Polecane posty

simson2812    420

Witam chciałbym się podzielić zdjęciami z budowy wału packera.

śr. 320mm dł. ruru 2100mm typ blachy na zęby hadrox grubość blachy na zęby 5mm rozstaw rzędów 74mm grubość ośki fi 40

Może nie jest to najlepszego wykonania ale mam tylko 16lat.

Wał packera

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Wiadomość z agroFakt.pl

simson2812    420

Skrobaki będą jeszcze nie dokończony a czy się opłacało to chyba tak bo trochę żelastwa w domu było a kupić to nie tak tanio

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Elegancki wał. Ja jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej rury. Osobiście nie będę wycinał pojedynczych ostrzy tylko będą połączone w formie pierścieni każdy przy spawaniu będę przestawiał o kąt. Blacha 5mm na ząb stanowczo za cienka. Zobacz na ori wały tak jest od 8-10mm. Twoje zęby są dość duże na kamieniach będą się gięły.

KPK KUMURUN TEAM

simson2812    420

Raczej nie zacienka bo wszystkie są z normalnej blachy a mój z hadroxu

maciekn1210    2

Wału może lepiej nie malować bo farba bo i tak po chwili zejdzie, lepiej za to nie oszczędzać na malowaniu ramy może kolor czerwony ? Będzie szybciej robil :P :D

maskin    7

Ja mam do sprzedania wał pakera za grosze i po co oczy sobie nabłyskiwać? Jest 4 metrowy ale bezproblemu mozna z niego zrobić mniejszy.

ziomall1991    1

ja jestem za tym że warto jest zrobić coś samemu i mięć satysfakcję ze się nie kupiło tylko samemu zrobił, więc jeszcze raz brawo do kolegi!

simson2812    420

a po co mi 4 m wału??? I tak pewnie mnie wyszedł taniej :D

ziomall1991- też tak sądze

KRISS75    40

Dobra robota!

Znam to uczucie satysfakcji ze zrobionego własnoręcznie sprzętu i w dodatku tańszego niż oryginał - Bezcenne :rolleyes:

simson2812    420

Dzięki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krejzol20
      Witam mam ptoblem z ustawienie luzu zaworowego w masseyu 3635s ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć znaków ułożenie tłoków w cylindrach a nigdzie nie idzie znalesc nic na ten temat 
    • Przez MikołajProchenka
      Witam zastanawiam się nad przeróbką starego kultywatora 2.20m na agregat ścierniskowy. Mam plan usunąć jeden rząd zębów w to miejsce wstawić jakieś także pierwsze 2 rzędy wymienić na "kurze stopki" i dorobić wał rurowy. Agregat będzie pracował z ciągnikiem Arbos 2035 35km 4 cylindry 4x4. Prosiłbym o opinie podpowiedzi i ewentualnie zdjęcia wałów oraz agregatów jeżeli ktoś przerabiał. Pozdrawiam.
    • Przez Marecki2922
      Witam, mam taki pomysł ażeby zrobić rozkładanie lanc na siłownikach elektrycznych , ktoś może próbował tego i chciałby podzielić się doświadczeniami byłbym wdzięczny 
    • Przez slawek4020
      Witam potrzebuje wymiarów ,kątów w łyżce do tura ,ponieważ planuje ją zrobić przez zimę. Jak ktoś kupił nową łyżke to niech pomierzy mi się przyda;)Z góry Dzięki
    • Przez karoles04
      Witam mam problem w Renault 103.54 mechaniczna z elektrohydraulicznym włączaniem napędu.
      1.Gdy napęd jest wyłączony i ciągnik się kopie gdy skręce kierownicą do końca przednie Koła zaczynają się kręcić
      2.Ciśnienie oleju które dochodzi do przystawki napędu wynosi na zimnym oleju przy wolnych obrotach 20bra na większym gazie Max 25 gdy skręcę Koła na Maxa ciśnienie spada prawie do 0 tak samo jest jak nacisne na padał hamulca.
      Co to może być gdzie szukać przyczyny czy jakiś zawór jest zacięty czy może już pompa do wymiany?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj