Skocz do zawartości
ursus1991

Przeróbka rozdzielacza nasterowanie joystickiem

Polecane posty

kris14    259

Byś musiał gdzieś dorwać głowiczki do takiego rozdzielacza przygotowane pod montaż linki.

voyteknet    0

chyba można. wystarczy zamienic kołpaki przednie gdzie masz dźwignie na takie do linek. pitem tylko 2 linki i joystik i musi działac. problem tylko taki jako rozstaw otworow jest przy mocowaniu kolpaka (między tymi imbusami) bo znajac zycie kazdy producent pewnie robi po swojemu

Wiadomość z agroFakt.pl

voyteknet    0

w rozsadnych sklepach rolniczych lub specjalistow od hydrauliki siłowej w okolicy. koszt jednego to okolo 50 pln (ale do rozdzielacza badestnost - popularnie stosowanego u krajowych producentow ładowaczy). Do Dinoil nie wiem. ale pewnie więcej. Wiec nie wiem czy nie rozsadniej bedzie kupic nowy rozdzielacz badestnosta dostosowanego na linki za jakies 350pln (bez sekcji pływającej). Twoj wybór;)

kris14    259

http://www.sklep-grene.pl/index.php/cPath/1307114939175_1307114738402_1307114738534_1382956528468_1382956528476 tutaj są do Galtecha, ale czy będą pasować ciężko powiedzieć. Modele 030-A8 i 080-A8.

Musiałbyś dorwać od Grene zdjęcia z wymiarami tych kołpaków i porównać czy będą pasować w Twoim rozdzielaczu, ewentualnie przejechać się do sklepu, jeżeli masz gdzieś go w okolicy.

voyteknet    0

taki maly szczegól - galtech ma kołpaki przykrecane na 4 sruby a dinoil na 2 wiec chyba odpada

ursus1991    8

W piątek mam wyjazd to przy okazji zajadę do sklepu z hydrauliką siłową i może do Grene. Zobaczę co mi tam powiedzą..

dawidg2    30

zadzwoń do tej firmy co dałeś link może będą mieć to co szukasz, tylko ceny to mają zabójcze ale warto spytać.

ursus1991    8

Dzisiaj zajechałem do sklepu z hydrauliką siłową, i powiedzieli mi że mogą dorobić te kołpaki w cenie 100zł/szt. Muszę to przemyśleć, czy mi sie opłaci, czy lepiej kupić nowy rozdzielacz badestnost, i wtedy w razie czego będzie jeden w zapasie, albo do czegoś innego się wykorzysta.

Edytowano przez ursus1991

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez klusek
      witam!Mam pytanie czy warto by było zakładać do ładowacza TROLL 350 koła??I jeżeli tak to jak to wykonać??
    • Przez koma666
      posiadam murowana stodołe, wymiary 9x18 z białej cegły, mur 12cm wzmacniany co kawałek słupkami z cegły 24cm
      chodzi mi po głowie pomysł aby rozebrac to do fundamentów i na tych samych fundamentach pobudowac tuczarnie na głebokiej sciółce dla ok 120 sztuk, tzn chce zrobic 4 kojce po 30 szt i do kazdego drzwi do wybierania obornika

musze posiadac jakies pozwolenia ?
      potrzebna jest zgoda sasiadów ?
      fundament ten sam wymiary były by niezmienione
    • Przez Przemek077
      Witam
      Zastanawiam się nad przeróbką pługa UG 3. A mianowicie czeka mnie kapitalny remont pługa i zastanawiam się nad sposobem wstawienia zabezpieczeń śrubowych na korpusy oraz wstawienie większych, półśrubowych odkładnic. Macie jakieś pomysły, propozycje?? Jest to realne?
    • Przez marcin2057
      Witam mam Tura 5 http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/425962-ursus-902-tur-5/ i jest w nim mały problem szczególnie przy stawianiu bel z sianokiszonką bo chwytak nie pochyla się pod kątem 90* do ciągnika i zastanawiam się jak to przerobić i czy jak bym założył dłuższe siłowniki pochyłu lub zamienił ten łącznik od samopoziomowania z siłownikiem od pochyłu to czy by było lepiej ? Wszystkie wskazówki mile widziane.
    • Przez MAti21
      Witam , mam taki problem , a mianowicie mam ursusa 3512 na szerokim ogumieniu (opony tylne takie jak w c-360)
      i jest on zbyt szeroki np aby zapiąć do niego sadzarke do ziemniaków.
      czy ktoś go kiedyś próbował zwezić ? czy jedynym spodobem jest zmiana ogumienia?