areknn

Głośna praca wspomaganie kierownicy Agrotron K410

Polecane posty

areknn    6
Napisano (edytowany)

Mam taki problem otóż zauważyłem głośną pracę wspomagania kierownicy ale tylko na ciepłym silniku Na zimnym jest ok nic nie słychać ale jak się tylko nagrzeje ojej to słychać takie buczenie nawet przy lekkim skręcie kierownicy gdy ją puszczę to przestaje buczeć czyli dzieję się to przy skręcie-pracy pompy. Co to moze być orbitrol, pompa wspomagania czy coś innego proszę o pomoc dodam ze ciągnik ma dopiero 400 mtg i jest jeszcze na gwarancji choć serwis nie wie co to moze być.

Edytowano przez areknn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahrk    1

Na 100% masz za malo oleju chydraulicznego bo pompa wspomagajaca ciagnie wlasnie olej chydrauliczny;) Wlew tego oleju jest z tylu taki rozowy duzy korek jest tam zarazem filtr oleju i tam sie go dopelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areknn    6

ok dzieki zaraz pójdę sprawdzić choć na dolewkę to dopiero muszę kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1985    7

kolego niekoniecznie

zależy jaka posiada wersje, czy ze zbiornikiem oddzielnym hydrauliki czy nie

jak nie to olej jest wspólny ze skrzyni biegów

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areknn    6

Mam wersję B czyli oddzielny zbiornik na hydraulikę takze idzie z niego i rzeczywiście jest niski stan oleju dużo poniżej minimum. Mam nadzieję że jak doleję oleju to mu to przejdzie i bedzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vdan    5

Na bank ci przejdzie. Hałas - brak oleju lub poniżej minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

No tak, płynów trzeba pilnować, moim K410 jest na razie cicho, ale korek był nie dokręcony od płynu pneumatyki vebaco to mi wyciekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik554    8

jeśli pompa wspomagania niebędie miała odpowiedniej ilości oleju to nawet nie będzie równo pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areknn    6

Dolałem oleju nawet sporo weszło i rzeczywiście jakby pomogło, jest dużo ciszej. Jest jeszcze troszeczkę słychać ale musiałbym to porównać z innym ciągnikiem żeby stwierdzić czy jest głośniej ale to co zostało to wydaje się na naturalną pracę pompy także dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam 
      Czy jak dostane premie dla mlodego rolnika to mogę iść do pracy na jakimś półetacie albo umowie zleceniu. Posiadam prawko C+E i chciałbym gdzieś się załapać żeby se dorobić
      Z góry dziekuje za odpowiedzi 
    • Przez Kobra66
      Powiedzcie koledzy jaki olej stosujecie do wspomagania w tych ciągnikach?
    • Przez Rilock
      Posiadam problem z ciągnikiem marki Deutz-fahr Agrotron 90, przy rozgrzanym ciągniku gdy chcę cofnąć rozłącza rewers aczkolwiek nie wyświetla błędu tylko wydaje sygnał dźwiękowy. Po kilku próbach udaje się cofnąć. Prosił bym o jakąś podpowiedź co z tym zrobić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj