stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1734    47

A tak wracając do tematu Polska za każde 120zl dostaje 100zl i pod reklamom środki z uni europejskiej. Czy was szlag nie trafia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

na tym polega europejska solidarnosc i braterstwo  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

na tym polega europejska solidarnosc i braterstwo  :D

Sorry, ale nie na tym polega braterstwo Niemcy 320eur/ha a my 179Eur/ha jpo, sorry ty nie wiesz, o czym mówisz!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

To nie tak ,oni maja do ha jedną stawkę a my podzieliliśmy to na JPO UPO ONW  dodatkowo MR i RŚ i inne .Czyli nie dla wszystkich wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

bo jakby była jedna stawka jpo i brak prowu to w przechowalni bezrobotnych (arimr) trzebaby zwolnic 50% darmozjadów, tak jest z kazdym urzedem w tym kraju, im wieksza biurokracja tym mniejsza wydajnosc, no ale bezrobocie spada  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

jak slabo pamietacie okres przed 89 to po co sie wypowiadacie-zeby sie osmieszyc, dzieki -ja nie bede sie musial trudzic.

nie wiem gdzie mieszkacie -jakos nie moge znalezc , ja mam do najblizszej kopalni 30 km,  kupuje calego stara-6t orzech II ostatnia cena z dostawa- 595 zl , w ciagu 1,5 godz od zamowienia pod kotlownia. swin na sprzedaz aktualnie nie mam[dopiero na swieta] kolega sprzedawal 2 tyg temu 5,6 zl bita[jaka jest aktualna cena musze zapytac] -prawie po 100 kg mialy i z takiej matematyki wychodzi prawie tona. cene podnosi to ze w promienu 10 km mam prawie 20 masarni a tuczarnie to na palcach jednej reki mozna policzyc.  niestety[dla masarni] niektore gatunki luksusowej wedliny musza byc produkowane z swiezego miesa.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

znowu bajki piszesz jak zawsze

swinie po 5.6zł  :D

poprostu benny hill  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ja nie wiem jaka jest cena  w zadupiu dolnym-napisz po ile sprzedajesz to sie dowiemy, u nas jak wyraznie napisalem 2 tyg temu tyle placili,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

jacuś, co ty bajdurzysz, może u ciebie jest więcej masarń, ale już u nas, jakieś 50 km od Krakowa, to padają masarnie jak muchy, już teraz jest tylko jedna ubojnia, i do tego płaci do 12 miesięcy, odbiorca to głównie pośrednicy, którzy płacą około 3 zł za wagę żywą, jest zastój jakiego dawno nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy Stany przyszły pozabijać Niemców, czy może uratować ich?”.

Brzeziński odpowiada na pana pytanie. Powiedział, że nie można dopuścić, aby

Niemcy zbratały się z Rosją, aby się usamodzielniły. Po II wojnie, USA zrobiła z

Niemców potęgę i kierowała tym państwem. Teraz Niemcy są silne, dlatego walczą

o oderwanie się spod wpływów amerykańskich. Amerykanie nie przyszli uwolnić

Niemcy, tylko zagonić ich do większego posłuszeństwa.

Stąd najazd islamczyków na Europę. Orban powiedział, że to robota

Sorosa – węgierski żyd, człowiek finansjery. [brzozaInfo]

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

wlasnie posrednicy na was zarabiaja-ja pisze o sytuacji w ktorej zawozisz swinie sam bezposrednio na ubojnie. kasa do 2 tyg na koncie,stali dostawcy od lat,w kolejke zapisujesz sie juz przy zakupie prosiakow,dla pracownikow 20 gr drozejdziennie bija do 50 szt,dzisaj rozmawialem ze znajoma ktora sprzedawala 10 szt w czwartek i pytalem o cene,mowi ze tanio bo po 5,6 wyszly-klamala  ? nie wiem.. ja sie w srode dowiem jaka jest aktualna cena.

raff czesto widze jak nawet osobowki z przyczepkami wiaza blondynki na uboj a na blachach maja kos albo kwa,  


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

dziwisz się jak w okolicy została jedna ubojnia, i do tego zalega do 12 m-cy z płatnościami, Tomczyk upadł, Krawczyk w Porębie to samo, coś tam jeszcze robią na małą skalę z półtusz, ale ludziom sporo kasiory wiszą w moim gosp ostatnia partia tuczników była odstawiona w 98, po cenie 4,10, to to przez to ,ze przez wekend spadła z 4,80 tak że teraz ze świnek tylko prosiaki się sprzedaje, i na to się nastawilismy, i co z unii? popatrz jaka wtedy była cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

u nas jak na razie sie kreci-jesli inspekcja weterynaryjna nie zamknie -jak ostatnio -kilka czesciowo lewych masarni, a to raptem 30 kilometrow, kasa nawet na malych zakladach jest spora[dlugi rowniez] ale stale sie rozwijaja i nikt ponad polska norme nie placze...

ja sprzedaje zboze -cena taka jak w 96 roku-mam nagrane notowania z tego roku i lezka w oku sie kreci,redaktor sawicki jak mlody bog :D

nie wiem czy doplaty wyrownuja straty w cenach-ale po to sa doplaty zeby zywnosc byla tania a rolnicy srednio sie burzyli..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

tyle, że jednak w przeliczeniu na hektar są sporo niższe nić u naszych zachodnich Sąsiadów, którzy nas swoim towarem zalewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

chyba tylko wieprzowina,o polskiej hodowli swin to chyba trzeba zapomniec, inni robia to lepiej i taniej,  wg statystyk to eksportujemy za ponad 20 mld , import to 15mld za 2014 r. ode mnie tez pare sztuk bydla poszlo na uboj rytualny do braci slowakow, rynek czeski i slowacki to polska zywnosc opanowala w polowie, widzisz chyba ile z "himy" beczek  jedzie do kurnikow, 40 procent miesa kurczakow jedzie na zachod a cena mimo tego tez piekna ponizej 3 zl-niewidziana z paru lat, po prostu  w ciagu 10 lat produkcja zywnosci w polsce wzrosla o 40 % i rynek sie dusi a kryzys wszedzie i ludzie oszczedzaja .

co do doplat- najwyzsze byly w grecji i to chyba kazdemu daje do myslenia. do 20 roku nie ma szans na zmiane a potem jesli beda jakiekolwie to bedzie cud, chyba nawet istnienie unii bedzie cudem, bo jak na razie to rozpad zbliza sie w szybkim tempie -szybciej nawet niz uchodzcy, ktorzy beda gwozdziem do trumny wspolnoty,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

I po co zamieszczasz takie gówno, to nie forum dla gimbazy która słucha jak sfustrowany dres z blokowiska udaje że śpiewa rzucając wulgaryzmy.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

Sam się opanuj buraku, nie dorosłeś do wolnści wypowiedzi.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Ja tylko nie trafiłem w Twój gust muzyczny , a Ty od razu wyjeżdżasz z warzywami korzeniowymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Widocznie w Finlandii jest za zimno dla ciapatych i nie chcą tam przyjeżdżać więc w ten sposób chcą ich zachęcić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj