stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

robo1980    58

Zobaczymy czy UE będzie przychylna emigrantom jak zaczną robić burdy i zdarzy się jakiś zamach terrorystyczny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie bójcie się tak tych emigrantów. Oni nie zechcą zostać w kraju gdzie pensja minimalna wynosi 1300 zł. A w dodatku praktycznie nie ma żadnych zasiłków. Jak dowiedzą się co i jak u nas jest to szybciej wyjadą niż przyjechali. Zresztą oni już wiedzą bo jakoś do Polski jechać nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Niech się w końcu zdecydują,jeszcze pod koniec zeszłego tygodnia miało być ich 8 tyś.

I raczej nie pocieszałbym się tym że i tak uciekną z Polski bo mamy za słabą pomoc socjalna,jeszcze mogą zrobić tak że to UE będzie płacić na ich utrzymanie bo w innych krajach po prostu brakuje dla nich mieszkań ale wszystkie burdy i awantury które tu będą robić to już będzie nasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Ja tam jednego mogę przyjąć emigranta , aby krowy chciał doić.... :)

Już jednego ma ze wschodu....


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ja też, ostatnio w żniwa prosilem się żuli spod sklepu żeby pomogli za 12zł/h, żaden nie poszedł.

Niech się w końcu zdecydują,jeszcze pod koniec zeszłego tygodnia miało być ich 8 tyś.
I raczej nie pocieszałbym się tym że i tak uciekną z Polski bo mamy za słabą pomoc socjalna,jeszcze mogą zrobić tak że to UE będzie płacić na ich utrzymanie bo w innych krajach po prostu brakuje dla nich mieszkań ale wszystkie burdy i awantury które tu będą robić to już będzie nasz problem.

Bo Polacy to taki szlachetny naród, na obczyźnie ZAWSZE szanują czyjąś kulturę i zwyczaje. No i burd żadnych nie robią. Jesteśmy wzorem cnót. https://www.youtube.com/watch?v=PYO7Fc_wCT8&app=desktop Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żydówka nie zgodziła się na to by Polacy wyrazili swój protest przeciwko narzuconemu przez UE na Polskę obowiązkowi przyjmowania ,,imigrantów'' http://wawalove.pl/Miasto-nie-wydalo-zgody-na-manifestacje-antyimigrancka-Narodowcy-i-tak-przyjada-Beda-zamieszki-a19890   stop_islamizacji_plakat_550.jpeg

Edytowano przez dddddddddddddddddd
  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

jestescie  tchorzami jak boicie sie kilkunastu tysiecy muzulmanom, gdzie wasz sila,co wy jestescie warci, tylko w gebie jestescie mocni[ a szczegolnie w obrazkach], ale tym w realnym swiecie wiele nie zwojujecie  :lol:


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Już ostatnie referendum pokazało, jacy z nas patrioci. A Pan Prezydent chciał jeszcze jedno organizować... Patriotą najlepiej być na co dzień, ot moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Kaszlak79 i jacus , My nie chcemy w Polsce obcych kulturowo imigrantów .Jeżeli czujecie do nich sentyment , ckliwość i się z nimi solidaryzujecie to sobie ich przyjmujcie pod swój dach .Jeśli macie szerokie łóżka  to i po 10 się wam zmieści  .Ale nie można zmuszać do przyjmowania imigrantów ludzi którzy tego nie chcą . W  promieniu 20 kilometrów od mojej miejscowości znajdują się dwa ośrodki dla imigrantów i wiem co tam się dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Kaszlak79 i jacus , My nie chcemy w Polsce obcych kulturowo imigrantów .Jeżeli czujecie do nich sentyment , ckliwość i się z nimi solidaryzujecie to sobie ich przyjmujcie pod swój dach .Jeśli macie szerokie łóżka  to i po 10 się wam zmieści  .Ale nie można zmuszać do przyjmowania imigrantów ludzi którzy tego nie chcą . W  promieniu 20 kilometrów od mojej miejscowości znajdują się dwa ośrodki dla imigrantów i wiem co tam się dzieje .

A podatki płacisz dobrowolnie, czy zostałeś do tego "zmuszony" ?? Ta decyzja nie jest popularna, ale sami jako kraj nie mamy możliwości decydować o tym. Poza tym, gdzie się podziała nasza gościnność: http://polska.lovetotravel.pl/typowo_polskie_-_polska_goscinnosc. O miłości do bliźniego nie wspomnę. Bóg, Honor, Ojczyzna, a ten Bóg każe miłować bliźniego, nie tak ??  ^^  W odległości 13 km od mojej miejscowości jest Zakład Karny o zaostrzonym rygorze, wiesz co tam się dzieje ??

 

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

W promieniu 1 km od mojego domu są trzy monopolowe, wiesz co tam się dzieje? :D  Dobra wracamy do dyskusji.

 

Co do referendum to bardzo dobrze, że nie wyszło. JOW-y to nie porozumienie, drugie pytanie też ludzie głosowali przeciw finansowaniu, a później pretensje dlaczego jakaś partia jest zależna od konkretnych ludzi, a trzecie to musztarda po obiedzie. Nowelizacja przeszła tydzień wcześniej przez sejm.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BÓG HONOR I OJCZYZNA z tymi słowami moi przodkowie bronili granic NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ przed islamskimi hordami.

Edytowano przez dddddddddddddddddd
  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

W promieniu 1 km od mojego domu są trzy monopolowe, wiesz co tam się dzieje? :D  Dobra wracamy do dyskusji.

 

Co do referendum to bardzo dobrze, że nie wyszło. JOW-y to nie porozumienie, drugie pytanie też ludzie głosowali przeciw finansowaniu, a później pretensje dlaczego jakaś partia jest zależna od konkretnych ludzi, a trzecie to musztarda po obiedzie. Nowelizacja przeszła tydzień wcześniej przez sejm.

Największym przegranym w referendum jest Kukiz i Bronek, choć ten drugi miał już tylko dobre imię do stracenia, a ten pierwszy ... No cóż, anty systemowość i JOW-y to były dwa główne postulaty Grajka. Ludzie referendum olali, to też drobny cios dla Pana Prezydenta. Już wie, że "swojego" nie ma raczej sensu organizować. Ludzie nie chcieliby, aby państwo finansowało partie z budżetu, ale też nie chcieliby wpływu "oligarchów" rodem z Rosji na polityków. Sprzedaż Lasów Państwowych to była "woda na młyn", ale racja jest taka, że ta "firma" skoro jest państwowa, powinna podlegać większej kontroli państwa i wypłacać dla państwa dywidendy, co już się zresztą stało.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Powiedzmy, że się z Tobą po części zgodzę, ale referendum nie wypaliło, bo była z byt niska promocja. 100 baniek psu w tyłek. Zyskali tylko członkowie komisji i drukarnia kart wyborczych.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Promocji jako takiej nie było w ogóle. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale możliwe że komuś na tym zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Napewno komuś zależało, bo całe referendum to była karta którą chciał zagrać Komorowski, ale niestety ta karta była "znakowana" i nie wyszło...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Bronek trochę za pewnie się czuł i olał pierwszą fazę kampanii, potem to była, jak sam powiadasz, musztarda po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszowy    2

Żeby referendum miało sens ludziom musi zacząc naprawdę zależeć a nie tylko gadać i ruszyć się zagłosować. W każdym razie i tak wszystko pewnie jest odgórnie ustawione haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Boją się, oczywiście że się boją, bo to fajna zabawa. Będą się zbierać, manifestować i bać się w dużej grupie.
A jak już się nakręcą to będą bać się z policją. Potem wrócą do domu wykupią cukier, węgiel i sól, zasłonią okna.
I tak dożyją szczęśliwie starości w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku.

A byłbym zapomniał. Muszą nauczyć tego następne pokolenie, bo kto zrobi to lepiej.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj