piterwx2

Czy pompę zębatą da się zregenerować (naprawić)

Polecane posty

piterwx2    0

Witam tak jak w temacie. Mechanik po zmierzeniu ciśnienia pompy stwierdził ze pompa jest do wymiany ciśnienie jakie jest to 100bar . Pompa zasila tura jest to pompa ZĘBATA Mechanik powiedział że trzeba kupić nową pompę za 2500zł bo nie da się jej zregenerować :/ Może ktoś zna jakiegoś mechanika który by tą pompę zregenerował jeżeli w ogóle jest taka możliwość??


Jak pomogłem to daj strzałkę w górę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Tuchola regeneruję, i pod Wrocławiem też ktoś regenerował, ale nie wiem co i jak. Teściu tam kiedyś do kombajnu buraczanego regenerował i chodzi już z 6 lat. Nie każde pompy da się zregenerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterwx2    0

czy mógł byś bardziej mnie rozjaśnić kto to jest ta Tuchola adres, jakiś kontakt :)


Jak pomogłem to daj strzałkę w górę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterwx2    0

Już wiem znalazłem na necie tą firmę co regeneruje. Wielkie dzięki za pomoc.


Jak pomogłem to daj strzałkę w górę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sakos2803    3

Tylko nie oddawaj jej do HYLMET-u.Lepsza firma jest HYDROTOR. Zadzwon do nich podaj typ pompy i wszystko ci powiedzą.http://www.hydrotor.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

no własnie nie oddawaj jej do Hylmet-u jak pisze kolega @sakos2803 tylko do Hydrotor-u bo w Hylmecie to nie każda nowa pompa jest dobra i długo nie pochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterwx2    0

Wiem, wiem ale zdecydowałem że kupie nową. Bo starej nie opłaca się regenerować.


Jak pomogłem to daj strzałkę w górę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rafftti
      Witam kupiłem wycinak Vicon i jest z nim taki problem, że bardzo ma luz prowadnicy na której porusza się w górę i dół przez co boczne piły podczas wycinania bardzo rozpychają kiszonkę. Rozbierał to ktoś ?Jest tam jakaś regulacja? Z góry dzięki za pomoc.
      http://tablica.pl/oferta/wybierak-do-kiszonek-ID2V3GB.html#ccc3d76378
    • Przez KubaKois
      pomóżcie ,możecie wysłać zdjęcie i je opisać lub odpowiadając
    • Przez Maciek_0607
      Witam. Mój problem polega na tym że dolny talerz w kosiarce rotacyjnej jedną stroną dotyka górnego talerza a grógą jest duża przerwa. Podejrzewam zwicgrowanie dolnego talerza. Jak można go wyprostować? Pozdrawiam.
    • Przez kuki147
      posiadam mf 285 przerobiony na koparko ładowarkę  mam problem z napędem na tylni WOM gdy włączam to niby wałek się kreci ale jak ruszę dźwignia od tylnej koparki to ona nie działa i wałek powoli staje i się zatrzymuje proszę o poradę co się zepsuło i jak to można naprawić

    • Przez noid
      Witam. 
      W Renault urwało się tylne prawe koło. Jest to Ciągnik Renault 7514S.
      Z której strony się zabrać do tego aby dostać się do zerwanej półosi ciągnika? Czy trzeba będzie zdjąć kabine czy bezpośrednio dostać się od zerwanej strony w moście? Czy zacząć rozkręcać z tyłu przy podnośnikach?
      Pozdrawiam.
      Przesyłam zdjęcia złomika.








×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj