Skocz do zawartości
romero

Renault Celtis ładowacz czołowy

Polecane posty

romero    0

Witam. Szukam tura do celtisa 456, myśle o nowym z firmy INTER TECH. Czy ktoś z was taki posiada? chciałbym dowiedzieć się jak to się sprawuje, jaki ewentualnie model wybrać?

azek    0

Witam ,a ja mam pytanie o stacyjke do Celtisa 446 czy moze ktoś wymieniał,i podpowie jak sie zabrać za to.Z góry dziękuje za szybkie odpowiedzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek0889    1

Nie wiem jak z turami ale ja mam łyżkę z inter tech i materiał jest słabej jakości, tyle co podwórko odśnieżyłem a lemiesz na rogach już pol okrągły :D

romero    0

No właśnie na tym polega mój dylemat bo w sumie za podobne pieniądze będzie nowy np. z inter techu jak i używany zachodni. niby nowy to nowy ale zdaję sobie sprawę że czasami ten starszy zachodni będzie solidniejszy.

AlaCapone    3632

Zachodni będzie solidniejszy na 100% a co za tym idzie wytrzymalszy. Jeżeli masz zamiar dużo używać tego ładowacza czołowego radzę wybrać używkę z zachodu oczywiście w dobrym stanie.

Jaki model? Taki, na jaki cię stać lub jaki znajdziesz w dobrym stanie, choćby: FAUCHEUX Prestige 120, MAILLEUX MX 100.

romero    0

Głownie będzie on używany do zwózki i ustawiania belek ( ok. 500 rocznie) także nie tak dużo ale co będzie później to się okarze, więc lepiej od razu kupić coś lepszego. Myślę że do 15 tyś coś fajnego z używek powinno się trafić.

hodowcamlody    31

inter tech za wysoko ma zdecydowanie mocowania i tur jakoś wąski tak że widoczność bardzo ogranicza, lepiej jakiś agromasz, ursus, hydramet.

macie racje lepiej zachodni uzywany chodzby dlatego ze zapinanie i odpinanie jest błyskawiczne a nasz to trza z nim jezdzic cały czas bo ciezko odpiac ja polecam meiluxa taki mam i jestem z niego zadowolony

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się