piotr820

Prasa zmiennokomorowa Vicon itp. Opinie

Polecane posty

PRIMO    8046
3 godziny temu, Arek napisał:

Orientuje się ktoś gdzie można szukać siłownika gazowego pokrywy siatki do rv1601 ?

Chcesz kupić nowy czy gdzie on się mieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
20 godzin temu, PRIMO napisał:

Chcesz kupić nowy czy gdzie on się mieści?

Może źle sprecyzowałem pytanie... Chce kupić nowy bo stary już nie trzyma.

Na allegro znalazłem o identycznych parametrach ale używany za stówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Szukałem i niestety nie ma, bardzo nietypowy siłownik. Skok 100mm, całkowita długość 300mm, siła 1000n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki223    14

Panowie, orientuje się ktoś jakiej długości powinny byc pasy w vicon rv 187  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

Vicon 1601 Nie konczy owijania owinie czasem 2x czasem 1,5 1,3 a czasem 0,9 i koniec Kolega PRIMO gnębiony wczoraj naświetlił mi trochę sprawę WIELKIE DZIĘKI ale może ktoś miał taki problem u siebie i zna go praktyki i napisze która śrubkę pokręcić żeby było dobrze 

Obracając kołem hamulca to trza uzyc sporej siły ?

Edytowano przez debrzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    410

Mam problem z prasą, dokładnie to ż dobiciem beli na ostatnich 10 cm regenerowany był siłownik od zgniotu dodatkowo założyłem zamek hydrauliczny i dużej poprawy niema, miał ktoś taki problem? dodatkowo ciśnienie Max jakie mogę uzyskać to 180 bar chyba że naprawdę duży pokos i szybko jadę ale jak się zatrzymam to odrazu spada. Ma ktoś pomysł o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    410

Więc tak, faktycznie ta śruba na imbus była poluzowana, ciśnienie na spokojnie dobije 150 więcej trzeba długo trzymać hydraulikę, myślę że jak dostanie materiał to spokojnie dojdzie do tych 200, jest różnica też taka, że na te 150 bar normalnie mogę odpiąć węże, przedtem musiało być na zero. Sprawdziłem też siłowniki od klapy i przez godzinę opadła może z 2 cm więc myślę że trzyma się w normie. Mam nadzieję że teraz będzie lepiej

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

@PRIMOPoprawiłem dzis prowadnice siatki Siatka juz sie nie zatrzymuje ,leci na balota Ale dalej jest problem z ilością owinięć Ustawione na 3 albo 4 a owija tylko 1,8 1,9 i odcina Belka owinięta nie całe dwa razy . Pokazuje bład siatka nie idzie a powinna Dwa razy zdarzyło sie ze owinęła tyle razy ile ma zadane ale w momencie gdy pościłem siatkę do pustej komory i nawinęło ją na dolny walec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@debrzyna a na wyświetlaczu ile pokazuje owinięć bo u mnie pokazuje nieraz 2.9 do 3.3 a ustawione jest na 3.

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

Na wyświetlaczu pokazuje 1,8 1,9 i tyle jest na balocie A moze ja mam mało obrotów na womie Robie ursusem 6 cyl na 1600 obr Ciekawe ile jest wtedy na womie, jakis miernik by sie przydał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal1108    22
Zwiększ poprostu ilość owinięć np ustaw 4 to może wtedy owinie te 2.5 raza i po problemie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@debrzyna sprawdź jeszcze czujnik położenia siłownika hamulca. 

Instrukcja obsługi strona 185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymek784
      Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, więc proszę o wyrozumiałość. 
      Czy ktoś posiada instrukcje obsługi do wyżej wymienionej prasy (Vicon RV 2160 2009rok) bądź posiada prasę z podobnym sterownikiem i podzieli się ze mną wiedza o obsłudze tego sterownika? dołączam zdjęcie sterownika. 


    • Przez bizonzo56
      Co sądzicie o Deutz-fahr 10006 czy warto go kupywać 
    • Przez Crazyalert
      Witam!
      Problem dotyczy deutz fahr 5120c gs 5 biegów 3 zakresy z 2015r przebieg 500 godz.
      Liczę na odpowiedź użytkowników właśnie tego modelu.
      Jestem ciekaw w ilu przypadkach wystąpiła wada skrzyń biegów objawiająca się silnymi drganiami i hałasem przenoszącym się przez dźwignię zmiany biegów, w tym przypadku na biegu 4. wodzik ewidentnie chodzi po kole przesuwnym. Dodatkowo serwisanci twierdzą, że zastosowane zostały odchudzone wadliwe synchronizatory.
      Mimo iż wada występowała od nowości, brak reakcji serwisu ponieważ jak twierdzą, te skrzynie tak pracują.
      Kontakt z przedstawicielstwem sdf również kończy się odbiciem piłeczki.
      Nie wydaję opinii odnośnie marki i modelu tylko chcę wiedzieć czy to odosobniony przypadek czy norma.
    • Przez Pawel3443
      Witam.Mam problem z ciągnikiem Deutz Fahr Dx85,w zbiorniku olejowym robi się piana z oleju i podnośnik wolno działa,czy może ktoś miał taki sam problem,czego może być to przyczyna?
    • Przez Nasters
      Witam tak jak w tytule szukam Ciągnika 110-130 km do 75 tys jako główny Ciągnik.Z góry dzięki za odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj