Skocz do zawartości
Xeon

Obsługa Deutz Fahr 6.30

Polecane posty

tommy83    41

U mnie nigdy wskazówka nie przekroczyła zielonego ( głównie jest na środku zielonego).Popieram poprzednika przedmuchaj silnik sprężonym powietrzem.

Kris94    23

OK, zdejmę osłony i przedmucham, zobaczę później jak będzie.

Niki20    6

Podpowie ktoś jakie ciśnienie powinno być w skrzyni? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Niki20    6

Max co mi pokazało to 2,5 bara... Jakieś rady? Zmienię jeszcze olej bo nie zmieniałem... 

szkoda oleju lać do padniętej skrzyni ciągnik do rozjechania!!

PS. jak by ktoś pisał ze to pompa padła to na 90% nie bo są prawie nie do zajechania

Niki20    6

Biegi i reduktor chodzą idealnie, nic się nie dzieje. Gdzie w takim razie szukać usterki jak nie w pompie? Jakaś rurka w środku pęknięta?? 

Niki20    6

Sugerujesz, że przekłamuje? Dzięki za pomoc. 

Niki20    6

Jest opcja żeby czujnik uszkodzony był i mrugał? Nie wymieniałem go jeszcze... 

trzeba wkręcić w miejsce czujnika manometr taki działający i jak nie będzie tam 18 bar to jest kiszka co ci da zmiana czujnika jak nie wiesz jakie jest tam faktycznie ciśnienie?

Niki20    6

Zgadza się. Sprawdzę jeszcze na drugim zegarze, ale dziwne jest to że ona dopiero zaczyna mrugać po ok 2 godzinach pracy w polu... 

dziadeq    0

Dzień Dobry. Zamierzam kupić traktor z ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-deutz-fahr-dx-6-30-CID757-IDjK86b.html#af3d2492fd. Mam kilka wątpliwości, w francuskim dowodzie widnieje rok 87, ale podejrzewam że jest to data pierwszej rejestracji, ponieważ, felgi i dwie szyby 84, przedni most 85, brak uchylnych bocznych szyb. Most ZF z wejsciem wałka atakującego w śodku i hamulcem, ale wydaje mi się że jak oglądałem taki ciagnik z 89 r to mial bardziej zabudowane krzyzaki przy mostach ten ma odkryte. Proszę o sprawdzenie aukcji fachowym okiem i pomoc w określeniu czy nie jest to np dx120 albo jakaś składanka. Jeszcze jedno, licznik chyba do 35 i zaniżał prędkość bo na gps pokazała 38 czasami 40km/h. Ogólnie jak ze spalaniem w takim ciagniku, bo doszły mnie informacje ze jest paliwożerny. U mnie by pracował przy pługu 5-cio skibowym jak najszerszym w ziemiach słabej klasy, piaszczystych. Może da się sprawdzić rok produkcji po nr VIN w jakimś sklepie z częsciami do ciagników? Z góry dziekuję. Jak kupię, to pewnie jeszcze o nie jedno się będę pytał więc prosze również o cierpliwość. Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się