Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mateuszsoja1

Farmer 9258te z broną wirnikową

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Farmer

mateuszsoja1    49
Napisano (edytowany)

WITAM!!!

Czy FARMER 9258TE z ładowaczem czołowym uciągnie bronę wirnikową z siewnikiem o szerokości 2.70

Edytowano przez mateuszsoja1

Achtung    1

mam ursusa 5714 ma on 80 km i daje rade z broną wirnikową maschio 3 metry i wał pakera.

przemoj1    3

myślę ze bez problemu ja ciągnę agregat talerzowy 2.7m i siewnik amazone 2.5 przeorbiony na 2.7 i spokojnie daję radę ursusem 9014h, a te ciągniki mają chyba podobne gabaryty

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    217

To zależy od gleby na słabszej ziemi to i ja ciągam Bronę wirnikową z wałem i siewnik o szer. 3m DF DX85 ale jak znajomemu na ciężką glebę wjechałem to DF wymiękł i Renią 120KM tak więc dużo zależy od gleby jaką posiadasz.

piotrb14    187

brona wirnikowa 2,7? myślałem że tylko 2,5 i 3m są w takich przedziałach. nie słyszałem nigdy o 2,7

mateuszsoja1    49

brona wirnikowa 2,7? myślałem że tylko 2,5 i 3m są w takich przedziałach. nie słyszałem nigdy o 2,7

Brona wirnikowa jest o szerokości 2,70 z firmy akpil ostatnio znajomy taką kupił

corrado    217

Na takiej klasie to osobiście poleciłbym Ci ten zestaw ale w szerokości 2.5m żeby to ładnie pracowało te 2.7m bedzie ciut za szerokie i będziesz albo musiał wolno jeździć albo katować ciągnik. Takie jest moje zdanie.

piotrb14    187

ja do 105 koni mam 2,5m i jeśli jest rok suchy i strasznie się wyskibi na polu górzystym to i te 100 koni ma co robić. Proponuję Ci tj kolega wziąść 2,5 zawsze zapas mocy się przyda, nawjyżej szybciej pojedziesz. Zestaw 2,5 czy 3m byłby lepszy do ścieżek technologicznych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mateuszsoja1
      Witam zamówiłem agregat talerzowy firmy Grano-System Shark 3,0m z wałem packera do niego zamówiłem jeszczr siewnik polonez 3m czy ciągnik 86km z ładowaczem da sobie z nim radę na kl ziemi od 1 do 3 diler powiedział że mocowo da sobie rade ale trzeba założyć obciążniki i łyżkę co wy o tym sądzicie

Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZI?