Zaloguj się, aby obserwować  
piech

renault

Polecane posty

piech    0

jaki wybrac renault ceres 85 z95r czy zetor 5340 z 94 r

Edytowano przez piech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Ja bym wziął Renault :) Twardsze, skrzynie szybsze i ogólnie maszyna z głową zrobiona :) Ale to jest tylko moja opinia :)


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

zadales pytanie w temacie Renault i myslisz ze ktos powie ze Zetor lepszy :lol:

sam komfort jazdy jest lepszy, rewers, szybka skrzynia, czasem trzeba odblokowac 5 bieg, spalanie silnika MWM po prostu bajka, chyba nie bylo oszczedniejszych silnikow w tych latach, jesli na JD to wyjdzie podobnie do zetorowskiego, ale jakosc wykonania nieporownywalna


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Też bym polecił renie, masywniejsza, wygodniejsza i wiele innych. Tylko nie sugeruj się kosztem napraw, bo wiele osób przez to przekreśla zachodnie sprzęty nie biorąc pod uwagę ile ten zachodni wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piech    0

to jak mialem napisac czy lepszy reno czy reno.pozatym mam case to wim mniej wiecej ile kosztuja czesci do zachodnich ciagnikow. a na co patrzec przy zakupie takiej reno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Mogłeś napisać w ogólnym temacie CIĄGNIKI to miał byś opinie dwóch stron. Z drugiej strony skoro masz zachodni ciągnik to dziwi mnie twoje pytanie. Pewnie wiesz że renie mają w miarę dobre opinie :rolleyes: a na co patrzeć ...... temat morze. Nie słyszałem o jakiś szczególnych wadach tego ciągnika, a jak zawsze na wszystko patrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piech    0

no moglem ale zabardzo niewiem jak.a slyszalem ze renie maja slabe skrzynie :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    631

Powiem krótko... To forum przeglądam regularnie od 2 lat i nie widziałem żadnego powtarzam żadnego tematu pt "padnieta skrzynia"... Ale skoro mówisz "słyszałem że" to już wiesz sam w jakie kategorie to wrzucić...

Nie ma ciągników niezniszczalnych ale za wadę konstrukcyjna skrzyni w renault nie można uznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piech    0

no ale ja tylko tak slyszalem osobiscie podoba mi sie ceres 85 jest jedna na alegro taka zielona na podlasiu co sadzicie o nij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

co do skrzyn to i ja też słyszałem że zacina się wodzik w serii 14 ale to ile lat juz pracuje!!! To tak jak w c360 jeden w dzień ze 3 razy zakleszczy biegi a inny rok przejeździ i nic (przypadek u mnie) Ja też akurat o skrzyniach nic nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

jedyny zielony na alle http://allegro.pl/re...3888385481.html o ta Ci chodzi?

na pewno przy ladowaczu dostal przedni most, szczegolnie tuleje, skrzynia, zwlaszcza rewers

pozatym malowana, chyba Tobie opisywalem w innym temacie, opony jak widac, jeszcze pojezdza

wiecej po zdjeciach nie ocenie, jasnowidzem nie jestem jeszcze :lol:

 

jesli cena z ladowaczem to bardzo niska, odrazu zapala sie w glowie kontrolka, ciagniki bez ladowacza po tyle cenia

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piech    0

no opisywales.chodzi mi o ta wlasnie renie no cena jakas mala tak jak pisales po tyle chodza bez tura a ciagnik to kazdy dostaje swoje w turze chyba ze odpowiednio eksplotowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominator98    0

post bez argumentacji +1 punkt ostrzeżeń - o ortografii nie wspomnę

Edytowano przez dominator98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piech    0

nazwa fendt nieoznacza zaraz, wielka moc,wole renowe aty przenies sie na forum fenda lub zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz3564
      Witam poszukuję drzwi lewych do renault 9034 TX jeśli ktoś posiada proszę o wiadomość.
    • Przez MarcinKa
      Witam
      Może ktoś podpowie czy jest jakis zawór czy jakaś inna przesłona czy jakby tam zwał na przejściu pomiedzy zbiornikami górnym a tym pod kabina??
      Pytam bo lalem paliwo i zapełniłem górny na maksa i nie poszlo w dolny dopiero jak przejechałem na pole to paliwo spadło do dolnego zbiornika...
      Dziwne trochę,przewód łaczacy oba gruby jest powinno samo lecieć nie ma zadnych kraników nie wiem co za przypadłość...
      Ktoś coś??
    • Przez Mati3005
      Witam, Panowie mam pytanie odnośnie ustawienia balansera, tłumika drgań zwał jak zwał, przy remoncie silnika mechanik nie zaznaczył położenia wału względem ustawienia balansera, i teraz podczas pracy są odczuwalne drgania na ciagniku, nie wiem jeszcze jak z sila przy ciężkiej pracy bo na razie tylko pracował z opryskiwaczem ale takich drgań przed remontem nie było wiem ze ma być ustawione dwa skrajne tłoki w GMP i teraz pytanie czy jest gdzieś na kole od wału oznaczenie tego czy czeka mnie metoda prób i błędów ze śrubokrętem we wtrysku?? 🙂 na balanserze jest oznaczenie na kole zębatym, za pomoc dziękuję 
    • Przez Wojtas974
      witam tak jak w tytule, nie mogę wrzucić tych biegów, 3 i 4 wchodzi normalnie, ktoś miał podobny problem?
    • Przez BartekMaruszewski
      Witam. W mojej renówce pojawił się problem z włączającym się napędem, a mianowicie podczas jazdy bez różnicy czy wolno czy szybko, na niskich czy wysokich obrotach zapala się i po jakimś czasie gaśnie (albo nawet miga) kontrolka od ręcznego, co za tym idzie czuć i słychać jak zaczyna ciągnąć przedni napęd. Potrafi włączyć się nawet jadąc po drodze co jest dość uciążliwe. Jeśli ktoś orientuje się w czym może być  problem byłbym wdzięczny za odpowiedź. Renault 103.54 16x16  mechaniczna. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj