ursus1991

Przeróbka rozdzielacza nasterowanie joystickiem

Polecane posty

kris14    267

Byś musiał gdzieś dorwać głowiczki do takiego rozdzielacza przygotowane pod montaż linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voyteknet    0

chyba można. wystarczy zamienic kołpaki przednie gdzie masz dźwignie na takie do linek. pitem tylko 2 linki i joystik i musi działac. problem tylko taki jako rozstaw otworow jest przy mocowaniu kolpaka (między tymi imbusami) bo znajac zycie kazdy producent pewnie robi po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voyteknet    0

w rozsadnych sklepach rolniczych lub specjalistow od hydrauliki siłowej w okolicy. koszt jednego to okolo 50 pln (ale do rozdzielacza badestnost - popularnie stosowanego u krajowych producentow ładowaczy). Do Dinoil nie wiem. ale pewnie więcej. Wiec nie wiem czy nie rozsadniej bedzie kupic nowy rozdzielacz badestnosta dostosowanego na linki za jakies 350pln (bez sekcji pływającej). Twoj wybór;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

http://www.sklep-grene.pl/index.php/cPath/1307114939175_1307114738402_1307114738534_1382956528468_1382956528476 tutaj są do Galtecha, ale czy będą pasować ciężko powiedzieć. Modele 030-A8 i 080-A8.

Musiałbyś dorwać od Grene zdjęcia z wymiarami tych kołpaków i porównać czy będą pasować w Twoim rozdzielaczu, ewentualnie przejechać się do sklepu, jeżeli masz gdzieś go w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voyteknet    0

taki maly szczegól - galtech ma kołpaki przykrecane na 4 sruby a dinoil na 2 wiec chyba odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No to się już wyjaśniło że nie będzie pasować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1991    10

W piątek mam wyjazd to przy okazji zajadę do sklepu z hydrauliką siłową i może do Grene. Zobaczę co mi tam powiedzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

zadzwoń do tej firmy co dałeś link może będą mieć to co szukasz, tylko ceny to mają zabójcze ale warto spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1991    10

Dzisiaj zajechałem do sklepu z hydrauliką siłową, i powiedzieli mi że mogą dorobić te kołpaki w cenie 100zł/szt. Muszę to przemyśleć, czy mi sie opłaci, czy lepiej kupić nowy rozdzielacz badestnost, i wtedy w razie czego będzie jeden w zapasie, albo do czegoś innego się wykorzysta.

Edytowano przez ursus1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Luki1988
      Witam.
      Panowie czy ktoś przerabiał podawania sznurka linką z ciągnika na elektryczne?
      Wiem że ktoś gdzieś już o tym pisał ale nie uzyskałem odpowiedniej odpowiedzi.
      Myślę nad dwoma możliwościami:
      1. zamontowanie jakiegoś silnika 12v np od wycieraczek żeby napędzał bezpośrednio rolki wyciągające sznurek. (minus taki że wtedy silnik będzie cały czas się kręcił po wyłączeniu go bo bela będzie go napędzać ciągnąc sznurek)
      2. zamontowanie czegoś co napinałoby napinacz paska który napędza wszystko( to co teraz robię ręcznie linką z ciągnika) i ta opcja wydaję się lepsza ale ...? Co zamontować? Siłownik elektryczny np od bramy? Niekoniecznie dobre rozwiązanie.
      Macie jakieś inne pomysły?
       
    • Przez rafal4610
      Witam. Mam do Was pytanie. Posiadam stary agregat Bomet z wałkami na łańcuszkach(jak na zdjęciu). Od jakiegoś czasu nosze sie z zamiarem przeróbki "na sztywno" jak w nowszych typach. Pytanie czy kupie gotowe te jarzma ? Bo przejrzałem kilka sklepów w necie i nigdzie nie widze. Jeśli dorobie z pręta gwintowanego 12 to to wytrzyma ?

    • Przez smartfon
      Cześć chłopaki ,
      problem mam taki , że postanowiłem wymienić pompę hydrauliczną w c 360 bo praktycznie nie podnosił , ale po zdjęciu pompy na rurce którą idzie olej do rozdzielacza zauważyłem małe pęknięcia więc najlepiej ją wymienić . Kwestia jak się do niej zabrać bo zdaje się , że jest wciskana lub wprasowywana i nie mam pojęcia jak się pozbyć starej , a co ważniejsze jak wstawić nową bez uszkodzenia . 
      Pozdrówka
    • Przez MarianoKam
      Witam próbuję podłączyć rozdzielacz Nimco od ładowacza czołowego mam trzy wyjścia od rozdzielacza zasilanie P ,powrót pod ciśnieniem T1 ,i swobodny spływ T2 gdzie wpiąć się w hydraulikę od traktora ,chcę ominąć podłączenie pod gniazda .Proszę o pomoc
    • Przez rolnik_profil
      Jak w temacie. Jest problem z guzikiem w joysticku do zmiany biegów. Guzik chodzi bardzo ciężko i nie odskakuje. Jak się do tego dobrać ? Co mogło się uszkodzić? Może sprężyna wyskoczyła ?jak to się fachowo nazywa ?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj