Skocz do zawartości
emuel

Opinie o Ursusach serii 12xx

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Wojtek    3

morze masz na pompie zapłon przestawiony troche, ogniem nie wali z tłumika?? albo morze juz marna głowica :(

zts    1

Niezbyt do roboty w polu, w transporcie owszem.

ciagnikfan    3

Dobry byłby gdyby nie te wąziutkie koła z przodu, które tona w błocie i powinien mieć lepszy podnośnik. Jak już wspomniano do transportu dobry.

cosmos    1

Mam takiego samego Zetora 12011 i fakt do roboty w polu to bez 4x4 nie ma co podchodzić z 115km. Inna jego wada to wir w baku, i sam bak ma kiepską konstrukcję nie da się na górkach pojeździć do końca na paliwie, jak zostaje w baku mniej niż 20l to łapie na pochyłościach powietrze (no chyba że ktoś ma drugi zbiornik). Z fajnych spraw to półbiegi są w nim.

Bizon1201    34

Ja jak na razie jestem zadowolony z ciągnika. Byk swoja moc ma jak twarde podłoże to idzie jak przecinak.

A po drugie to w tych ciągnikach tylko max 1900 obr/ min w orce. Bo jak powyżej to wir w baku jest.

zts    1

1201 to nawet nie ma 115 km, jest słabszy od 1222 o jakieś 10 km.

cosmos    1

To fakt wszystko od normy zależy, choć ja i tak mam inny od oryginalnego silnik w Zetorze (ciuchnę nowszy), ale ciekawe ile mu zostało koników :rolleyes:.

zetor165    0

U nas we wsi co prawda nie ma takiego traktora ale duże po PGR-owskie gospodarstwo z sąsiedniej wsi ma takiego do oprysków, odwożenia zboża do skupu i tego typu prac to kierowca bardzo go sobie chwali ale zaznaczył że to jest traktor tylko do takich prac.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Gdyby jeszcze miał przedni napęd to by moment się nim uprawiało, a tak wogóle bez przedniego też się da robić.....

Neo    0

Napęd na peno by mu się przydał ale wtedy stanie się mało zwrotny więc i tak źle i tak nie dobrze :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się