Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
simonjasinski

Jaki ładowacz czołowy wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam wszystkich forumowiczów.

Piszę do Was z prośbą o pomoc w wyborze ładowacza czoowego, a mianowicie jego producenta.

Przy zakupie nowego traktora zastanawialiśmy się nad kupnem ładowacza John Deere, ale w ostatecznym rozrachunku nie zdecydowaliśmy się na niego.

Jakie firmy Wy polecacie?

Cena ładowacza nie gra roli, ważne jest aby miał funkcję amortyzacji, był długi i bardzo wytrzymały, miał stosunkowo duzy udźwig.

Krótko mówiąc, poszukuję ładowacza idealnego, także wpisujcie swoje pomysły i marz

Bocian6230    2

Ja polecam ładowacze Inter-Tech są naprawdę bardzo solidne,dobrze wykonane ,maja dobry udźwig,amortyzację,za dopłatą nie kapiące złącze . My zamiast oryginalnego ładowacza Claasa wzieliśmy tego i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni . Ładowacz możesz oglądnąć w mojej galerii

Strona producenta

http://www.intertech-agro.pl/

Wiadomość z agroFakt.pl

sebas99    60

Jeśli cena nie gra roli to tur Stoll, będzie tu najodpowiedniejszy ;) W porównaniu do Inter-tech to niebo, a ziemia ;) Na pewno nie będziesz miał żadnych problemów z wyciekami, rama jest mocna, a do JD będzie jak najbardziej pasował ;)

Edytowano przez sebas99

jonek98    885

facheux,mx,quicke,trima, ogólnie to jak masz nieograniczony budżet to bierz zachodni sprzęt bo w polskich z jakościąwykonania róznie bywa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez tilek
      Mierze się z kupnem ładowacza czołowego do zetora 7245. Oglądam różne warianty używane i nowe. Ostatnio natrafiłem na ładowacze z firmy wol-met dużo ogłoszeń mają na olx cena 9500zł brutto. poziomowanie, sterowanie joystick, udźwig 1600kg, euro ramka. Nie chce inwestować w stary ciągnik dużych pieniędzy więc szukam optymalnego rozwiązania. Ma może ktoś ładowacz tej firmy?
    • Przez perlik89
      Witam. Szukam uniwersalnego ciagnika 70-80 konnego z turem do sumy max 30tys zł. Ciagnik nie bedzie robił w polu znaczy bedzie ale sie nawet rozgrzac nie zdazy:) (mam4ha) ma pracowac przy lawecie ze słoma załadunek+dojazd ok15km, przy scielarce dla drobiu, wypychaniu obornika z kurnika oraz przy lekkich pracach gospodarczych. Duzym problemem w wyborze jest wysokosc, wjazd na hale mam 260cm co niestety zaweza krag poszukiwan. Szukam od ponad 2tyg i szczerze powiedziawszy prócz jeden renówki i jednego mf-a nie bardzo pasowało. Nastepna sprawa jest to, ze nie mam rozeznania w ciagnikach takze prosiłbym i jakas pomoc, pzdr Paweł
    • Przez zbigniew1968
      Witam,
      mam taki problem. Na moim 952 miałem zamontowany podnośnik Stoll na joystiku podłączony bezpośrednio pod pompę hydrauliczną. obecnie zdemontowałem go. Problem polega na tym, że nie wiem co zrobić z otworami gdzie podłączony był podnośnik? Zaślepić czy powinno się coś tam podłączyć, połączyć itd... Nadmienię że dwa węże były podłączone do pompy a trzeci do zbiornika oleju.
      Czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć coś w temacie, za co góry dziękuję.
    • Przez Janekagrofoto
      Witam. Czy macie tur 5 z firmy MatStal? Jak się sprawuje? Jakie są wasze opinie?