stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ereksio    321

Wielu koniosrajów dało się kupić za marne dopłaty które nie są stałą rentą lecz chwilowym zauroczeniem i tak dopisywanym do zadłużenia kraju w dwójnasób.. Syndrom syndromem ale nasze szanse rosną Zobaczcie :ponad 600 000 rodzin  pokrzywdzonych przez nieuczciwą grę bankierską, wiele tysięcy zwolnionych z pracy górników i narodowcy to już jest jakiś początek. Jeśli dodać do tego wszystkich tych którym rządy zarazy są obrazą dla Polski i tych którzy już działają na rzecz wolnych wyborów w Polsce (głosowanie na ludzi a nie na listy i partie, JOW) to całkiem sporo nas będzie. Potrzeba tylko zapalnika i przywódcy aby to ruszyło. Sytuacja się zaognia i staje z dnia na dzień coraz bardziej konfliktowa.  Są jeszcze pracownicy byłych PGR-ów . Niedługo będą pikietować pocztowcy. Grabieże majątku narodowego i pusty budżet . Trzeba obserwować i dokonywać wyborów. Rozmawiać z ludźmi , rodziną , sąsiadami , znajomymi. Oszczędzać na czym się tylko da i drenować fundusze UE. Podatki, opłaty, abonamenty, akcyzy płacić jak najmniejsze, najlepiej wcale. Przecież nie będziemy wspomagać zarazy aby za naszą kasę z naszego majątku  balowała na narodowym, na żydowskich festiwalach . Kto chce mieć kraj naprawdę wolny niech się do tego przygotuje. Komu brak wiary niech nie przeszkadza. Historia uczy że zabory trwały lat sto dwadzieścia parę . Nic bardziej mylnego. Trwają do dziś tylko zaborca się zmienił . Nie twierdze ,że jestem przeciwnikiem UE lecz jestem za tym aby UE skoro nas do siebie przyjęła , traktowała nas jako pełnoprawnego partnera który nie ma być tylko konsumentem i niewolnikiem. Jeśli komuś w głowie urodził się pomysł wielkiej UE jako jedności to niech ta jedność istnieje naprawdę a nie na podstawie wymyślanych kar dla poddańców, Europy dwóch prędkości, spisków, afer, wyprzedaży i likwidacji. Wolność to nie tylko możliwość wyjazdu do pracy i na wakacje w każdy zakątek świata . Wolność to uczucie niezależności narodowej którego od zaborów nie zaznaliśmy bo ktoś nam tą niezależność zagrabił. Nasze ostanie pokolenie chyba się mocno zagapiło nie dostrzegając jak żydostwo przeobraziło się z moskiewskiego komunizmu w brukselski socjalizm.  Czas aby Polacy przejrzeli na oczy i na czas zareagowali. Islandia , Grecja, Węgry a ostatnio nawet Czesi potrafili się w pewnym stopniu przeciwstawić UE. Znaczy można.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Wczoraj wypowiadał się ekonomista Zuber i powiedział że nie zdziwi go kurs franka po 6zł.To wtedy może coś się ruszy bo to nie możliwe żeby tyle ludzi bezczynnie stało jak ich zaczną wywalać na bruk.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35

UE nie jest tutaj winna dala nam szanse na rozwój ale przede wszystkim należało to dobrze prowadzić. Obecna sytuacja jest winą tylko naszych rządzących i nas samych bo niestety kieruje nami pieniądz a nie dobro drugiego człowieka czy patriotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Potrzebuję dobrego informatyka który dla idei przyszłego działania w sprawie poprawy naszego losu w UE pomoże stworzyć naszą , rolniczą i nie tylko stronę internetową . Jest to prośba na użytek społeczny czyli bez wynagrodzenia. Jednocześnie zapraszam  osoby chętne do działania do uzgodnień realizacji przedstawionego celu, bez narzucania komukolwiek swojego zdania . Proszę o wstępne zgłoszenia  i podanie ewentualnego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

By poprawić nasz los to należało by opuścić UE.Ale w naszym przypadku każde działanie poprawiające choć trochę sytuację jest pożądane.Co do strony to podam ci coś priva.

Edytowano przez miszka16
  • Like 1

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Kolego miszka16, czy zgodzisz się uczestniczyć w zorganizowaniu zalążków nowej rolniczej organizacji nastawionej pokojowo chociaż nie bezbronnej . Chciałbym na początek do końca stycznia zebrać ok. 50 osób z terenu całego kraju , które wspólnie określą ramy działania . Jeżeli początek będzie dobry to jest szansa na dalszy ciąg. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ciekawe co z tego wyjdzie. Założe się, że nic bo pewnie powstaną postulaty typu więcej pieniędzy a jedynym pomysłem na działaniem będą wycieczki krajoznawcze ciągnikami.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofk9    7

ereksio, a mógłbyś w zarysie przedstawić swoje najważniejsze punkty definiujace taki projekt, kilka najwazniejszych- proszę Cię o to jako naturalnego Lidera a jestem zainteresowany, tylko powinienem(jak wszyscy zainteresowani) wiedzieć jak bardzo nam po drodze w odniesieniu do celów i środków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Co to Krassus?Mocodawcy nie płacą za pisanie w dni wolne od pracy?


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

W ogóle nie chcą płacić. I o o czym z wami pisać? O Żydacz porywających dzieci żeby zrobić macę? Z bajek już wyrosłem.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

A teraz Krassus zagadka dla ciebie.Kto to powiedział?„Pozwólcie mi tworzyć i kontrolować pieniądze państwa, a nie będzie mnie obchodzić, kto ustanawia w nim prawo”.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Na 100% Żyd ale nie chce mi się szukać kto dokładnie. Wygrałem coś?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

No i kto tu jest antysemitą?Przecież to powiedział wielki filantrop i pomysłodawca UE  ;) .Nieładnie Krassus nieładnie ,nagrody nie będzie .


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofk9    7

A teraz Krassus zagadka dla ciebie.Kto to powiedział?„Pozwólcie mi tworzyć i kontrolować pieniądze państwa, a nie będzie mnie obchodzić, kto ustanawia w nim prawo”.

 

Rotschild oczywiście ale nie wiedziałem, ze był on twórcą Unii Europejskiej, natomiast dzisiejszego Izraeka- owszem, dlatego bodajże Roosevelt powiadał" Za każdym tronem kryje się KTOŚ, ktos większy niz sam król",

nie chce mi sie tyle pisać ale przytoczę Wam fragment listu braci Rothschildów do bankierów Nowego Yorku 1863r

"Tylko mniejszość potrafi zrozumieć zasady tego systemu( kredytowego). Owa mniejszość to ludzie ogromnie zainteresowani płynącymi zeń korzysciiami finansowymi, albo ludzie uzależnieni od jałmużny jaką ów system zapewnia. Ludzie z tych dwóch grup społecznych nigdy się nam nie przeciwstawią. Natomiast zdecydowana większośc ludzi nie jest w stanie zrozumieć i pojać owej władzy i wyzszości nad innymi jaką daje kapitał wytworzony i pomnożony w tym systemie. Ludzie ci znoszą ucisk bez słowa skargi, bez cienia świadomości, bez żadnych podejrzeń wobec systemu, który przynosi szkode ich interesom"

 

Edytowano przez krzysztofk9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Za twórców UE uważa się Schumana i Adenauera ale żydami to oni nie są.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Nie ma sensu dyskutować Krassus, Ja już w tym temacie nie zajmuję głosu, bo nie ma z kim. Choć myślałem że będzie ciekawie. W imię demokracji szanuję czyjeś poglądy, nawet te najbardziej skrajne. Grupka niezadowolonych z rzeczywistości ludzi chce zorganizować zamach stanu, niech próbują. Marne szanse, Paweł Kukiz też pajacował ze swoją Platformą Oburzonych i co z tego wyszło ?? Ostatnim populistą, któremu udało się coś uzyskać swoimi protestami był Ś.P. Andrzej Lepper, ale czasy się zmieniły i odszedł do lamusa. Po nim próbowało jeszcze wielu, warto wspomnieć Janusza Palikota czy Janusza Korwina-Mikkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Bezpartyjny. Ale nie ukrywam że głosowałem na PO w ostatnich wyborach. Nie jestem zażartym zwolennikiem tej partii. Nie brałem czynnego udziału w życiu politycznym od wielu lat, ale od kiedy nastał czas dwubiegunowości naszej polityki, w postaci dwóch partii dominujących PO i PiS oraz ich pomniejszych koalicjantów, postanowiłem wybrać mniejsze zło w postaci PO u władzy. Pamiętacie czasy PiS-u u władzy ?? Rozpasanie kleru, szukanie wyimaginowanych wrogów przez kurdupli i niewidzialnych układów co Polskę niszczyły, a przede wszystkim wszechobecny obciach. Mi wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę obciach niż okradanie państwa w żywe oczy. Media wykreowały opinię  "popieranie PIS = obciach i zacofanie".  Nowocześni i postępowi głosują na PO


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 A to  z PIS -u  nie kradną ? I to żaden obciach  bo przecież przepisy nie jasne ?   

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Każda władza kradnie, tego nie unikniemy. Nie bądźmy naiwni. Żeby nie było, Ś. P. prezydenta Kaczyńskiego za parę faktów szanuję. PiS żerował na syndromie człowieka pokrzywdzonego, tymczasem warto się zastanowić co sam możesz ze swoją rzeczywistością zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Można być szują. Niby stronisz od polityki ale wypowiadasz się całkiem politycznie. Niby jest ci wszystko obojętne ale popierasz PO . No  i też masz wrogów. Kler i PIS. Myślę ,ze są dla ciebie niegroźni. Z pierwszych możesz zrezygnować a drudzy się nie liczą.  Dwa posty wstecz piszesz:" Rozpasanie kleru, szukanie wyimaginowanych wrogów przez kurdupli i niewidzialnych układów co Polskę niszczyły" , zaś w twoim ostatnim poście piszesz : "Każda władza kradnie, tego nie unikniemy" Same zaprzeczenia , zwykły bełkot. To są te układy czy władza jest uczciwa? Nie wiem co bierzesz , ale stanowczo za dużo.  Prawda jest taka, że każdy kto chciałby tylko spróbować zrobić coś ze swoją rzeczywistością jest przez Was wyśmiany na samym początku. Wspominasz A. Leppera ale nie potrafisz wspomnieć jak mało rolników poparło go gdy tego najbardziej  potrzebował.  Wiara w odrodzenie sprawiedliwości społecznej , o ile coś takiego w ogóle istnieje,  powinna być powszechna. Wątpliwości natomiast  można wspólnie rozwiązać. Kabaretów ci u nas dostatek a i błaznów nie brakuje . Tylko ta jakość kpiny i humoru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

A kto Ci broni kreować własną rzeczywistość ?  Ty chcesz wykreować się na lidera cudzym kosztem , wyczułeś nisze czy może przyśniła Ci się sprawiedliwość społeczna ? 

Nie wiem czy zauważyłeś ale karty są już rozdane , światem rządzi pieniądz a nie marzyciele . 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj