Gość

Jd 2650 Vs Case 965 Vs renault 9514

Polecane posty

krol9    3

W tych starych JD 3 godziny i masz na skrzyni rozpołowiony seria XX40 XX50 bardzo przyjemna do roboty. W niektórych nowych ciągnikach potrzeba więcej jak pół dnia by dostać się do sprzęgła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi101    0

Obojętnie jakiem marki kupisz ,możesz wpaść w te samo bagno,więc wybieraj najlepsze marki,to wtedy będziesz miał nadzieje że dłużej pochodzi.

u nas mają nowe farmtracki to sie rozpiepszają a mój JD 2850 chodzi jak marzenie. :)

Odkąd mam nowego JD 5100R przestałem się bać starego,teraz się boję o nowego,tam jak się coś zepsuje to tylko serwis,a serwis kosztuje 160 za godz,pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DobryxD    1

John Deere 2650  ktos ma go ??  zna opinie  ? ile on pali jakie są awarie, na co  patrzec jak sie kupuje ? jak odpala w zime przy minus 20 stopni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj