Skocz do zawartości
tomaszek-c360-3p

podłączenie ładowacza czołowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, mam pytanie, mianowicie jak można w inny sposób podłączyć ładowacz czołowy do renault 103-54 bo mam podpięty pod tylnie gniazda wyjście i powrót z ładowacza a trzeci wąż powrót do skrzynii (rozdzielacz przy ładowaczy na joystik na 3 węże) a potrzebne są mi dodatkowe gniazda. Mozna podpiąc rozdzielacz prosto do pompy a powrót dać do rozdzielacza ciągnika a trzeci wąż zostawić jak jest (powrót prosto do skrzyni) ? nic się nie stanie z rozdzielaczem tura lub ciągnika?

I jaki pług obrotowy wybrać na ciężkie i gliniaste ziemie? uciągnie 4 skiby obrót?

artur1980    0

Wątpie kolego czy uciągnie. Ja mam 133.14 i deutza dx 145 i orze piątką zagonową. Mam góry i to dość spore.

Wiadomość z agroFakt.pl

damian1166    10

Pytanko mam do założyciela tematu a mianowicie czy mógłbyś zrobić mi fotki mocowania ładowacza? Chodzi mi tu o zamocowanie ładowacza pod ciągnikiem. Z góry dzięki :)

piech    0

witam mialem takie podlonczenie tura w ceresie 85 ale zmienilem na dzoja i majster zdiol tylne prawe kolo i tam pod jakos pompe sie podpiol i dziala i tylne wejscia sa wolne

TomekLOP    0

witam,

mam pytanie dotycząc montażu joystica do ładowacza Mailleux MX100, ciągnik to Renault 103.54, w jaki sposób można go zamontować? Aktualnie ładowacz obsługiwany jest przez 2 oryginalne dzwignie od hydrauliki. Potrzebny będzie jakiś inny rozdzielacz? Czy wystarczy sam joystic odpowiedni?

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się