pasowała na ten przewód co mam ? Chodzi mi o tą aukcje co podałeś czy ona jest przypadkowa (rozmiar tej końcówki) czy będzie pasowała do tego przewodu co mam ?

Dzięki za link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Pisałem , że fi12 mm. To są to typowe końcówki do przewodów plastikowych i różnią się tylko rozmiarem, średnicą pod przewód. Jeśli do środka nie będzie chciała wejść ta wąska tulejka to da się bez niej złożyć. Tą nakrętkę nakręca się na króciec i mocno dociskając zaciska baryłkę na przewodzie. Podobnie jest w metalowych przewodach hydraulicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Zakupiłem już potrzebne rzeczy i dzisiaj chciałem to złożyc i przy przewodzie chciałem odkręcic końcówkę ponieważ jest na m16 a ja chciałem założy na m 22 i nie mogę odkręcic tej redukcji (tutaj podaje link i jest tak samo przykręcone jak mam ja http://allegro.pl/przewod-pneumatyczny-spiralny-m-16-i-m-22-i3045577755.html doskonale widac to na 4 zdjęciu). Da się to w ogóle jakoś odkręcic czy nie ? Jeśli nie to jest taka redukcja żeby m 16 miało gwint wewnątrz a m 22 na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Nie. Nie przyszło mi to nawet do głowy. Ale jak by był tam lewy gwint to chociaż jak bym to dokręcał to by się trochę przekręciło. Ale jutro jeszcze sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Zawsze można do nich zadzwonić czy napisać bo nikt Ci na oko tego nie powie ;)

Edytowano przez Davido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Pierwsze słyszę o tych nacięciach żeby miały znaczenie :D

 

Więc zwróć uwagę a się przekonasz.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

@misiaul na pierwszy rzut oka widać że za krótki nie będzie, więc wszystko jest ok.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez daizor
      Tak jak w temacie chcę zmienić w mojej szóstce fotel ponieważ jest ona wykorzystywana w b. dużym stopniu w gospodarstwie, a fotel "oryginalny" jaki posiadam daje bardzo niezapomniane (negatywne) wrażenia podczas jazdy po nierównym terenie (siłowniki szybko siadają i wtedy fotel zachowuje się jak trampolina).
      Powiedzcie mi czy stopień komplikacji przy montażu fotela "na sprężone powietrze" jest duży? Może ktoś ma już takowy zamontowany? Dużo roboty z odpowiednim przymocowaniem takiego fotela? Aha noi najważniejsze a więc czy istnieje jakaś realna alternatywa (tańsza oczywiście) dla powyższego typu fotela aby nie stracić zbyt wiele z jakości siedzenia podczas pracy w ciągniku?
       
       
      A powiedzcie może warto byłoby samemu pomyśleć nad taką konstrukcją? Bo można by zastosować po prostu siłowniki pneumatyczne zamiast zwykłych przy siedzeniu (trzeba by odpowiednio dobrać "skok" siłownika ) oraz kompresor 12V (nie jestem w temacie ale mógłby istnieć problem odporwadzenia nadmiaru powietrza(?) ). Wiem wiem może trochę szalony pomysł ale warto przedstawić koncepcję ;[ Może ktoś posiada zdjęcia przykładowego "środka" takiego fotela aby można było podejrzeć pewne rzeczy?
    • Przez arturo4333
      Witam wszystkich! Mam takie pytanie czy do Ursusa 3512 można podpiąć dodatkowy siłownik pomocniczy? za odpowiedzi z góry dziękuję.
    • Przez mataxenon
      Witam. w związku z tym że nie mogłem nic znaleźć na forum, muszę założyć nowy temat. wiec tak przy moim ursusie nie ma w ogóle siłownika wspomagającego podnośnik, i chce go podłączyć ale nie moge się domyślić gdzie podłączyć zasilanie, proszę więc o pomoc, mogą być zdjęcia. czekam na odp.
    • Przez Lukas7
      Witam
       
      Mam problem i licze na Waszą pomoc mianowicie podłączajac silownik dwustronnego działania do 2 złączy na tyle c 360 patrzac od tylu w lewy jako zasilanie prawy powrót sterujac dzwignia kipru silownik sie wysuwa ale gdy przesuwam dzwignie kipru tak jak do opuszczenie np wywrotki do silownik sie nie wsuwa nie chowa dodam ze rozdzielac jest nowy uszy np z pługiem sie podnosza czy moze ja to zle rozumuje ?? pozdrawiam i licze na jakis odezw
    • Przez JOZEEKK
      Mam pytanie... Czym się różni siłownik hydrauliczny jednostronny od dwustronnego? Bo mam zamiar założyć do siewnika żeby znaczniki się same składały.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj