Skocz do zawartości
bartus16

co sadzicie o zetorze 7341/7321

Polecane posty

bartus16    8

aj mam jednego znajomego co ma ten ciagnik i sobie go chwali ale chce poznac opinie innych na jego temat :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl

miko    0

Ogólnie ta seria classic czy jak jej tam było :rolleyes: z końcowymi numerami 20/40 cieszy się lepszą opinią od tych z końcówką 21/41, przynajmniej w moich okolicach.

Ferdek07    62
Ogólnie ta seria classic czy jak jej tam było :rolleyes: z końcowymi numerami 20/40 cieszy się lepszą opinią od tych z końcówką 21/41, przynajmniej w moich okolicach.

Potwierdzam również w mojej okolicy jest jeden 7341 i 7340 pracują z turami i właścieciel 7341 bardzo nażeka

zetor5321    1
Potwierdzam również w mojej okolicy jest jeden 7341 i 7340 pracują z turami i właścieciel 7341 bardzo nażeka

te zetory np 7341 mają nowoczesne kabine i naklejae inną

kolega ma taki i stuk już3 drzwi.

a takie drzwi całe troche kosztują

radson    5
te zetory np 7341 mają nowoczesne kabine i naklejae inną

kolega ma taki i stuk już3 drzwi.

a takie drzwi całe troche kosztują

Wiem cos o tym 315zł takie drzwi jak kupowaliśmy

zetor5321    1

ja bym wolał w wersi na końcu 0 bo tańsze szyby.

a 21 ma bajer ale jak sie potucze szyba t troche boli.

bartus16    8

ale napewno jest drozej ale ja bym wolal 7341 niz 7340 7341 fajniej wyglada i ma fajniejsza kabine

Ferdek07    62

a czy ten 7341 poza silnikiem różni się czymśod proximy, tzn skrzynia biegówi i chydraulika oraz pneumatyka czy jest ta sama w proximie?

bialy2005    193

Ogólnie seria super to to samo co proxima oprócz silnika i wygladu maski. Skrzynia to tylko w wersji z rewersem ma 6 biegów a w super 5. Mam 7341 niecałe 4 lata 2000mth głowny woł roboczy, lata nawet z agrgatem upr-siew 3m :rolleyes: I naprawde nie ma co narzekac nic powaznego w nim mi nie padło poza w rozszczelnieniem sie cylinderków hamulcowych i wysprzeglika ale to z powodu dolania złego płynu, wymieniałem płyn i uszczelniacze i wszytko gra. A co do komfortu to serioa super jest dużo lepsza niz w starej kabinie, maiłęm wczesniej 7211 to mam porówanie. Jest bardzo dobra widocznosc, siedzi sie sporo wyżej widze np 1 korpus w pługach a w starej kabinie to raczej nie realne bez wychylenia sie przez otwarta szybe :) Włączanie napedu i blokady elektropneumatyczne a w classicu mechaniczne wajha. Naprawde nie żałuje wydanych 8tys wiecej w porówaniu z seria classic. jakby sie każdy bał 100zł droższek szyby to w polsce latałby tylko stare ursusu :) Czesci do zetora sa naprawde tanie w porówaniu z zachodznimi. Takie same drzwi ( ja tez rozwaliłem , zahaczajac o belke kiszonki otworzonymi drzwiami) do case to x5 :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam 7340 Turbo (77,5KM) i przez długi czas był to główny ciągnik gospodarstwa i jestem z niego zadowolony. Nie było żadnych poważnych awarii, jest dość ekonomiczny. Jak chcesz go kupić to na pewno będziesz z niego zadowolony.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mój wujek też ma 7340 turbo. Do tej jesieni pracował na 90ha, dopiero teraz kupili większy ciągnik. Sprawuje im się bardzo dobrze, dopiero w tym roku maja robić kapitalkę, bo mocno dzwoni.......... <_<

maniek1480    0

ja mam zetora 5340 i jestem z niego zadowolony jest bardzo praktyczny ma ok 64 KM a pociadnol mi pelna 10 tonowa przyczepe zboza na polu <_<

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się