Zaloguj się, aby obserwować  
GlenMoray

Sianie marchwi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
GlenMoray    0
Napisano (edytowany)

Witam. Chciałabym zlecić zasianie marchwi. Mam pytanie odnośnie kosztu. Ile liczą sobie za taką usługę , jaki jest koszt zasiania marchwi na polu o powierzchni 1ha? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Edytowano przez GlenMoray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez sztafek#8482;
      jak w temacie. chciałbym wiedzieć jaki gatunek kukurydzy najlepiej nadaje sie pod sieczkarnie? jakią wy siejecie i jaka jest jej cena. pytam bo w przyszłym roku będe siał pierwszy raz i nie mam jeszcze zbytniego doświadczenia.chciałbym też abyście doradzili jak najlepiej przygotować ziemie pod taki siew. czekam na wasze rady i zalecenia
      pozdrawiam
    • Przez Przemek0
      Witam, jestem nowym nabywcą siewnika BECKER, mam parę pytan... co wyczyścić przed sezonem? nie pokazuje mi ciśnienia na zegarze a turbina daje bardzo dobrze, jak ustawić ten siewnik, chodzi mi o tabele wysiewu bo nie mam, ile siejecie nawozu na h w dozowniku i jak go tam ustawić? z jaką prędkością siejecie? ile obrotów na silniku? Sieje Landini Ghibli 100 Pozdrawiam


    • Przez MagorzataKieliszek
      Witam, potrzebuję pomocy w rozszyfrowaniu komputera od siewnika MONOSEM. Dodaje zdjecie, z gory dziekuje za pomoc
    • Przez Agaiko
      Panowie ile siejecie rzepaku kg na h mieszanca na 3 klasie ziemi pozdrawiam
    • Przez Adaskooo96
      Witam panowie jest szybka sprawa kupilem bolka w tamtym roku w tym chcemy spróbować nim kopac marchew od razu mowie nie przemysłowa mam wszystkie potrzebne akcesoria tylko jak sie do tego zabrac ? pomoże ktos moze . bo z cebula w tym roku wyszlo bardzo zle podobko jak jesy twardo nie zbierze . mianowicie zalozylem gabke i Pobieracze sciaglem lemiesze bo tak mi powiedziano i dostalem informacje ze gdy bedzie twardo pobieracz nie pobierze cebuli z ziemia to nici z kopania . teraz przyjdzie czas na marchew prosze o jakoes wskazowki jak to dzialac zeby znowu nie wyszla kaszana . pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj