stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kaszlak79    749

Można być szują. Niby stronisz od polityki ale wypowiadasz się całkiem politycznie. Niby jest ci wszystko obojętne ale popierasz PO . No  i też masz wrogów. Kler i PIS. Myślę ,ze są dla ciebie niegroźni. Z pierwszych możesz zrezygnować a drudzy się nie liczą.  Dwa posty wstecz piszesz:" Rozpasanie kleru, szukanie wyimaginowanych wrogów przez kurdupli i niewidzialnych układów co Polskę niszczyły" , zaś w twoim ostatnim poście piszesz : "Każda władza kradnie, tego nie unikniemy" Same zaprzeczenia , zwykły bełkot. To są te układy czy władza jest uczciwa? Nie wiem co bierzesz , ale stanowczo za dużo.  Prawda jest taka, że każdy kto chciałby tylko spróbować zrobić coś ze swoją rzeczywistością jest przez Was wyśmiany na samym początku. Wspominasz A. Leppera ale nie potrafisz wspomnieć jak mało rolników poparło go gdy tego najbardziej  potrzebował.  Wiara w odrodzenie sprawiedliwości społecznej , o ile coś takiego w ogóle istnieje,  powinna być powszechna. Wątpliwości natomiast  można wspólnie rozwiązać. Kabaretów ci u nas dostatek a i błaznów nie brakuje . Tylko ta jakość kpiny i humoru....

Druga siła polityczna w kraju się nie liczy ?? A może Ty się liczysz ze swoją tajną organizacją którą zwołujesz na forum publicznym ?? Mam takie szczere pytanie, po co Ty to robisz ??

Można być szują, co udowadniasz powyżej, a można wziąć sprawy w swoje ręce i robić coś ze swoim życiem a nie kreować się na lidera parti  Wecznieniezadowolonychzniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Rzeczywistość ktoś tworzy a dlaczego ja mam żyć w czyjejś rzeczywistości a nie tworzyć swoją. Jeśli w czyjejś rzeczywistości jestem niewolnikiem to ja się nie zgadzam i będę tworzył własną rzeczywistość.

Nie rozumiem jednego . każdy narzeka że jest źle ale jak ktoś chce coś z tym zrobić to zaraz z mordą na niego . Typowe dla Polaków . Wszyscy smażymy się w kotle ze smoła ale jak ktoś chce wyjść to zaraz reszta go ściągnie na dno .

NIe mamy żadnego związku , żadnej organizacji  na którą mieli byśmy jakis realny wpływ, która działała by dla nas a nie dla jakiś własnych interesów i co dobrze wam z tym? Jeśli tak to nie jęczcie że świnie tanie że zbożne tanie że to czy tamto.

Jesteś rolnikiem ,powinieneś należeć do związku na który płacisz kasę , masz prawa i obowiązki.I związek powinien być jeden a nie jak w górnictwie 250 .

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Widzę że jeszcze @Kaszlak79  został rzucony na pierwszą linię frontu walki z niezadowolonymi z obecnej sytuacji w kraju i nie tylko.Niby to nie interesuje się polityką ale jak by co czuwa na posterunku by obecnego "politycznego ładu" nikt nie śmiał się podważyć.Niby nie ma ochoty dyskutować z nami ale jak by co będzie klikał w klawiaturę aż wszyscy zwątpią w to czego przed chwilą bronili.  


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Rzeczywistość ktoś tworzy a dlaczego ja mam żyć w czyjejś rzeczywistości a nie tworzyć swoją. Jeśli w czyjejś rzeczywistości jestem niewolnikiem to ja się nie zgadzam i będę tworzył własną rzeczywistość.

Nie rozumiem jednego . każdy narzeka że jest źle ale jak ktoś chce coś z tym zrobić to zaraz z mordą na niego . Typowe dla Polaków . Wszyscy smażymy się w kotle ze smoła ale jak ktoś chce wyjść to zaraz reszta go ściągnie na dno .

NIe mamy żadnego związku , żadnej organizacji  na którą mieli byśmy jakis realny wpływ, która działała by dla nas a nie dla jakiś własnych interesów i co dobrze wam z tym? Jeśli tak to nie jęczcie że świnie tanie że zbożne tanie że to czy tamto.

Jesteś rolnikiem ,powinieneś należeć do związku na który płacisz kasę , masz prawa i obowiązki.I związek powinien być jeden a nie jak w górnictwie 250 .

A kto Ci tu broni tworzyć swojej rzeczywistości ?? Ja tam nie narzekam, bywało gorzej, ale lepiej też. Świnie i zboże tanie bo jest wolny rynek, jak się nie podoba, to wyjedź na Kubę, tam dalej jest gospodarka centralnie sterowana. W 2012 rzepak był po 2000 zł a pszenica po 1000zł to nikt nie jęczał. Jestem rolnikiem ale nie mów mi chłopie czy mam należeć do czegokolwiek, bo puki co mamy w kraju demokrację. Ustrój w którym ludzie musieli do czegoś należeć już przerabialiśmy, wytrzymał grube 44 lata, niecałe 2 pokolenia. Co do związków zawodowych w Polsce, najpierw zobacz ile zarabiają ich prezesi. No chyba że chcesz być jednym z nich.

 

Widzę że jeszcze @Kaszlak79  został rzucony na pierwszą linię frontu walki z niezadowolonymi z obecnej sytuacji w kraju i nie tylko.Niby to nie interesuje się polityką ale jak by co czuwa na posterunku by obecnego "politycznego ładu" nikt nie śmiał się podważyć.Niby nie ma ochoty dyskutować z nami ale jak by co będzie klikał w klawiaturę aż wszyscy zwątpią w to czego przed chwilą bronili.  

Ludzie, macie inicjatywę, do dzieła. Język wzięty rodem z poprzedniej epoki, ale czepiam się szczegółu. Ktoś coś pisze, Ja komentuję i oceniam. Puki co, miernota na poziomie JKM. To moje osobiste zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Możecie to nazywać jak chcecie , bo jesteście krótkowzroczni. Dotychczas nikt nie kreował się na przywódcę i pewnie niewiele na tym forum uda się zrobić . Zauważyłem ,ze już zaczynają ginąć posty. Batalia trwa nadal , gdy wy się kłócicie króliki rozdają karty. Z bogatej Polski pojechało dzisiaj 100.000.000 euro na Ukrainę. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie dalsze mieszanie się żydów w sprawy ukraińskie na złość Rosji. Dotychczas ci którzy nie ucierpieli na sankcjach mogą sobie dworować. Jeżeli kiedykolwiek Ukraina zwróci ten dług to zwróci go produktami rolnymi gdyż tylko to im jeszcze zostało. Kogo przydusi ukraińska pszenica czy kukurydza? Pewnie stoczniowców albo górników , bo przecież nie rolników. Ach zapomniałem stoczni już nie ma a kopalni wkrótce nie będzie. Wystarczy aby UE nakazała zwrócić obiecaną związkom zawodowym i spółkom węglowym  przekazane  pieniądze publiczne. Dalej pokazujcie swoją ignorancję i rozbicie. Przecież i tak wkrótce dostaniecie jałmużnę z agencji to przeżyjecie może rok a może pięć lat. Po 2020 roku projekcje finansowe nie będą już tak łaskawe i trzeba będzie płacić zamiast brać. Zmarnujcie ten pozostały czas aby później w pośpiechu się organizować. Samo stwierdzenie że ktoś w wyborach głosuje na PO, PIS czy SLD potwierdza ,że nie macie własnej rolniczej partii której możecie zaufać . Nie macie też organizacji która wzmocniłaby Wasza pozycję. Lwy i wilki są  dlatego silne bo polują stadem. Pojedyńczego rolnika może ogolić każdy komornik, chociaż niewinnego , może zabrać mu ciągnik i sprzedać na licytacji. A. Lepper pokazał ,że działając w grupie , rolnicy mogą ogolić komornika.  Nie są to wzorce na dzisiejsze czasy, ale i czasy są inne. Młodzi rolnicy po studiach w najlepszych polskich uczelniach zapędzeni do obory i przytłoczeni robieniem kiszonki zmarnują poglądy , otwartość umysłu i możliwości intelektualne po to aby samodzielnie zaprzedać się w niewolę . Nie wmawiajcie im , że istnieje wolny rynek, zwłaszcza w rolnictwie bo to nieprawda. Ten wyimaginowany wolny rynek to tylko spekulacja i wyzysk.  Czy nie można tego inaczej zagospodarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

[...]bo jest wolny rynek [...]

 

 

Nawet śmieszne.

Edytowano przez Mateusz1q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Możecie to nazywać jak chcecie , bo jesteście krótkowzroczni. Dotychczas nikt nie kreował się na przywódcę i pewnie niewiele na tym forum uda się zrobić . Zauważyłem ,ze już zaczynają ginąć posty. Batalia trwa nadal , gdy wy się kłócicie króliki rozdają karty. Z bogatej Polski pojechało dzisiaj 100.000.000 euro na Ukrainę. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie dalsze mieszanie się żydów w sprawy ukraińskie na złość Rosji. Dotychczas ci którzy nie ucierpieli na sankcjach mogą sobie dworować. Jeżeli kiedykolwiek Ukraina zwróci ten dług to zwróci go produktami rolnymi gdyż tylko to im jeszcze zostało. Kogo przydusi ukraińska pszenica czy kukurydza? Pewnie stoczniowców albo górników , bo przecież nie rolników. Ach zapomniałem stoczni już nie ma a kopalni wkrótce nie będzie. Wystarczy aby UE nakazała zwrócić obiecaną związkom zawodowym i spółkom węglowym  przekazane  pieniądze publiczne. Dalej pokazujcie swoją ignorancję i rozbicie. Przecież i tak wkrótce dostaniecie jałmużnę z agencji to przeżyjecie może rok a może pięć lat. Po 2020 roku projekcje finansowe nie będą już tak łaskawe i trzeba będzie płacić zamiast brać. Zmarnujcie ten pozostały czas aby później w pośpiechu się organizować. Samo stwierdzenie że ktoś w wyborach głosuje na PO, PIS czy SLD potwierdza ,że nie macie własnej rolniczej partii której możecie zaufać . Nie macie też organizacji która wzmocniłaby Wasza pozycję. Lwy i wilki są  dlatego silne bo polują stadem. Pojedyńczego rolnika może ogolić każdy komornik, chociaż niewinnego , może zabrać mu ciągnik i sprzedać na licytacji. A. Lepper pokazał ,że działając w grupie , rolnicy mogą ogolić komornika.  Nie są to wzorce na dzisiejsze czasy, ale i czasy są inne. Młodzi rolnicy po studiach w najlepszych polskich uczelniach zapędzeni do obory i przytłoczeni robieniem kiszonki zmarnują poglądy , otwartość umysłu i możliwości intelektualne po to aby samodzielnie zaprzedać się w niewolę . Nie wmawiajcie im , że istnieje wolny rynek, zwłaszcza w rolnictwie bo to nieprawda. Ten wyimaginowany wolny rynek to tylko spekulacja i wyzysk.  Czy nie można tego inaczej zagospodarować?

Posty Ci giną bo nawołujesz w nich do nienawiści na tle narodowościowym. Ja nie ucierpiałem na sankcjach i raczej nie ucierpię, eksport do Rosji to jest 5% całego polskiego eksportu. Na Zachodzie Europy kopalń nie ma, a jakoś ludzie z głodu nie poumierali. Co innego stocznie, tych szkoda. Najlepsza polska uczelnia w rankingu ogólnoświatowym jest na 394 miejscu, słabo. Pomimo to mam kolegę po Akademii Rolniczej we Wrocławiu i nikt go nie zapędził do obory robić kiszonkę, co więcej nieźle sobie radzi. Rozumiem że przy cenach z 2012 roku wolny rynek istniał a spekulacji i wyzysku nie było ??

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Najlepsze polskie uczelnie to najlepsze uczelnie rolnicze w Europie a nie na świecie i o tych mowa. To, że ty nie ucierpiałeś to nie znaczy ,że żaden z rolników nie poniósł strat i to bynajmniej  nie z powodu błędów w produkcji a ze względów politycznych . Myślisz bardzo egoistycznie. Nie ceny są problemem ale stabilność kraju, dobre stosunki z sąsiadami a tym samym przewidywalność produkcji. To o czym piszesz to idiotyczne podskoki spekulantów a nie wolny rynek. Jeżeli w stabilnej gospodarce ceny oscylują  w granicach kilku procent to w Polsce jest to 50%. To właśnie jest wyzysk. Nikt nie wspomniał dotychczas o głodowaniu. Większość mówi o przyszłości rolnictwa i sposobach jak to poukładać. Inni mówią o jego roli w Polsce. Spór który swoimi wypowiedziami wiedziesz nie wnosi niczego do dyskusji poza udawadnianiem twojej racji w oparciu o doświadczenie twojego kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofk9    7

mnie logika i konsekwencja ereksio sie podoba- co najwyżej chciałbym wiedzieć to o czym wcześniej pisałem na temat jego całościowego stosunku do rzeczywistości i wizji projektu, chciałbym nieco więcej wiedzieć też kim jest, ale solą każdej inicjatywy są Liderzy, którzy umieją wskrzesić chęci w ludziach nie wypranych do końca z potrzeby walki ale nie mających w sobie tyle chęci by walczyć samotnie lub być przewodnikiem dla innych.

Co do pomocy dla Ukrainy to właśnie o to toczy się cały bój i to jest jego geneza- by zmusić Ukrainę do przyjecia pomocy międzynarodowej a na tym już niejedni się przejechali- proszę pamiętać słowa Sorosa" jestem zwolennikiem wymiany powstałego w ten sposób długu mekroekonomicznego na udziały"- to jest źródło dzisiejszych kryzysów- wywołuje się je by zmusić całe państwa do przyjęcia pomocy międzynarodowej(wiemy konkretnie od kogo po nazwiskach), zaś powstały w ten sposób dług(wymagający tylko dodrukowania kolejnych pieniędzy)zamienić na udziały w całym majątku i podporządkować sobie władze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofk9    7

Pozwolę sobie wkleić tekst z tego forum w temacie o protestach rolniczych kolegi "tktomek74"

 

Dzień z życia Polaka : Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukrem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! Dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci - Donald T. Niech każdy prawdziwy Polak wklei to choć raz pod jakimś artykułem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Jednak Panowie za Wami nie nadążam. Typowe podejście Polaka, moja racja jest najmojsza. Na wasze szczęście, już się nie odezwę, nie mam na to czasu w życiu ani chęci. Możecie bez zakłóceń tworzyć dalej swój klub wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

jak z tą solidarnością "europejską"? francuzi się ponoć dogadali w sprawie wieprzowiny z Rosją, niemcom już też niewiele brakuje, a My jak zwykle w *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Jeszcze lepsze kwiatki w Niemczech. Niemiecka BAG łapie Polskie TIR-y i zmusza polskich właścicieli,przewoźników do płacenia kierowcom  za pracę według niemieckich przepisów, czyli nie mniej jak niemiecka najniższa krajowa.Dla kierowców na rękę.  


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

to niech polskie ITD łapie niemieckich kierowców i zmusza niemieckich właścicieli,przewoźników do płacenia kierowcom  za pracę według polskich przepisów ( stawek) 8.5 zł/h czyli ok 2 euro ciekawe ilu będzie kierowcó niemieckich

jeździc wtedy

 

Edytowano przez Tygrysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Jeśli się nie mylę to Francja była jednym z krajów która miała zagwarantować bezpieczeństwo Ukrainie jeżeli ta odda broń atomową a tu co Rosia wtargnęła na jej granicę a Francja sprzedaje Rosji okręty wojenne i dogaduje się za plecami w sprawie wieprzowiny.Jeżeli Polscy politycy nie wezmą sobie tego do głowy i nie zaczną myśleć o naszym dobrze to kiedyś się dowiemy że Rosja z zachodem podzieliła między sobą Polskę ale wtedy będzie już za póżno a gwarantuje ,że nikt za nami się nie wstawi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

A Ukraina ma jakieś granice?Do dziś Ukraina niema granic zaakceptowanych przez ONZ.A to wtargnięcie  to zwidy Poroszenki powtarzane przez naiwnych.Rosja z zachodem nie ma się czym dzielić bo zachód ma całą Polskę w kieszeni.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcel1609    3

 

Polecam każdemu zapoznanie się z tą postacią i jego felietonami. Jest również wiele filmików na youtube. W sposób logiczny, prosty tłumaczy dlaczego w Polsce jest jak jest. Według mnie jedna z niewielu obiektywnie wypowiadających się osób w Polsce i "autorytet" w pełnym tego słowa znaczeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

i jak wkoncu wejdzie jakas ustawa ogrwaniczajaca wykup ziemi przez obcokrajowcow bo slyszalem ze cos ma wejsc takeigo jak arimr ze polacy by mnieli pierwokup ziemi od obcokrajowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofk9    7

przestańcie wkońcu bezkrytycznie wierzyć w te pieprzenia- gdyby ktokolwiek chciał by ta ziemia trafiła w ręce Polskich rolników i by to Polscy rolnicy czerpali z niej korzyści to nie windował by tak jej ceny w ostatnim roku przed uwolnieniem- normalnie w takiej sytuacji robi sie wyprzedaże w sklepach by sprzedać gorący towar. Tu jest na odwrót- ceny wzrosły niemal zaporowo, jednocześnie biadoli się że w przyszłym roku nas wykupią- czysta kpina, właśnie o to chodzi by ta ziemiea trafiła w ręce mocodawców naszego rządu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofk9    7

To ,że gdyby rząd chciał sprzedać ziemię rolnikom jeszcze przed uwolnieniem zakupu jej przez cudzoziemców, nie utzrymywałby tak wysokich cen na przetargach. Wystarczyłoby podzielić na 30 ha fragmenty i sprzedać w przetargach ograniczonych po 15000/ha- i byłoby po problemie- ziemia zostałaby w całości wykupiona przez rolników i w 2016 by już nic nie było do kupienia dla Niemców, Holendrów itd.

Myślę, że aktualna polityka ANR realizuje cele zachodniego inwestora i jej celem jest by dużo ziemii polskiej pozostało na sprzedaz w przyszłych latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Chyba coś się dzieje ? Szczury z PO ubierają kamizelki a inni wyskakują za burtę. Wkrótce powstanie nowa partia z programem i nowymi kłamstwami do której sprawnie teleportują się sprawdzeni w boju , niezastąpieni politycy od koryta. Ci którzy się nie załapią za zasługi dostana odprawy na długą starość , lub miejsce w zarządzi spółki, fotel w PE lub mercedesa z firankami i barkiem. Ogórek w du...  żym  poważaniem cieszyć się nie będzie bo to taka podstawka jak z afery Samoobrony. Zobaczycie ile nowych nikomu nieznanych,   " krzywych nosów" pojawi się na listach. Ludzie znikąd , bez zasług i poparcia społecznego ale z namaszczenia żydowskiej prominencji. Patrzycie na to i nic nie robicie. Curwa ale kyrk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

dobrze ze  na titanicu zostana do konca tacy dzielni muzycy jak ty.  z mojego okregu startuje grodzka to nie bede mial trudnego wyboru.

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj