stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Alamo    1514

Zima pewnie panowała przez cały 1944 i do maja 1945 roku. Przygnała Niemców aż do Berlina. Niemców pokonał bezkres Rosji, Przemysł za Uralem

Niemców pokonała błędna decyzja o ataku 22 czerwca,gdyby Hitler zaatakował miesiąc wcześniej,z całą pewnością operacja barbarossa zakończyła by się powodzeniem przed zimą,która to dała czas na pozbieranie się po pierwszym szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

Zima pewnie panowała przez cały 1944 i do maja 1945 roku. Przygnała Niemców aż do Berlina. Niemców pokonał bezkres Rosji, Przemysł za Uralem, którego Niemcy niszczyć nie mogli bo było za daleko i miliony żołnierzy, których Stalin rzucał na front jak mięso armatnie. Gdyby doszło do wojny między Polską i Rosją. To jaki kraj ma więcej ludzi? Jaki kraj ma więcej ropy i innych surowców naturalnych. Człowieku o czym ty w ogóle piszesz? Sadzisz jakieś dyrdymały. Popatrz na Rosję jaki to wielki kraj. Nasza 100 tysieczna armia miała by problem, żeby się tam odszukać. Pogubili by się jak dzieci w wielkim mieście. Nasze samoloty nie doleciały by za Ural. Aby zniszczyć ich fabryki. Za to oni zniszczyliby nasze zakłady i rezerwy surowców w tym ropy i gazu w kilka dni. Nie ma co się łudzić. Rosja zajęła by Polskę w kilka dni. 

 

Na temat II wojny światowej poczytaj bo masz dużo do nadrobienia jeśli nie wiesz ze Niemców zatrzymała zima a potem to już popłynęli z prądem . Masz internet to zamiast pisać jakieś głupoty to się poucz a jeśli nie chcesz to się po prostu nie wypowiadaj .Idąc twoim tokiem rozumowania USA niema szans z Chinami bo przecież tam jest 1357 mld ludzi i zdeptają USA  bo tam ledwo 319 mln ludzi.Żeby pokonać Niemcy podczas II wojny światowej musiłała się zjednoczyć Europa  do tego Rosja i USA a było Niemców ledwo 69 mln ludzi tak wyglądają twoje teorie.Pisałem KOCHASZ ROSJĘ droga wolna bo ja jestem POLAKIEM i KOCHAM SWÓJ KRAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Rosja nie jest potęgą - to po prostu ogromny kraj w którym mieszka mnóstwo ludzi .W Rosji za  Uralem więcej osób mówi po chińsku niż po rosyjsku .Kolos na glinianych nogach z wielkimi problemami którego armia nie może nawet pokonać słabej Ukrainy . Czasy armij i sposobu walki z II wojny światowej  już się skończyły - teraz liczy się jakość a nie ilość !


Rosja ma słabą gospodarkę , która egzystuje tylko dzięki sprzedaży surowców . 

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Dokładnie tak jak wyżej jestem tego samego zdania , wystarczy że ropa i gaz bedą tanie i rosja bedzie smutnie wyglądać , każdy sie liczy z rosją tylko dlatego zę jest dużym panstwem , a nie dlatego że znaczy coś wiecej poza ropą i gazem w globalnej gospodarce


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97
Napisano (edytowany)

A po co Rosja ma podbijać Ukrainę? Co zyska na podbiciu tego kraju? Czasy wielkich podbojów ziemskich już minęły panowie.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

Pytasz co ma zyskać ???  więc zyska strefę wpływów bo teraz każdy Wielki kraj(oczywiście te małe też tylko na mniejszą skalę)  walczy o jak największą strefę swoich wpływów bo za tym idą pieniądze i możliwość wywierania presji na danym kraju tak by podejmował decyzje im przychylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A czy nie wystarczy obsadzić tam swojego prezydenta jak było to wcześniej, jak jest to na Białorusi, Kazachstanie czy Czeczenii i mieć gdzieś jak ten kraj się rozwija? Sypnie parę miliardów dolarów na rok i już, problem z głowy. A jak podbije to raz musi go odbudować a dwa ładować ogromne środki żeby nie odstawał od reszty kraju. Zobacz, żę Putin już swój cel osiągnął. Ukraina jest zniszczona gospodarczo, ani UE ani NATO jej nie chcą. Po co ją podbijać?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

W tej kwestii twoje stwierdzenie jest dobre ale jak Rosja miała na  Ukrainie swojego prezydenta to co się stało kawałek temu ??? Majdan po prostu wypowiedzieli mu posłuszeństwo i już go niema a nawet uciekał do Rosji bo bał się by go nie zlinczowali ale faktycznie już cel polityczny i ekonomiczny osiągnął Putin bo myślę ze gdyby parł dalej na Zachód Ukrainy to NATO mogłoby to odebrać jako możliwe zagrożenie więc po prostu nie chciał naruszyć tzw. strefy buforowej a dodatkowo tam by spotkali większy opór bo tam powyżej 90% to Ukraincy a nie jak na wschodzie ze w niektórych obwodach to tylko ok. 60% więc i Rosja ma tam większy wpływ a dodatkowo przyzwolenie tych ludzi na to by Rosja ich wzięła pod swoje skrzydła a dodatkowo mają już dostęp do Krymu drogą lądową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 .

 

A co ty myślisz ze jakby doszło do wojny to by nie było umocnień ??? gratuluje rozumowania

To że ty masz widły to i chciałbyś iść z nimi na czołgi to twoja sprawa ale ja wole jednak broń bardziej efektywną a jak powstanie OT to będą karabiny( na piechotę) , ręczne wyrzutnie rakiet(na czołgi) a to wystarczy żeby ruskim sprzętu i ludzi uszczuplić.No wnioskuje że ty jesteś tym burakiem o którym piszesz lub uprawisz buraki i tylko one ci w głowie bo tylko buraki buraki a nie potrafisz realnie myśleć ze wojna to nie zabawa i zaplecze logistyczne , zaopatrzenie itp. rzeczy to podstawa bo co ci ze sprzętu jeśli nie będzie paliwa i amunicji ale mi nie musisz wierzyć napisz do MONu to może ci wyjaśnią no chyba ze oni też dla ciebie BURAKI to wtedy pisz do RUSKICH jak są takim autorytetem dla ciebie.

tak,  tak otumanił was  szalony antoni , da wam karabiny i wyrzutnie bo na razie to latacie po lesie z wystruganymi z drewna atrapami albo tym czymś na kulki z farbą  :D  :D  :D

człowieku byłem szkolony  w elitarnej jednostce OPL w Jeleniej Górze na stanowisko dowódcy samobieżnej wyrzutni rakietowej (nazwy fachowej sprzętu nie podam bo mi nie wolno )

dzieciaku komu te bajki o logistyce czy  taktyce na polu walki  jak nie wiesz nawet z czym to się je 

postrzelałeś na strzelnicy , no i dobrze że choć tyle   :D

zaliczyłem dwa poligony i niezliczona ilość alarmów bojowych w jednostce w której służyłem prawie 2 lata 

nie masz pojęcia o sprzęcie jakie posiada Rosja i jego sile rażenia 

to nam zabraknie paliwa i amunicji z prostej przyczyny , bo ruski nam   nie dostarczy  ;)

nie dostaniemy też części do przestarzałego sprzętu produkcji radzieckiej a u nich on działa bez zarzutu bo to oni maja zaplecze a nie my 

jest kilka jednostek dobrze wyszkolonych i z dobrym nowoczesnym sprzętem w centralnej Polsce , ale to ciągle jest promil 

 

nie jetem fanem Rosji ,wręcz przeciwnie i patrze z przerażeniem na to co się dzieje i co wyprawia ten otumaniony antek 

Polska bez sojuszników nic nie znaczy  , obecna polityka odwracania się od wszystkich i udawania bohatera to dno     ,  pier....o takich tworach jak samozwańcze   bandy OT to jakiś absurd i śmiech na sali 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

OT to raczej jednostka pomocnicza dla armii niż samodzielna jednostka bojowa jak to niektórzy marzą. Prędzej OT będzie pilnowało magazynów, robiło za policję podczas wojny. No chyba, że członkowie OT chcą być mięsem armatnim ale to już ich wola.

 

Ale to niekoniecznie musi być swój prezydent. Teraz na UA są politycy prozachodni ale Zachód i tak ma gdzieś kraj w którym toczy się wojna i jest jednym z najbiedniejszym z Europie. Europa poczeka i albo Ukraina ogarnie się tak, że będzie w stanie wstąpić do UE albo będzie jak teraz czyli nic. Putinowi to wystarczy. Za kilka lat, Ukraińcy obecnych polityków zamienią na prorosyjskich i wszystko wróci do normy. W Polsce tak samo. Wystarczy sponsorować partie które są antyunijne, obrzydzić Polakom UE, do tego grać na zniszczenie UE i już nie musi wjeżdżać czołgami żeby zrobić z nas kolonię.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

@Artek, niedawno wklejałem grafikę gdzie było porównanie bezrobocia w Europie na przestrzeni lat 2000-2014. Jest na niej widać, że bezrobocie w Landach Wschodnich Niemiec wolniej spadało niż w Polsce. Jak to wytłumaczysz?

Daj Polakom zasiłek o takiej wielkości jaki mają Niemcy , daj im takie prawa na tym zasiłku i zobaczysz dlaczego. Gdyby jeszcze obowiązywała u nas identyczna opieka socjalna jak niemiecki kindergeld , oraz socialgeld to nie pytał byś dlaczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Koledzy , troszkę już mieszacie pojęcia.
Brygady OT mają być przy już istniejących Brygadach na ścianie wschodniej. To będą jednostki bojowe ale raczej  lekkie, choć komuś marzy się aby dać im T72. 

Jednostki OT,  kompanie OT w każdym powiecie to już inna bajka, to właśnie te mają wykonywać zadania ochronne, przeciwdywersyjne( chory pomysł), choć ma być też komponent mobilny zdolny do przerzucenia w razie potrzeby do wyznaczonego rejonu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97
Napisano (edytowany)

Sozialgeld jest w Niemczech od 2005 roku czyli od kiedy bezrobocie zaczęło już spadać. Jest to też pomoc czasowo podobnie jak w Polsce zasiłek dla bezrobotnych. A kindergeld jest ale dla osób pracujących więc co on ma do bezrobotnych?

 

OT jako brygady bojowe? Z kim chcą walczyć? Wojsko zawodowe zrobi z nich strzelnicę.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

tak,  tak otumanił was  szalony antoni , da wam karabiny i wyrzutnie bo na razie to latacie po lesie z wystruganymi z drewna atrapami albo tym czymś na kulki z farbą  :D  :D  :D

człowieku byłem szkolony  w elitarnej jednostce OPL w Jeleniej Górze na stanowisko dowódcy samobieżnej wyrzutni rakietowej (nazwy fachowej sprzętu nie podam bo mi nie wolno )

dzieciaku komu te bajki o logistyce czy  taktyce na polu walki  jak nie wiesz nawet z czym to się je 

postrzelałeś na strzelnicy , no i dobrze że choć tyle   :D

zaliczyłem dwa poligony i niezliczona ilość alarmów bojowych w jednostce w której służyłem prawie 2 lata 

nie masz pojęcia o sprzęcie jakie posiada Rosja i jego sile rażenia 

to nam zabraknie paliwa i amunicji z prostej przyczyny , bo ruski nam   nie dostarczy  ;)

nie dostaniemy też części do przestarzałego sprzętu produkcji radzieckiej a u nich on działa bez zarzutu bo to oni maja zaplecze a nie my 

jest kilka jednostek dobrze wyszkolonych i z dobrym nowoczesnym sprzętem w centralnej Polsce , ale to ciągle jest promil 

 

nie jetem fanem Rosji ,wręcz przeciwnie i patrze z przerażeniem na to co się dzieje i co wyprawia ten otumaniony antek 

Polska bez sojuszników nic nie znaczy  , obecna polityka odwracania się od wszystkich i udawania bohatera to dno     ,  pier....o takich tworach jak samozwańcze   bandy OT to jakiś absurd i śmiech na sali 

 

Ty chyba straciłeś kontakt z rzeczywistością poważnie. Jeśli byłeś wogóle  w wojsku i to  2 lata to było kawał czasu temu a wtedy to tylko było picie i czekanie do końca służby to na pewno się nauczyłeś na tym szkoleniu.I dzieciak może jest z ciebie a w  temacie Wojska , logistyki ,i zaopatrzenia twoja wiedza jest powalająca no SUPER ŻOŁNIERZ z ciebie .Pojęcie ma każdy kto tylko chce wiedzieć bo w necie informacji nie brakuje .Rosja nie ma monopolu na paliwa i amunicje bo są USA , państwa OPEC więc kolejna twa teoria poszła w zapomnienie .Jeśli twoim zdaniem w Rosji sprzęt wojskowy działa bez zarzut to właśnie kolejny raz pokazałeś jaki jesteś genialny NO BRAWO !!!!!!!! Zero wiedzy a dużo do gadania no serio podyskutuj z krowami jeśli masz bo może uwierzą .Tu przyznam racje jeśli chodzi o kilka dobrze wyszkolonych i wyposażonych jednostek.Właśnie obraziłeś wielu ludzi bo za czasów II wojny światowej takie bandy nazywały się partyzantami i kolejny raz pokazałeś jaki z ciebie mieszkaniec POLSKI bo POLAKIEM cię nie nazwę za to jak obrażasz ludzi którzy są gotowi oddać życie w obronie Kraju i ludzi twojego pokroju.Jest przysłowie nie sra się na gniazdo w którym się siedzi ale ty wyznajesz chyba teorie im więcej nasram tym cieplej mam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Mamy tu gimbopatriotę. Bób Homar Włoszczyzna!


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

OT to raczej jednostka pomocnicza dla armii niż samodzielna jednostka bojowa jak to niektórzy marzą. Prędzej OT będzie pilnowało magazynów, robiło za policję podczas wojny. No chyba, że członkowie OT chcą być mięsem armatnim ale to już ich wola.

 

Ale to niekoniecznie musi być swój prezydent. Teraz na UA są politycy prozachodni ale Zachód i tak ma gdzieś kraj w którym toczy się wojna i jest jednym z najbiedniejszym z Europie. Europa poczeka i albo Ukraina ogarnie się tak, że będzie w stanie wstąpić do UE albo będzie jak teraz czyli nic. Putinowi to wystarczy. Za kilka lat, Ukraińcy obecnych polityków zamienią na prorosyjskich i wszystko wróci do normy. W Polsce tak samo. Wystarczy sponsorować partie które są antyunijne, obrzydzić Polakom UE, do tego grać na zniszczenie UE i już nie musi wjeżdżać czołgami żeby zrobić z nas kolonię.

 

Z OT szczerze nie wiem bo MON sam jeszcze dokładnie nie wie.Mają mieć uzbrojenie typu karabiny maszynowe ,możdzierze , granatniki i broń przeciw pancerną ale niby faktycznie ma to być pomocnicza jednostka wojskowa z czego ma składać się z dwóch filarów jeden do ochrony danego terenu i akcji dywersyjnych jeśli by zaszła potrzeba a drugi filar to jednostki OT mobilne które niby  mają mieć nowoczesny sprzęt( a nawet niby właśnie czołgi T72) ale jak ten sprzęt miałby siedzieć i rdzewieć to niech używają.Teraz kwestia Ukrainy i tu też przyznam ci rajcę jest teraz w czarnej d..ie bo faktycznie Zachód(UE) nie chce jej zdestabilizowanej politycznie i ekonomicznie bo sami mają dość swoich problemów .W temacie Partii anty Unijnych nie przyznam ci racji bo teraz UE takie cyrki odwala ze sama do siebie ludzi zniechęca i niepotrzebna tu żadna partia ani propaganda a to nie tylko u nas są takie odczucia społeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534
Napisano (edytowany)

Teraz wojny toczone są z powietrza a interwencja lądowa nastepuje duzo później.wiec OT jesli się nauczy strzelać to pewnie będzie mogła walić do dzików.  Nawet jak co 10 ruski samolot i czołg byłby sprawny to i tak mają pewnie kikadziesiąt razy więcej sprzętu niż my. Ktoś tu pisał że Rosja jest słaba- czego się w takim razie boimy? A na koniec pytanie najważniejsze - Na jakich faktach i przesłankach opiera sie teza że coś nam grozi ze strony Rosji? Oczywiscie konkrety poproszę a nie o bajania  rozhisteryzowanych zwolenników RM i PIS.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

w powietrzu to przecież my na'' drzwiach od stodoły latamy'' :D

no i nie wspomnę o tej ochronie antyrakietowej której nie ma  ;)

 

pajac się narajał  bo łyknął propagandę o  leśnych bandach 

co za teksty mają mieć'' niby czołgi i niby sprzęt '' i  ''niby jednostka ''- cyrk na kołach wszystko na niby  ;)

ot cała filozofia obłąkanego antka  :D  :D  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104
Napisano (edytowany)

Mamy tu gimbopatriotę. Bób Homar Włoszczyzna!

 

Widzę ze z ciebie lewacka sz..a która nie umie szanować słów BÓG HONOR OJCZYZNA i drwi z wszystkiego co POLSKIE a  gdybyś mieszkał w moim regionie to nauczyłbym cię szacunku do tych słów ale wnioskuje ze z Południa nie jesteś bo takich jak ty to u nas tępimy.

w powietrzu to przecież my na'' drzwiach od stodoły latamy'' :D

no i nie wspomnę o tej ochronie antyrakietowej której nie ma  ;)

 

pajac się narajał  bo łyknął propagandę o  leśnych bandach 

co za teksty mają mieć'' niby czołgi i niby sprzęt '' i  ''niby jednostka ''- cyrk na kołach wszystko na niby  ;)

ot cała filozofia obłąkanego antka  :D  :D  :D

 

A ty z jakiego psychiatryka uciekłeś bo czytając twoje wpisy coraz bardziej dochodzę do wniosku ze masz w główce kuku i twoje miejsce jest właśnie w takim miejscu

Edytowano przez Artek84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

 tacy ja ty to mogą co najwyżej pedała albo żyda zwyzywać 

 jak przyjdzie co do czego to będziecie się chować po szczurzych norach 

 pierwszy zanurkuje niejaki antoni  ,  smoleński bohater  który tak bronił naszego prezydenta że wstyd wspominać o tym 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

A PIS Kaczyński i Antonii to niby prawica?  Buuuuhaaahaaaa   :lol:  :lol:  :lol: Przecież to neokomunistyczni katoliccy socjaliści. Oprócz tępienia i jak sie domyslam siły fizycznej masz jakies argumenty czy wolisz się nadal zachowywać jak głupek wioskowy?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

 tacy ja ty to mogą co najwyżej pedała albo żyda zwyzywać 

 jak przyjdzie co do czego to będziecie się chować po szczurzych norach 

 

Chcesz sprawdzić to zapraszam do mnie a przekonasz się czy twoja kolejna jakże inteligentna teoria jest prawdziwa czy  jak te wszystkie wcześniejsze. Pogadamy na żywo a rozmowa ta będzie na pewno owocna w ostateczności wytłumaczę ci to łopatologicznie .

A PIS Kaczyński i Antonii to niby prawica?  Buuuuhaaahaaaa   :lol:  :lol:  :lol: Przecież to neokomunistyczni katoliccy socjaliści. Oprócz tępienia i jak sie domyslam siły fizycznej masz jakies argumenty czy wolisz się nadal zachowywać jak głupek wioskowy?

 

Ludziu z Lubelskiego jeśli te wszystkie wcześniejsze posty to nie są argumenty na to ze Rosja to żadna potęga i jej zwycięstwo nad nami nie jest takie oczywiste jak nie którym się wydaje to już takim  jak ty nic nie pomoże .A trzeba było wymyślić coś bardziej wyrafinowanego bo przynajmniej byś pokazał ze nie jesteś właśnie tym głupkiem o którym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

 hehe... co za pajacowanie 

 no to dawaj namiary kozaku , dobrze trafiłeś bo ja akurat lubię  owocne rozmowy 

 

internetowy kozak zaraz nastu wszystkich rozwali wyrafinowanymi tekstami  :D  :D  :D

cyrk na kołach   ;)

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj