Zaloguj się, aby obserwować  
4porucznik01

zgrabiarka Promar 3.5m

Polecane posty

4porucznik01    15

witam kolegów . mam kilka pytań do użytkowników tej zgrabiarki

-jak ona się sprawuje

-jak oceniacie jej wytrzymałość

-i czy polecacie te zgrabiarkę za jej cenę ???

z góry dzięki za odpowiedzi

post-30661-0-40913200-1391276331_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4porucznik01    15
Napisano (edytowany)

ma współpracować z zetorem 7211 a jak by sie dało to i ursusem C-330M . cena jest mniej więcej 7200zł

Edytowano przez 4porucznik01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz82    3

Sąsiad ma ją ze dwa sezony i narazie nic się nie działo z nią a grabi c-330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil04w    0

Witam. Ja tez zastanawiam sie na zakupem takiej zgrabiarki bądź firmy Jar-Met. Która bardziej polecacie? I na tandemie czy bez?

@Lukasz82 i daje c-330 rade w tej zgrabiarce? Nie podnosi jej na uwrotach? Bo ja tez ja planuję zapinac do 30-stki, bo do renault 7514 mi sie nie usmiecha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo1970    51

Witam , nie wiem czy mi się tylko wydaje ale jak wynika ze zdjęcia to przednia część ramy którą się podpina do ciągnika jest zespolona na stałe

a powinna po opuszczeniu być wachliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4porucznik01    15

przednia część jest na stałe ale kółka podporowe są obracane ale rozglądałem sie po innych zgrabiarkach i jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Witam. Ja tez zastanawiam sie na zakupem takiej zgrabiarki bądź firmy Jar-Met. Która bardziej polecacie? I na tandemie czy bez?

@Lukasz82 i daje c-330 rade w tej zgrabiarce? Nie podnosi jej na uwrotach? Bo ja tez ja planuję zapinac do 30-stki, bo do renault 7514 mi sie nie usmiecha :D

 

Sąsiad ma Jar-Meta, przepracował już 2 sezony i bez awarii, ale c-330 jest za lekka do tej zgrabiarki. Na tandemie dokładniej grabi i zęby dłużej wytrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC360    21

Witam. Ja tez zastanawiam sie na zakupem takiej zgrabiarki bądź firmy Jar-Met. Która bardziej polecacie? I na tandemie czy bez?

@Lukasz82 i daje c-330 rade w tej zgrabiarce? Nie podnosi jej na uwrotach? Bo ja tez ja planuję zapinac do 30-stki, bo do renault 7514 mi sie nie usmiecha :D

Ja nie polecam zgrabiarki Jar-met jak kolega wyżej napisał że na tandemie zęby wytrzymują dłużej to prawda ale nie w jarmetce mój wójek ma i nie jest z niej zadowolony zęby sie cały czas łamą i narzeka na nia nie polecam ci jej lepiej kup używke felle i zobaczysz nie pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

^ Jak kto dba to tak ma, sąsiad grabił 2 sezony 15ha x3 pokosy i nic nie ułamał, pożyczył raz dla drugiego sąsiada i 3 zęby do wymiany po zgrabieniu 2 hektarów. Jak ktoś ma talent do łamania zębów to trzeba kupować zgrabiarkę z kołem kopiującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez slonikgaming
      Witam, mam problem z zgrabiarka. Im szybciej jade tym coraz mocniej rozwala mi wal wymieniony zostal tryb talerzowy oraz oska glowna z trybem stozkowym. I od tego czasu tak robi i strasznie halasuje jakby tryby przeskakiwaly. Prosze o pomoc. Pozdrawiam 
    • Przez lukus
      Witam wie może ktoś jak sie nazywa ta część w zgrabiarce ?
    • Przez SzymonWdoowski
      Dzień dobry / Cześć  tak jak w temacie mam mały problem z wyborem zgrabiarki. Samasz przekładnia olejowa ale ciężka do tego praktycznie żadnego egzemplarza w śąsiednich gospodarstwach. Z kolei Pronar przekładnia smarowana tawotem niższa waga w porównaniu z samaszem, sporo egzemplarzy w okolicy i chwalący je gospodarze . Te właśnie argumenty chodzą mi po głowie. Niestety nie wiem jak to jest w praktyce odnośnie samasza. Zwracam sie do was drodzy koledzy o pomoc, podpowiedz w wyborze. 
      PS. Maszyna ma pracować z Fendem 305 LSA 68KM
    • Przez panmino
      Zamierzam kupić zgrabiarkę dwukaruzelową grabiącą na bok. Trafia się Claas Liner Twin 650. Ma ktoś na forum taki sprzęt? Jakieś opinie posiadaczy? Pozdrawiam wszystkich zielonkowców  
    • Przez dragon1010
      Witam, ma problem ze zgrabiarką pottinger top 33n. Problem polega na tym jak dostać się do koła talerzowego. Odkręciłem śruby od spodu koła talerzowego, ale dalej nie chce zejść. Rozkręcał ktoś coś podobnego i wie jak się do tego zabrać? Dodaje zdjęcia: 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj