Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wisienka999    0

Cześć. Wiem ze już są nowe tematy o tym ale chciałem sie dowiedzieć po swojemu. Więc:

1. Czy jest jakas firma czy skup która kupuje gęsi w Łódzkim?

2. Czy sie opłaca hodowac gęsi?

3. Czy na 6 ha utrzymam 3000 sztuk?

4. Po ile teraz płacą za kg gęsi?

5. Ile może ważyć taka gęś?

6. Czy można na nich sie utrzymać?

Warunki mam na nie, wszystko mam tylko nie wiem czy mam za to sie brać bo nie chce wyrzucić pieniądze w błoto.

Edytowano przez wisienka999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44
https://www.google.pl/, gorąco polecam skorzystanie, bez problemu znajdziesz tam odpowiedź na pytanie 1,2,4,5,6, natomiast na pytanie nr 3 sam sobie odpowiedziałeś ostatnim zdaniem.

norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników

 

Reprezentuję firmę CEDROB S.A., w obecnym roku chcemy poszerzyć swoje pole działania w sektorze produkcji gęsi, o tak zwany produkt ekologiczny. W tym celu pragniemy nawiązać kontakt z hodowcami gęsi posiadającymi certyfikat ekologiczny na produkowany przez siebie produkt. Hodowców spełniających powyższy wymóg zapraszam do kontaktu z moją osobą pod numerem tel. 696 037 352.

 

Z poważaniem

Michał Ozdarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez boosky
      GĘŚ,
      GĘSI...
      GĘŚ OWSIANA...
      CENY GĘSI...
      CENY JAJ GĘSICH...
      CENY PISKLĄT GĘSICH...
      HODOWLA GĘSI...
      KALKULACJA PRODUKCJI...
      KARMIENIE...
      OPIEKA...
      WYMIANA POGLĄDÓW...
      I WSZYSTKO CO Z GĘSIĄ OWSIANĄ ZWIĄZANE ..........
    • Przez IwonaMajczyna
      hej kochani. Planuje ze znajomym otworzyć hodowle gęsi. Mamy kupioną działkę i postawiony jeden budynek ( a potrzebujemy 3 ). Do postawienia pozostałych pozyskaliśmy już sponsorów jednak potrzeba nam biznesplanu. Czy ktoś z Was może pisał taki biznesplan?  jeśli tak to byłabym wdzięczna za pomoc. Z góry dziękuję. 
       
    • Przez TomekTeam
      Witam, mam 92 belki i postanowiłem że zawioze je do gęsiarza który ma ponad 100 szt. gęsi. Ponieważ nie mam bydła i potrzeba mi gnoju od Gęsi, więc zawoże belki i on ścieli moimi belkami i gnój mi przywieźie tirem, bo myśle że gnój od gęsi lepiej sie nadaje niż taki zwykły od krów.
    • Przez crickmaverick
      Witam serdecznie mam sporo słomy i che sie wymienić z lokalnym gęsiarzem na obornik od gęsi natomiast jako ze pierwszy raz w zyciu bede to robil nie wiem w jakim stosunku sie wymienic słoma do obornika.
       
      przedmiotem wymiany będą bele okrągłe słomy średnica 150 cm po prasie pasowej mocno ubite, wagi bel nie znam
       
      ile obornika powinienem otrzymać za 100 takich bel?
       
      ile obornika gęsiego stosuje sie na hektar? ( pod zboża i kukurydze na ziemi kl 3-5)?
       
      ten człowiek sam ode mnie odbierze słomę a obornik będzie ładowany na naczepę łódkę około 27 ton.
       
      za te 100 belek na ile hektarów powinienem otrzymać mniej więcej obornika?
       
      u nas tez sa kurniki ale tam sprawa wyglada inaczej tam sie zawozi słome na kurnik i to co sie zawiozło sie odbiera a u tego pana on odbera słome od każdego i on nie rodziela na kurniki tylko scieli do bolu i raz do roku czysci gęsnik.
       
      prosze o pomoc.
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj