Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

hopper5    19

Zadzwoń do takiej firmy, zapytaj ile taki interes kosztuje i po sprawie. Każde drzewo to indywidualna sprawa., bo na cene wpływa sporo czynników.

ozzykot    0

dokładnie to zależy, zadzwoń i przyjedzie gościu i ci wyceni , mi ścięcie 50 letniego drzewa między budynkami wycenił na 3000zł

Edytowano przez ozzykot

razor275    279

Powodzenia :)

800zł znajomy mi powiedział, wiadomo cena po znajomości, do wycięcia była stara duża grusza która rosła przy stodole a z 2 stron były linki energetyczne.

hopper5    19

W grudniu wycinaliśmy brzoze o wys ok 10m. odleglość między budynkami z jednej strony 2m z drugiej 5m. Gałęzie spuszczane na linach. cena 300zł

katter    2

To całkiem rozsądna cena za brzozę. Teść się dogadał, że mogą sobie wyciąć drzewo - nic nie zapłaci, ale drzewo zabierają. Ceny bardzo często zależą od stopnia skomplikowania. Czasami nie ma problemu, podjeżdża się podnośnikiem koszowym i jedzie z tematem, podczas gdy innym razem trzeba się sporo nagimnastykować, aby nic nie uszkodzić. Ceny zwykle są od 300-400 zł za drzewo. Należałoby tutaj dopyta. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość ziomek16142
      Przez Gość ziomek16142
      Witam. Od razu zaznaczam że nie wiem czy w dobrym dziale daję swój temat. Jeśli nie to proszę o przeniesienie, ale do rzeczy...

Koło mojego pola mam drzewa ( przy rowie, w którym ani kropli wody ;P), jest to za stodołą, nie przy jakiejś szosie czy coś. Po prostu drzewa rosną tak jakby na granicy.
      Moje pytanie jest niby proste, ale:
      czy jeśli chciałbym powycinać te drzewa to muszę mieć pozwolenie ??
      Czy obejdzie się bez ??
      Gdzieś to trzeba zgłaszać ??

Z góry dzięki za pomoc