Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Budowa
simson2812    356

Witam chciałbym się podzielić zdjęciami z budowy wału packera.

śr. 320mm dł. ruru 2100mm typ blachy na zęby hadrox grubość blachy na zęby 5mm rozstaw rzędów 74mm grubość ośki fi 40

Może nie jest to najlepszego wykonania ale mam tylko 16lat.

Wał packera

Wiadomość z agroFakt.pl

simson2812    356

Skrobaki będą jeszcze nie dokończony a czy się opłacało to chyba tak bo trochę żelastwa w domu było a kupić to nie tak tanio

Elegancki wał. Ja jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej rury. Osobiście nie będę wycinał pojedynczych ostrzy tylko będą połączone w formie pierścieni każdy przy spawaniu będę przestawiał o kąt. Blacha 5mm na ząb stanowczo za cienka. Zobacz na ori wały tak jest od 8-10mm. Twoje zęby są dość duże na kamieniach będą się gięły.

maciekn1210    1

Wału może lepiej nie malować bo farba bo i tak po chwili zejdzie, lepiej za to nie oszczędzać na malowaniu ramy może kolor czerwony ? Będzie szybciej robil :P :D

maskin    7

Ja mam do sprzedania wał pakera za grosze i po co oczy sobie nabłyskiwać? Jest 4 metrowy ale bezproblemu mozna z niego zrobić mniejszy.

ziomall1991    0

ja jestem za tym że warto jest zrobić coś samemu i mięć satysfakcję ze się nie kupiło tylko samemu zrobił, więc jeszcze raz brawo do kolegi!

KRISS75    39

Dobra robota!

Znam to uczucie satysfakcji ze zrobionego własnoręcznie sprzętu i w dodatku tańszego niż oryginał - Bezcenne :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Łukaszda
      Panowie kupiłem nowo pompe hydrauliczno i nadal wysadza uszczelniacz na wałku

• Przez keeway
      witam mam zamiar kupić łuparke swidrowa pod cignik i niewiem czy bedzie pasowac walek od rotacyjnej napewno ktos robił link od łuparki podaje w linku    http://allegro.pl/zestaw-wom-swider-80-z-wymienna-koncowka-rebaki24-i6579957576.html#thumb/1

• Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

• Przez Schadow
      Witam. Chciałbym się zapytać czy ktoś próbował przerobić rozrzutnik do obornika na rozsiewacz do wapna jeśli tak to co trzeba kupić i czy w ogóle się to opłaca?