Zaloguj się, aby obserwować  
mateuszs1993

Co powiecie o tym ciągniku???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

http://tablica.pl/oferta/case-1494-CID757-ID3ycBl.html#8223dc9a4f

tak jak w temacie co powiecie o tym ciągniku i wgl o tej serii??

jak z cześciami w normalnych sklepach rolniczych jakie ceny?

i czy ten ciągnik posiada skrzynie hydro shift i co to wgl za skrzynia bo słyszałem że są z nią problemy i z naprawą ??

Pozdrawiam z z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź na temat tego ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

bez urazy ale za te pieniądze ? trochę duże jego atut ładowacz czołowy po zatem nic specjalnego gumy łyse ,brak zaczepów i nie jest obcionrzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi jestem nowicjuszem i nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupie. a ile by mnie wyniosło dokupienie tego wszystkiego czego brakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

oj trudno mi powiedzieć ,ale ja bym w takie wynalazki nie wchodził lepiej coś prostego zetor ,ursus ,ferguson to znane marki na naszym rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterwx2    0

Ja bym się jeszcze zastanowił ponieważ ten ciągnik ma atuty ale też wady ale z opini wynika ze CASE to dobry ciągnik.

Wady : duża cena, 10 tyś motogodzin, słabe opony,

Atuty: Przedni napęd ,tur, 86 KM, Utrzymany


Jak pomogłem to daj strzałkę w górę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy85    0

ciagniki nie sa zle ale cena troche duza , z czesciami do case raczej nie powinno byc problemow , niedaleko mnie jest sklep specjalizujacy sie w tej marce dostanie sie wszystko i do kazdego modelu , choc sporo pod zamowienie ale dosc szybko dostawa . Ale nie jestem specem w tych ciagnikach ale czy to jest case czy jego brat David Brawn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze mam dużo czasu do prac polowych jeszcze daleko także wszystko na spokojnie mogę rozważyć dzięki za pomoc :)

 

No jeszcze mam dużo czasu do prac polowych jeszcze daleko także wszystko na spokojnie mogę rozważyć dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popek007    9

Casy są dobre zależy jakiego trafisz jak jakiś zdrowy nie dobity to na dożywocie :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris01    0

Mnie osobiscie podoba sie fortschritt zt323a duży, masywny ciągnik z prostym silnikem 105 koni bodajże i cena przystepna z czesciami raczej problemu nie ma a na to trzeba patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

Szczerze mówiąc to gościu sobie ceni za dużo.Opony łyse licz lekko 5 tys jeszcze trzeba dołożyć.Jeszcze zaczepy.Nie wiadomo co tam w środku w silniku jest tak że ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Mnie osobiscie podoba sie fortschritt zt323a duży, masywny ciągnik z prostym silnikem 105 koni bodajże i cena przystepna z czesciami raczej problemu nie ma a na to trzeba patrzec

 

 

kolega dobrze mówi miałem takiego to nie do zajechania motor to miało;D i palić też malo pali w porównaniu do ursusa cieżkiego ale wady tez ma skrzynia troche dziwna dużo biegów w moim byly problemy ze sprzęgłem pneumatycznym które sie rozlecialo...;>

jak byś znalazł ładny egzemplarz to czemu nie tylko z wyglądu są ochydne...(jak kto lubi;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy85    0

mam troszke mniejszy model 644 wszystko to samo co 744 tylko silnik trosze slabszy fajne ciagniki , niskie spalanie , rewers , dobra hydraulika . Naprawde mazna polecic te ciagniki , czesci tez dostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się że jest rewers jest to bardzo przydatne gdyż planuje kupić ciągnik który będzie robił dużo turem:) a nie ma jakiegoś większego problemu z naprawą skrzyni czy sprzęgła w tych modelach ?? albo nie wie ktoś ile sobie krzyczą mechanicy za takie podstawowe naprawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy85    0

powiem ci tak ja przy swoim nic nie naprawialem wiec nie wiem tylko lozysko w przednim kole koszt 50 zl . Tez przed zakupem martwilem sie o skrzynie ale rozmawialem z kolega on od kilku lat ma internationala ale 100 konnego i wlasnie pytalem sie go jak skrzynia i on mowil ze sam robil skrzynie przy swoim . Mowil ze nie mam bac sie o skrzynie bo nic strasznego tam nie ma . A ceny napraw wydaje mi sie ze tak jak przy innych ciagnikach przecierz to nie jest zaden wynalazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Info trzeba będzie pojechać i go obejrzeć :) a ty masz do swojego tura ? jak masz to jak się sprawuje w pracach typu nakładanie obornika i przy balach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy85    0

jak kupisz dobra sztuke to bedziesz zadowolony :) , no ja nie mam tura chce kupic ale tak sie zastanawiam jeszcze czy kupic do casa czy do perkinsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

To nie jest tak do końca Case tylko David Brown produkowany pod ta marką. W sąsiedniej miejscowości są 2 takie ciągniki jeden chodzi w miarę dobrze, drugi więcej stoi jak robi. Posiadają one dość ciekawą skrzynię HydraShif (choć nie wszystkie) 12/4 (3 zakresy i 4 biegi pod obciążeniem na każdym), z tego co słyszałem jest masakrycznie drogą w naprawie.

Ogólnie na twoim miejscu lepiej poszukałbym jakiegoś Landini 8550 czy coś w tym stylu.


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale myślę że ze wspomaganiem i rewersem jest idealny ciągnik do tura :) bierz do case'a tura :)

 

MgrLukash pierwsze słyszę o tych ciągnikach i mało ich jest. To jest coś jak fiat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy85    0

tez sie sklaniam zeby wziac tura do casa ale to tak przed zniwami narazie do balotow mam maszt od widlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baggio    0

Ale myślę że ze wspomaganiem i rewersem jest idealny ciągnik do tura :) bierz do case'a tura :)

 

MgrLukash pierwsze słyszę o tych ciągnikach i mało ich jest. To jest coś jak fiat ?

Landini z fiatem wspólne ma tylko włoskie pochodzenie. Te produkowane w latach 80 najbardziej przypominają fergusony. Silnik mają napewno ten sam, skrzynie prawdopodobnie też, ale tu sobie głowy uciąć nie dam. A wizualnie bardzo podobnie, tylko kolor niebieski w landini. zresztą w fabrykach landini chyba montowano też masseye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Landini z fiatem wspólne ma tylko włoskie pochodzenie. Te produkowane w latach 80 najbardziej przypominają fergusony. Silnik mają napewno ten sam, skrzynie prawdopodobnie też, ale tu sobie głowy uciąć nie dam. A wizualnie bardzo podobnie, tylko kolor niebieski w landini. zresztą w fabrykach landini chyba montowano też masseye

 

Przecież Landini kiedyś to była fabryka MF w Hiszpanii, to były MF malowane na niebiesko


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Ginterpol
      pierwszy raz coś takiego widziałem i jestem trochę zbulwersowany.. chciał bym wiedzieć czy ktoś ma też takie zastosowanie w swoim ciągniku.
      główny problem w tym że ciągnik jest z roku 2013 a opony ma założone z roku 2004(9 lat). nie będę pisał jaki sprzedawca/producent stosuje takie praktyki -zobaczymy jak się sprawa dalej potoczy- bo na oponach zaczynają pojawiać się pęknięcia. teraz proszę sprawdźcie przy swoich ciągnikach datę produkcji opony. (można ją znaleźć -najczęściej- po lewej stronie opony w jajowatym kółku czterocyfrowe oznaczenie, pierwsze dwie liczby to numer tygodnia, pozostałe to rocznik. często numer jest poprzedzony oznaczeniem XC . naprzykład XC(5012) co oznacza 50 tydzień 2012 roku.
    • Przez farmerNH
      Witam.
      Chcialbym zalozyc do NH CB radio presidenta.
      Ktore wybrac harry czy johny?
      Ile powinnem dac, zeby nie przeplacic?
      Jaka antena? Za ile?
       
      Czy moge cb podlaczyc pod radio w nh?
    • Przez Lukasz82
      Tak się zastanawiam czy według przepisów w ciągniku ciagnącym przyczepy można używać świateł do jazdy dziennej? Inaczej czy przyczepy musza miec światła pozycyjne włączone?
    • Przez wskpiotrus125
      witam chcę załorzyć klimatyzacje do ciagnika case mam w nim nagrzewnice czy mógł bym podłaczyć klimatyzacje do tej nagrzewnicy czy musiłbym oprócz (sprężarki ,parowkina, skraplacza) kupić rownież wentylator czy uda się to podlącyć pod tą nagrzewnice ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj