emuel

Opinie o Ursusach serii 12xx

Polecane posty

szczupak    1

jezeli chcesz sie dowiedziec różnych danych maszyn rolniczych wejdź na strone www.konedata.net


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek    3

morze masz na pompie zapłon przestawiony troche, ogniem nie wali z tłumika?? albo morze juz marna głowica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Piszcie co sadzicie o tym ciągniku :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

Niezbyt do roboty w polu, w transporcie owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Dobry byłby gdyby nie te wąziutkie koła z przodu, które tona w błocie i powinien mieć lepszy podnośnik. Jak już wspomniano do transportu dobry.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Mam takiego samego Zetora 12011 i fakt do roboty w polu to bez 4x4 nie ma co podchodzić z 115km. Inna jego wada to wir w baku, i sam bak ma kiepską konstrukcję nie da się na górkach pojeździć do końca na paliwie, jak zostaje w baku mniej niż 20l to łapie na pochyłościach powietrze (no chyba że ktoś ma drugi zbiornik). Z fajnych spraw to półbiegi są w nim.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja jak na razie jestem zadowolony z ciągnika. Byk swoja moc ma jak twarde podłoże to idzie jak przecinak.

 

A po drugie to w tych ciągnikach tylko max 1900 obr/ min w orce. Bo jak powyżej to wir w baku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

1201 to nawet nie ma 115 km, jest słabszy od 1222 o jakieś 10 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

1201 ma 112 km :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

To fakt wszystko od normy zależy, choć ja i tak mam inny od oryginalnego silnik w Zetorze (ciuchnę nowszy), ale ciekawe ile mu zostało koników :rolleyes:.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

U nas we wsi co prawda nie ma takiego traktora ale duże po PGR-owskie gospodarstwo z sąsiedniej wsi ma takiego do oprysków, odwożenia zboża do skupu i tego typu prac to kierowca bardzo go sobie chwali ale zaznaczył że to jest traktor tylko do takich prac.


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Gdyby jeszcze miał przedni napęd to by moment się nim uprawiało, a tak wogóle bez przedniego też się da robić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neo    0

Napęd na peno by mu się przydał ale wtedy stanie się mało zwrotny więc i tak źle i tak nie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez YTheFreeDead
      Słuchajcie. W zimę zakupiłem Ursusa 1224 w bardzo dobrym stanie. Wszystko byłoby z nim dobrze jeśli nie ten wałek wom, który nie włącza się przy kierownicy, to znaczy, jak włączy się pod siedzeniem to kręci się, co z nim może być nie tak? Poprzedni właściciel powiedział, że wcześniej wszystko dobrze chodziło tylko, że coś w tym rozdzielaczu zamarzło( Nie wiem co mu mogło tam zamarznąć). Co według was może być popsute może ktoś to już naprawiał? Czy może być to pompa hydrauliczna? Dodam, że przyśpieszacz nie działa (z tego co wiem to zaspawany) i czasami przy postoju znacznie ciężko kręci się kierownicą w prawo ale w jeździe to nie przeszkadza. Gdy ktoś coś może wiedzieć w tej sprawie to proszę pisać.

    • Przez PatMatAgro
      Witam, mam ursusa 1224 świeżo kupiony. W czasie jazdy na 3 i 4 biegu szosowym słychać rumot tak jak by tryb coś w tym stylu. Zaobserwowałem że rumot ten jest słychać wewnątrz (tak jak by coś z prawej strony z tyłu ale może być to przenoszone więc nie wiem). W przypadku biegów polowych, wstecznym nic nie słychać, podobnie jak na 1 i 2 szosowej też nic się nie dzieje.
      Zaobserwowałem że w trakcie zjazdu z dużego wzniesienia rumot cichnie. Dodatkowo poprzedni właściciel zapewniał mnie że skrzynia była po kapitalnym remoncie. Myślałem że może to być prawa zwolnica ale było wszystko ok.     Czy jest możliwe że to luz na ataku?  Proszę pomóżcie mi!
       
      Z podziękowaniem Mati
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj