Skocz do zawartości

Polecane posty

Robertkpa    0

Witam,mam pytanie

czy jeśli zaszczepię stado podstawowe(lochy) glewaxem 6 przeciw biegunce u prosiąt,to czy mogę nastepnego dnia zaszczepic je porcilisem ART przeciwko nosoryjówce,czy może musi być jakis czas odstepu miedzy tymi szczepieniami, z góry dziękuję

oaxis3333    34

to są dwa inne leki o innym składzie , więc myślę że możesz na drugi dzień szczepić !

to jest tylko moje zdanie , najlepiej zapytaj weterynarza

:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Robertkpa    0

Znalazłem dzis w swojej szafce lek hypralona enro-I ale niestety zgubiłem ulotkę,wiem ze jest on przeciw kalibakteriozie. Wie ktoś jak sie go dawkuje i czy podaje sie lochom przed oproszeniem czy juz prosiakom,jak prosiakom to kiedy,i jaka dawke??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zorak
      Po założeniu plantacji truskawki przyszedł czas na plantacje mialiny. W tym roku 1800 sztuk sadzonek odmiany POLANA. Dlaczego ta odmiana ?? Jest to malina bardzo plenna, owocująca na pędach jednorocznych które nie potrzebują podpórek. Po zbiorze wystarczy skosić pędy. Przedplonem był jęczmień. Pole na zime zaorane a wiosną zrobiona uprawka i własnie jestem na etapie sadzenia. Rozstawa w rzędzie 0,5m a między rzedami 3m.
      Pierwsze pytanie - czy po posadzeniu obcinać pozostałość zeszłorocznego pędu na równo z ziemią ?? czy pozostawić ??
      Jeśli ktoś zajmuje się profesjonalnie tą rośliną to prosze o kilka wskazuówek odnośnie nawozów i oprysków - zwłaszcza oprysków. Jakie oprysk, kiedy i na co.
      pozdrawiam i czekam na jakies wieści
    • Przez dabb2
      Posiadam do sprzedania kilka baniaków 25 L zakwaszacza do wody pitnej Nufosalm-L dla drobiu i trzody. Stosowane dla poprawienia zdrowotności, przeciwko salmonelli, poprawienia wyników produkcyjnych i ogólnie profilaktycznie przeciwko bakteriom i grzybom. U mnie się sprawdza i jest w bardzo przystępnej cenie, także jak najbardziej polecam. Jest w tak przystępnej cenie że z tego wszystkiego wziąłem za dużo i muszę zbyć kilka baniaków. Kupiłem tutaj www.stop-salmonella.pl i tutaj jest też szczegółowy opis tego zakwaszacza. Wystawione mam to też u siebie na allegro w takich samych cenach co kupiłem, czyli 190 zł http://allegro.pl/zakwaszacz-nufosalm-l-preparat-antybakteryjny-25-l-i5923950506.html.
      Tam też mam kilka sztuk naturalnego stymulatora wzrostu do sprzedania. Polecam.
    • Przez PiotrekMiszczyk
      Co dawać świnią do jedzenia? :rolleyes:
    • Przez Jarek525
      Sprzedam

Koncentrat sojowy dla warchlaków i tuczników od 25kg masy ciała do końca tuczu. Źródłem białka jest wysokobiałkowa (Hipro) poekstrakcyjna śruta sojowa. Koncentrat zawiera odpowiednio zbilansowane ilości aminokwasów, niezbędne witaminy i mikroelementy, aromaty i substancje zapachowe poprawiające pobieranie paszy przez zwierzęta.

Bez dodatku śruty rzepakowej.

Sposób dawkowania
      - warchlaki od 25-50 kg    15% -17,5%
      - tuczniki od 50-80 kg:      12,5% -15%
      - tuczniki od 80-110 kg:     10% -12,5%

Parametry:
      Białko surowe 40,0 %,
      oleje i tłuszcze surowe 2,7%
      lizyna 4,4%,
      metionina 0,65%,
      met + cyst. 1,25%,
      treonina 1,8%,
      tryptofan 0,5%,

Cena 2100 brutto przy zakupie minimum 1 tony (1000kg)
      Dowóz w cenie na terenie całej Polski (minimum 1 tona).
      Płatność przy dostawie kurierowi.

Przy większych ilościach możliwa negocjacja cen.

Zdjęcie przedstawia sprzedawany koncentrat.
      Produkt w workach 25kg, 1000kg na palecie.

Jesteśmy legalnie działającą mieszalnią pasz pod Poznaniem, gdzie koncentrat jest produkowany.
      Kupujesz u producenta dzięki czemu omijasz pośredników i ich marże !

Oczywiście na produkt wystawiamy Fakturę Vat.

Kontakt:
      Tel. 664 764 296

• Przez bambrzwlkp1
      Witam ostatnio słyszałem że do bydła i trzody jest najlepsze gniecione zboże. I dlatego chciałbym zrobić samemu gniotownik.
      Dwa walce napędzane czy jeden? Czy opłaca sie robić czy nie lepiej kupić gotowy?