Zaloguj się, aby obserwować  
DawidSakowski

Wolny wydech C-360

Polecane posty

Witam mam pytanie,

Założyłem do urusa c360 po remnocie wydech tak zwany "wolny wydech" jest to pusta rura z kwasówki wiadomo nie ma ogromnego przekroju ale dzwięk jest mega i jeszcze nawet mocy przybyło i tu moje pytanie czy takowy wydech nie ma sie nic do silnika nic nie siada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil84    3

Nic się psujue jeszcze lepiej bo malżejszy wydech musisz tylko uważać w budynkach ze słomą czy sianem bo będzie więcej iskrzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Wstaw zdjęcia albo chociaż dokładnie opisz... Jaka średnica rury i czy tylko prosta czy zawinięta na końcu?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia moge podesłać jutro bo teraz już ciemno i prosta na końcu średnica to mniej wiecej 50-tka bo pasuje na oryginalne kolanko do kolektora wydechowego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Już sobie wyobrażam, teraz tylko jedno pytanie... Jaka jej długość przy jakiej kabinie? W skrócie długość z oryginału czy ponad dach kabiny?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79
Napisano (edytowany)

Witam, brak amortyzacji tłumienia może być przyczyną wypalania zaworów wydechowych, oraz większe spalanie paliwa ,pozatym będzie iskrzył na sto procęnt,tak jak kolega wyżej słusznie zauważył, żeby aby uważać przy budynkach, jak też materiałach łatwo-palnych bo będzie stwarzać zagrożenie pożarem, mam kuzyna któremu spłoneły dwie przczepy ze słomą w czasie transportu asfaltem z pola, przybyło kilka jednostek straży pożarnej do gaszenia i policjia, po ugaszeniu pożaru zabrali tłumik do ekspertyzy czy jest aby oryginał, posiada tłumik iskier itd. i spełnia wymogi p/pożarowe, bo w rachubę wchodziło płacenie za gaszenie pożaru, oraz zniszczenie jakiejś tam części asfaltu,na szczęście miał oryginał i uniknął kosztów poza tym co się spaliło, tak że ja bym się głęboko nad tym zastanowił zanim bym coś takiego zamontował ,i czy to się aby opłaca,a wygląd i dżwiek to nie wszystko, fakt że napewno ładnie wygląda, ale i jest pewne ryzyko :rolleyes: Pozdrawiam.

Edytowano przez wieslaw16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz pare słów jako użytkownik, Ciągnik na 3ha orania nie puścił ani jednej iskierki (sadzy ani deka się w wydechu nie osadza) nie zrobił się w żadnym miejscu czerwony nic z waszych przyczyn spalanie jest bez zmian.

Celem moim było uzyskanie odpowiedzi odnośnie żużywalności części a więc dostałem taką odpowiedz od użytkownika @wieslaw16. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez eddi87
      Panowie do 3-4 tys jakiej dwójki obrotowej szukać co by dokupił do niej jeszcze odkladnie, piersi, lemiesze.
    • Przez MarcelJaros
      Witam 
      Wykonuje ktoś z Was zabiegi ochrony roslin c360 i opryskiwaczem biardzki 15m? Interesują mnie wydajnościi cieczy l/ha jakie Wam wychodzą w praktyce 
      Mam zamiar pryskać 250-300l/ha  . Bedę robił osobiście kalibracje ale chciałem wiedzieć dla porównania 
      Z góry dzięki
    • Przez Fredovsky
      Witam. Mam problem mam problem z hamulcami w c-360. Ostatnio wymieniałem cylinderek w prawym kole wszystko złożyłem, ale ciągnik nie hamuje (ma lekkie spowalniacze). Jak kręciłem piastą dawały radę zatrzymać ale podczas jazdy mają zbyt mało siły. Układ jest odpowietrzony wg. mnie po naciśnięciu pedałów(chodzą z lekkim oporem i odbijają) płyn leci strumieniem z odpowietrzników. Więc moje pytanie czy jest jakaś regulacja na tych cylinderkach bądź jakiś inny sposób na ustawienie tego?
    • Przez emilkochanek
      Czy ktoś może mi na 100% powiedzieć do czego służy złączę ze zdjęcia. Słyszałem kilka opinii i dalej nie wiem czy hamulec hydrauliczny czy wolny spływ oleju. 

    • Przez majes
      każdej wiosny mam problem z rozsianiem nawozu. Mam podmokłe ziemie. Do tej pory czasami udało się rozsiać po przymrozku. teraz mamy zakaz stosowania przed 1 marca i efekt taki że mamy zaraz kwiecień, a u mnie nie mam mowy z wjechaniem w pole, rośliny aż proszą się o zasilenie nawozem.
      Chciałem założyć bliźniaki ale zastanawiam się nad zbudowaniem napędu gąsienicowego. Efekt końcowy chciałbym żeby był taki :)

      Gość tu ma na sprzedanie gotowy ale cena spora.
      https://www.olx.pl/oferta/naped-gasienicowy-CID5-IDjV5gr.html#3580abf2ca
      Trochę zabawy w warsztacie ale powinno się udać. Znacie może kogoś kto wykonał już taki napęd?
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj