stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

ereksio    321

Nie potrzeba odwagi aby głosować na strachy na szpaki. W ciągu 23 lat to nie pierwszy Titanic który tonie. Z Titanicem jest jak z Holocaustem. Nie wszyscy zatonęli a wrak pozostał.  Ten nasz całkiem w dobrym stanie dlatego nie trudno będzie go wskrzesić i ponownie użyć. Za parę dni ogólnoświatowa komisja przyjedzie stwierdzić czy obiekt nadal nadaje się do użytku. Rezerwacje są tak duże ,że dla Rosjan miejsc nie starczyło. Zgodnie z CNN  jesteśmy właścicielami tego hotelu wiec korzyści z wynajmu zasilą kulejący budżet. I tak ma być! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

brat mojej babki byl w tym "hotelu" wiec w jego imieniu powinienem ci plunac w twarz, bo nawet na walniecie w morde nie zaslugujesz.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

A cóż za wpływ na losy Polski ma brat Twojej babki? W obozach zginęli wybitni Polacy i prości żydzi.  Gdzie więc podziali się wybitni żydzi? Tę notatkę nie ja wymyśliłem.  Dla kogo więc dzisiaj  ten hotel miałby otworzyć swoje podwoje ?   Czy to dla grupy trzymającej władzę? Czy dla NWO? Czy dla spiskowej finansjery żydowskiej trudniącej się lichwą i upodleniem rolnika , lecz nie tylko? Jeśli wg. Ciebie jacus , wszystko jest w tym kraju ok. to powiedz czego ten głupi,  polski naród  wychodzący na ulice chce? Ukraińsko -żydowskie mendy pchają nas do otwartej wojny z Rosją  bo widza w tym interes . Ty, jacus  patrz abyś wkrótce  wzorem brata Twojej babki do takiego hotelu skierowany nie był , obojętnie przez którego wroga , tego rzeczywistego czy wymyślonego.  Brat twojej babki szczęście miał , trafił do domu opieki w porównaniu z ćwiartowaniem na żywca  ludzi przez bandy UPA którym tak nasz nierząd w d..ę włazi.  Może wkrótce dożyjesz chwili w której przyda się Twoja zapalczywość i w mordę będziesz mógł walić kogo trzeba, a ślinę zostaw sobie aby cię suchoty nie dopadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

I co z tego jak to co zrobili to czyn zabroniony, czyli zwyczajne włamanie, na dodatek sprawcami były osoby, które powinny mieć pełną świadomość z tego co czynią.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

mi może nic nie zdemolowali, ale mój znajomy tam swego czasu pracował, to nigdy bym nie powiedział ile rzeczy "zwiedzający z pod gwiazdy Dawida" zdemolują, na sedesie się załatwią dosłownie, kradzieży masa, kiedyś nawet na lotnisku wpadli z drutami kolczastymi w bagażu, generalnie robią dużo hałasu, a co złego to nie oni, są to dość częste incydenty, niedawno nawet jeden stwierdził w programie że "polacy wygrali konkurs na budowę obozów, bo rzady krajów się prześcigały na czyim terenie postawić obozy i wygrała Polska najlepszą ofertą" leciało nawet niedawno na TVP Kultura,

zeszliśmy z głownego tematu, ale to też oddaje stan naszej świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie chce psuć zabawy, ale ten filmik wyżej to zwykłe domysły. W notatce z 2009 roku nie ma słowa o Żydach, o tej rozmowie było wiadomo już kilka lat i dopiero teraz połączona to z lasami? Dziwne, bo według dzisiejszej ustawy lasy można bez problemu dzielić i sprzedawać a ustawa ma już kilka lat. Do tego, od 90 roku już było kilka prób zwrotu majątków czy pieniędzy za majątek zagrabiony ale każdy rząd to odsuwał. Efekty tego widać w stolicy gdzie byli właściciele zabierają szkoły. Chyba tylko z Rumunią zostaliśmy jako jedynymi krajami które nie rozwiązały sprawy z reprywatyzacją.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242
Napisano (edytowany)

nie rozumiem twojej wypowiedzi nie kapuje co przez nia chciales przekazac

I ogólnie nie dziwne, że nie rozumiesz

Kilka lat temu brachol był. Przy budowie jakże polskiego Tesco w Suwałkach. Pejsaty fallus aby sie przechadxzl po budowie i zadowolenie na pysku było. Rząd też jakiś taki niefajny....

Edytowano przez Shaun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

I rozumiem że bratu żal d*pę ściskał że nie był na miejscu "pejsatego" ?? Widocznie się do tego nie nadaje, szkoda tylko że zapewne nie zdaje sobie z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

E tam. Myślisz że na długo tu zostaną. Tylko tyle co ich służby rozlokują a później znowu dyla do F, D, UK. Polacy wieją aż się kurzy to myślisz że obcokrajowcy tu się ostaną, niby po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko pracuje ,płace wysokie podatki .Podatki które powinny służyć budowie potężnej  POLSKI. A są trwonione na renty dla żydów , studia dla ukraińców a teraz mam utrzymywać uciekinierów z Afryki .NIE .CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE.


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97
Napisano (edytowany)

Studia Ukraińcom? Ale obcokrajowcy za swoje studia w Polsce sami płacą. Jedynie Ukraińcom obniżono czesne ale i tak dalej płacą. Emigrantów jeszcze nie przyjęto a już płacicie na nich? Do tego nie Żydzi a obywatele Polscy. Dodatki do emerytury dostają obywatele Polscy którzy są kombatantami, byli więzieni lub byli na robotach przymusowych. Jeżeli ów Żyd miał obywatelstwo Polskie to dlaczego miałby nie dostawać dodatku do emerytury?

 

Sami wyzywacie innych od lemingów ale czytam i dochodzę do wniosku, że nie lepsi jesteście.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Krassus, rozumiem że wg ciebie chodzi o żydów wiezionych przez Polaków i tych wykorzystywanych na robotach przymusowych u polski bauerów. Bo za coś w końcu płacimy. Zapytam więc gdzie ci obywatele polscy mieszkają od wielu lat, gdzie płacą podatki i jaką więź z Polską utrzymują? Jak to się również dzieje że po śmierci tych " pożal się Boże" kombatantów i  rzekomych "obywateli polskich"   uprawnionymi do tych wypłat stają się małżonkowie i dzieci żydów z państwa Izrael? Swoją drogą 70 lat temu ile lat mieli ci kombatanci?

To taki przepis na kasę polskich podatników, których rodzice wszyscy powinni być kombatantami zgodnie z twoja logiką a dzisiejsi podatnicy powinni być spadkobiercami tego kombatanctwa jednak o tych polski kneset nie zadbał. Tak, tak, wujek Adaś H. miał rację i chciał dla Polaków dobrze tylko ci go nie rozumieli.

Zapomniałeś też o rozciągnięciu przepisów o tych wypłatach na ofiary komunizmu i tych którzy wyjechali w 1968roku. A komunizm to do Polski niby kto przywlókł? A władze powojenne to niby z Polaków się składały? Albo jesteś głupi albo głupiego udajesz? Amerykański żyd sponsorował Adasia H. a inny żyd pełnił funkcję kapo w obozie to czemu ja mam płacić temu kapo emeryturę?

post-27529-0-98190000-1432842209_thumb.jpg

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

jeden psychol dostal bana na tydzien to drugi wraca, spiesz sie bo ostatnim specjalista do ktorego mozna dostac sie bez skierowania jest psychiatra, ale nie wiadomo jak dlugo jeszcze.

informacja dla normalnych  tych osob  o ktorych byla mowa jest na dzien dzisiejszy 50-slownie piecdziesiat.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mówisz poważnie z tym brakiem skierowań do psychiatry? :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj