Polecane posty

Drobnik    3

Witam ;) mam zamiar kupic agregat uprawowy Akpil rylec xl 5m szerokosci, problem w tym ze jest malo opini na temat tych agregatow, a jak sa to na temat mniejszych 2-4m:( moze ktos z was posiada podobny? czy jest dosc dobrze wykonany, nie bedzie sie lamal? i jak w polu daje rade? bo na zdjeciach wyglada dosc solidnie. bedzie pracowal na ok.120ha. Proszę o opinie;) no chyba ze polecacie jakas inna firme? ;)

post-47777-0-26438500-1390655747.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry kolega na wsi ma bardzo sobie zachwala ja kiedyś pożyczyłem i dorzę się sprawował

Edytowano przez TomekROL-POL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobnik    3

A jak sadzicie lepsza wloka czy walki z przodu? :)

post-47777-0-13958300-1390658628.jpg

post-47777-0-63475300-1390658646.jpg

Edytowano przez Drobnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobnik    3
Napisano (edytowany)

Posiadam lekkie ziemie, 60% 5-6 kl. a reszta to 3-4 kl. w tym ze 4 to taka lekka do obrobki ;)

Edytowano przez Drobnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga195    44

ja jak miałem kupować ale 3 metrowy i jak widziałem akpila i unie to 2 różne światy. Akpil może ma i solidną rame ale popatrz na grubość elementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobnik    3

No Unia tez niby fajna, ale troszke droższa;) i niewiem wlasnie dlaczego unia kombi 5m wazy cos okolo 1400kg a akpil okolo 1600kg to chyba znaczy ze akpil jest bardziej solidniejszy? :) juz zawowilem akpila zobaczymy co potrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EKO-ENERGIA    9

Jaki czas masz na realizacje???

 

Tesz szukam coś takiego, unia, akpi, Agromasz?????

 

Nie wiem co mam zrobić bo nic nie mam a do uparawy pod QQ 86 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobnik    3

okolo miesiaca, ale powiedzieli ze tak 3tyg ;) ja wybralem akpila ze wzgledu na cene bo uhandlowalem do 18tys brutto, i wyglada dosyc solidnie ;D agromasza mi odradzali bo mowili ze troche gorzej wykonane sa, a unia wiadomo troszke drozsza ale ta waga agregatu mnie troszke odstraszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dstefansky    6

I brałeś wałki czy tą włókę ? Znajomy miał w agregacie włókę z przodu , uprawiał różne gleby i teraz na nowy sezon przerabiał na wałki bo strasznie mu się zapychało z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobnik    3

Wałki, doradzili mi ze lepsze ;) nad wloka tez sie zastanawialem ale stwierdzilem ze moze ona powodowac zbyt duze obciazenie na agregat i moze sie lamac, bo wiesz jak za duzo ziemi ciagniesz to i traktor dostaje po d*pie i agregat ;) takie jest moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Jak spisuje Ci sie ten akpil rylec xl ,sam musze coś kupi i chciałbym poznac Twoją opine ,posiadam traktor 95km jaka szerokośc bedzie optymalna do mojego traktora gleby 3kl ok 40ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
    • Przez vailus
      Witam Zamierzam zakupić agregat podorywkowy armasz o szerokości roboczej 2,2m. Pracowalby on na ziemi lekkiej jak i na glinie dużo cięższej w uprawie. Sprzezony zostanie z zetorem 8045. Moje pytanie brzmi czy taki zestaw da radę pracować zadowalająco? Głównie chodzi mi o te cięższe kawałki. Jakie opinie krążą o tym agregacie?
    • Przez Krystian6830
      Posiadam tura agromasz ł-104 ma an nietypowe łączenie z osprzętem (ta rurka z góry jest grubsza i krótsza niż w innych turach) http://agrotrader.pl/oferta/same-agro-masz-l-104-ladowacz-tur-do-same-roller-lampo-ID145271.html   .
      Gdzie moge kupic osprzęt pasujacy do niego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj