stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafff24    27

musi się rozlecieć. nie mamy nic do zaoferowania? a nie jesteśmy sporym rynkiem zbytu dla UE? niestety tylko taką mamy dla nich wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

a przeczytales komentarze pod artykulem- tam tez nie sami idioci sa na forum..........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Jakieś źródło informacji?

prasa rolnicza i internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 wlasnie temu w polsce c zaden zagraniczny inwestor fabryki nie postawi-niby kto mialby tam pracowac , czlowiek o mentalnosci podkarpackiej to jedynie do lopaty sie nadaje.

 

Masz siebie na myśli ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108
jacus    3017

stasiu-dobrze myslisz, krakow to przeciez stolica podkarpacia i polski c,

a tak na marginesie- w odroznieniu od was nie wstydze sie tego skad pochodze i tego ze jestem polakiem w n-tym pokoleniu, a wy jakos nie przedstawiacie swoich korzeni ani skad wasz rod-ciekawe czemu ??????? 

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Pierwsze słyszę Kraków stolicą Podkarpacia. Oj chlopku roztrobku miałeś do szkoły pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

naprawde nie jest-nie wiedzialem, ja nawet gimnazjum nie skonczylem ......., ledwo czytac sie naumialem ,a z pisaniem to ino na komputeze umie.

 

ja pier.ole- nie wiesz co to jest ironia, kpina ??????????? nawet chlopkiem -roztropkiem cie nie mozna nazwac.  :D  :D  :D , chyba przynajmniej oczy masz w porzadku i widzisz ze mieszkam pod krakowem.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

 

a tak na marginesie- w odroznieniu od was nie wstydze sie tego skad pochodze i tego ze jestem polakiem w n-tym pokoleniu, 

Podczas czytania żałosnych wypocin naszego biednego Placka przypomniała mi się scena z komedii  - Nie ma mocnych -  w której Kazimierz Pawlak mówi :

 

  • Ot, zobaczyła żaba, jak konie kują, i sama nogi podstawia. 

 

   

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

ironia jaką stosuje jest dla ciebie nie do przeskoczenia 

więc naucz się na pamięć tego cytatu , bo widać dobrze kombinujesz tylko w nie tą stronę  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

i co niby-polaczki [jako prawdziwy polak mam tak prawo do was pisac-]gdzie jest wasza wasz odpowiedz na moje pytania ??? jakos zaden sie nie chwali swoja narodowa historia-nie ma czym czy co ??? wojtek nawet historia z parany[ sprawdz gdzie to jest] wystarczy.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Fakt że twoi semiccy przodkowie w momentach gdy im się to opłacało mówili że są Polakami , nie czyni z ciebie Jacusiu Polaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

w odroznieniu od ciebie nie musze pisac ze moje oczy sa blekitne jak brazylijskie niebo- w polsce niebo tez jest blekitne :D  :D  :D , napisz w koncu skad jestes  i jaka jest historia twojej rodziny, wiesz choc jakie twoi przodkowie mieli imiona i nazwiska. gdzie i kiedy sie urodzili i umarli ??? bez tej swiadomosci to tylko moze udawac polaka bo na nic innego cie nie stac........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Twoje rozpaczliwe zaklinanie rzeczywistości biedny Jacusiu  jest daremne .Zapamiętaj : Kłamstwo od ciągłego powtarzania niestanie się prawdą ! Gdy pogodzisz się ze smutnym faktem swego żałosnego pochodzenia twa frustracja osłabnie i będziesz mógł  żyć z jako taką godnością .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

a gdzie widzisz moja frustracje-w moich kpiacych i zartobliwych postach-kiepski z ciebie psycholog,

to ty nie masz nic do napisania na temat pochodzenia swojej rodziny, ja nie musze klamac ani wstydzic sie swojego pochodzenia-zawsze powtarzam ze jestem polakiem z dziada-pradziada. a ty co -z czego mozesz byc dumny jak nic nie wiesz na temat swoich przodkow, obudz sie z narodowego snu, moze twoje wnuki lub prawnuki beda mial prawo pisac ze sa polakami od pokolen a nie ty.

 

moze inny prawdziwy polak -bo wojtek nie moze[nie wiem z jakich przyczyn]- na jakiej podstawie uznajecie sie za "prawdziwkow" jak nic nie wiecie o historii swojej rodziny i rodzinnych stron ???????????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

We wsi w której mieszkam stoi kościół wybudowany w 1734 roku . Został on ufundowany przez moich przodków  . Drzewo genealogiczne mojej rodziny sięga XV wieku .A co ty biedny Jacusiu wiesz o swoim pochodzeniu mogliśmy już czytać na Tym forum .A jak wiele nieścisłości jest w tym co pisałaś każdy może się sam przekonać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

a wczesniej to co stalo cerkiew,zbor czy nie daj boze synagoga ?? cos pozno cywilizacja do was zawitala, ja jestem zwyklym kmiotem wiec moi przodkowie mogli co najwyzej kosciol zbudowac,a z reszta wies byla najpierw wlasnoscia benedyktynow z tynca a potem krolewska, wiec nie bylo u nas pana -na panstwowym zawsze bylo lepiej B)

moja parafia byla erygowana[jak bedziesz szukal co to znaczy to po napisaniu er uwazaj zeby ci nie wyskoczyla erekcja :D ] przed 1325 r,byla wtedy jedyna parafia miedzy krakowem a oswiecimiem  kosciol spalony w czasie potopu szweckiego zostal odbudowany w 1680r,

w XVIII w to postawiono potezna kaplice rozancowa-trudno nawet powiedziec po co 300 m od kosciola drugi budynek, ktory do dzisiaj stoi i niszczeje bo nikt do niego sie chce przyznac.

co do niescislosci -to juz raz wytlumaczylem roznice, jak nie rozumiesz, to tym gorzej dla chwaly twego wiekowego rodu. 

historii swojej rodziny to chyba tu szukales

https://pl.wikipedia.org/wiki/Liber_generationis_plebeanorum

http://orient.jkrzyzowski.pl/artykuly_menu/Liber_chamorum_1.pdf


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No przodków masz zacnych , że też na koniec Im się wykluło takie coś :wacko: :blink: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

We wsi w której mieszkam stoi kościół wybudowany w 1734 roku . Został on ufundowany przez moich przodków  . Drzewo genealogiczne mojej rodziny sięga XV wieku .A co ty biedny Jacusiu wiesz o swoim pochodzeniu mogliśmy już czytać na Tym forum .A jak wiele nieścisłości jest w tym co pisałaś każdy może się sam przekonać .

 

Kategoria nadczłowieków   przez wzgląd na przodków.     Zaproponuje  moderatorom  żeby wszyscy   nadczłowieki  byli jakoś  wyróżnieni


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Czy uważasz naszego biednego Jacusia za tak bardzo ułomnego intelektualnie że niezbędne jest mu Twe wsparcie ?

Jacusia w kreowaniu historii swego pochodzenia najwyraźniej  opuściła wena twórcza lub tak bardzo zapętlił się w swych kłamstwach ,że nie potrafi logicznie z nich wybrnąć .

Bardzo ciekawie opisuje historię swojej wsi . Opisuje także swą parafie . Pisze nawet o erekcji .

A o swojej rodzinie i pochodzeniu ?

Prawdopodobnie prowadzili jakąś karczmę i udzielali lichwiarskich pożyczek .

A ilu w jego rodzinie było cymbalistów ? Prawdopodobnie wielu  ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

We wsi w której mieszkam stoi kościół wybudowany w 1734 roku . Został on ufundowany przez moich przodków  . Drzewo genealogiczne mojej rodziny sięga XV wieku .A co ty biedny Jacusiu wiesz o swoim pochodzeniu mogliśmy już czytać na Tym forum .A jak wiele nieścisłości jest w tym co pisałaś każdy może się sam przekonać .

 

Pierwsi żydzi pojawili się w Polsce w XIII i XIV wieku. Więc uważaj. Bo mogło by się okazać jak w tym filmie "Cud Purymowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Pisowska propaganda ci mózg wyprała. Kiedy wy pisowcy zrozumiecie, że brexit to było głosowanie nie przeciwko Komisji Europejskiej. Ale przeciwko między innymi emigrantom z Polski. Rozumiem, że w rozumieniu pisu Komisja Europejska nie prowadziła by samobójczej polityki. Gdyby zezwoliła np krajom takim jak Anglia zamknięcie rynku pracy i innych przywilejów przed przybyszami z innych krajów członkowskich np Polakami. Zresztą sam prezes Kaczyński powiedział, że to wina Tuska bo za mało Anglii dał. A miał pewnie wg prezesa dać zamknięcie rynku pracy przed np Polakami. Bo przypomnę, że głównymi hasłami za Brexitem był sprzeciw przeciw płaceniu na biedne kraje UE jak np Polska czy zamknięcie rynku pracy wraz ze świadczeniami przed np Polakami i innymi emigrantami z biednych krajów UE. Farage lepiej wypowiadał się o emigrantach z Azji niż o tych z naszego rejony. Nowa premier Wielkiej Brytanii nie mówi o uchodźcach z Azji, że ich los jest nie pewny. Ale właśnie między innymi o naszych rodakach. Wbij se więc do głowy, że brexit to nie wina komisji a głosowanie przeciwko nam między innymi. Otwórz oczy, przestań te dyrdymały pisowskie czytać i słuchać. Bo mózg ci wypiorą do reszty.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tobie już dawno to zrobili tymczasem nasza gospodarka kwitnie i to zasługa PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj