stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

jacus    3046

nie,oszczedzam klawiature zamiast pisac iles razy d pisze xD.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za oczernianie w swoich tekstach Polski i Polaków oraz za fałszowanie historii -żyd  Tomasz Gross jest bardzo sowicie wynagradzany przez swych żydowskich mocodawców .

Widocznie żałosne wypociny @jacusa szkalujące Polskę i naród Polski są dużo niżej cenione .

Biedny Jacuś musi oszczędzać nawet klawiaturę . Nie używa więc Polskich znaków i dużych liter .Ostatnio dla oszczędności nawet nicki skraca . 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

przez tyle lat nie zauwazyles ze jestem krakowiakiem i weza w kieszeni mam od urodzenia, dudus tez podobnie oszczednie gospodaruje prawda historyczna choc on tylko krakowianinem jest z urodzenia. 

jesli pisanie prawdy historycznej[niestety wy ja slabo znacie] -ktos taki jak ty uwaza za szkalowanie to znak ze mam racje.jan tomasz gross tez pisze prawde tylko w odroznieniu ode mnie tylko z jednego punktu widzenia-zreszta trudno sie temu dziwic jego narod wymordowano z biernym i czynym udzialem mn. polakow- czasami wylacczie komputer i porozmawiajcie szczerze z ludzmi  ktorzy pamietaja tamte straszne czasy a na pewno duzo sie dowiecie jak to wygladalo i przestaniecie pieprzyc glodne kawalki.

 

trzeba rozrywac  rany polskie,zeby sie nie zabliznily blona podlosci-sprawdz kto to napisal i dla czego.

 

dziecko ja zaczolem pisac na komputerze jak ciebie na swiecie nie bylo ,wtedy zadnych polskich znakow nie bylo , a ze podobnie jak ty jestem niereformowalny -tak mi zostalo, ile to juz lat ze 30 chyba bedzie, nie wiem czy wiecie ale juz wtedy w polsce byly komputery, ekran z telewizora, programy wgrywane z magnetofonu i sie gralo :P az milo powspominac nawet czasy jaruzelskiego...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do takich jak Ty nie wspominam miło czasów Jaruzelskiego .Do dziś pamiętam jak bardzo pieką oczy od gazu łzawiącego który rozpylili pachołkowie moskwy na Dworcu Centralnym w czasie  Stanu wojennego .

Słuchałem i pamiętam opowieści starych ludzi .

Pamiętam historię którą opowiadał mój dziadek o swoim wuju - ułanie który poległ w bitwie  pod Komarowem walcząc z bolszewikami .

Pamiętam co przeżył brat mojej babki - żołnierz Korpusu Ochrony Pogranicza który pomimo rany zdołał uciec z transportu do Miednoje .

Pamiętam opowieści wuja mojej matki - walczącego w Powstaniu Warszawskim .

Pamiętam opowieści o partyzantach z mojej okolicy i o ub-ekach którzy na  tych partyzantów po zakończeniu wojny polowali .

 

                                                                                                         ps. Mój pierwszy komputer to Atari 65 xe ( 1985 rok ) - jeszcze leży w pudle gdzieś na strychu .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

tym gorzej dla ciebie w tym wieku to juz nacjonalistyczne glupoty powinny ci wyparowac z glowy, pamietam z poczatku lat 90 lysych debili we flejersach co malowali sprejem po scianach domow w okolicy podobne hasla, oni byli z nop-u a dzisiaj pija pod sklepem tanie wino-dorosli,juz im sie nie chce, maja to w d*pie, przyszli mlodzi ale ci to dla jaj maluja koscielne i cmentarne mury- historia sie powtarza jako parodia.

 

ciekawe jakie wnioski wyciagnales z tych rozmow ? jak mi sie bedzie chcialo to opisze pare historii z moich stron.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

samoloty lufthansy nie nadazaja z lotami do damaszku :rolleyes: do rosyjskich samolotow co prawda strzelali ale niemieckich to nikt by sie nie odwazyl -zanim cos podasz to chwile pomysl a nie zaszkodzilo by ci jak bys czasami sie jebnal w leb, moze nieduzy wstrzas mozgu by ci pomogl ????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Znalazł się myślący.Tak się składa drogi @jacus że akurat lotów rejsowych z Damaszku do Niemiec troszkę jest i jest ich więcej niż do innych państw zachodniej europy.Loty do Damaszku odbywają się regularnie i nikt do samolotów nie strzela.Tak że sam się je..ij w łeb.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Idiota to o tobie mało powiedziane.Tak ignorancie do z Syrii do Niemiec tylko "lufa" lata,jak by innych nie było. Zobacz sobie tutaj https://www.flightradar24.com/ jak sobie z niektórymi lotniczymi pojęciami poradzisz.A co z zestrzeliwaniem?


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

nastepny stopien uposledzenia umyslowego to chyba debil- ty powinienes to lepiej wiedzie, na twoim linku kazdy samolot omija syrie- to taki kraj w azji ,chyba wiesz gdzie on lezy albo sobie poszukaj , a potem udawaj madrego :D  :D  :D , sprawdzilem lotnisko w damaszku -rzeczywiscie laduja tam jakies linie lotnicze-nawet trzy, ale na sam dzwiek ich nazwy bym sie bal wsiasc do  samolotu, ale ty spokojnie mozesz sobie ich poszukac i polatac po bliskim wschodzie B)  B)  B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

No cóż głupi zawsze mierzy ludzi swoją miarą.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

No cóż głupi zawsze mierzy ludzi swoją miarą.

to dokladnie twoj przyklad, brakuje ci merytorycznych argumentow- chlopcze ja mam "troche " wieksza wiedze o swiecie wiec zanim cos glupiego zaczniesz pisac 5 razy sprawdz czy to jest prawdziwe, myslisz ze tu sa sami ludzie na twoim poziomie ktorzy kazda glupote lykaja-chyba juz widzisz ze sie i w tym mylisz.

 

witejus-nie znam dobrze goscia ale wierze ci jako specjaliscie w tym temacie-obracasz sie w tym srodowisku od dziecka wiec swojego po twarzy od razu rozpoznasz


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

W trollowaniu na pewno masz wiedzę ogromną.Skoro masz argumenty to czemu spychasz dyskusje na inny tor unikając odpowiedzi.Czy do
samolotów lecących do Damaszku się strzela i czy lotów z Damaszku do Niemiec nie jest więcej niż do innych europejskich państw?
Zamiast tego napisałeś cyt:"sprawdzilem lotnisko w damaszku -rzeczywiscie laduja tam jakies linie lotnicze-nawet trzy, ale na
sam dzwiek ich nazwy bym sie bal wsiasc do samolotu, ale ty spokojnie mozesz sobie ich poszukac i polatac po bliskim wschodzie".
No faktycznie merytoryczne argumenty powalające na kolana.Nie mam zamiaru dyskutować z tobą więcej bo to bezcelowe,mam tylko nadzieję
że inni użytkownicy przekonają się co sądzić o tym twoim wynurzaniu się w niektórych tematach.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

https://www.flightradar24.com/airport/dam/arrivals

dziecko-w syrii trwa wojna domowa, na kraj sa nalozone sankcje gospodarcze i polityczne, do tego kraju NIE LATAJA ZADNE NORMALNE LINIE LOTNICZE nawet te tanie,ty naprawde jestes uposledzony umyslowo jak tego nie rozumiesz, dzisiaj zestrzelono samolot wojskowy, lotnictwo to nie tylko starty i ladowania, mieszkam niedaleko lotniska w krakowie, tam pracuja setki ludzi. potrzeba transportu, paliwa, pradu , wiesz ile kilometrow trwa podchodzenie do ladowania i startu, widziales w zyciu samolot z bliska, 

 

koledzy nie wierzcie w przyslowie ze sie nie dyskutuje z idiota-ja mam w tym wieloletnie doswiadczenie i wiem ze kazdego idiote da sie pokonac ,przewaznie on sam sie pokonuje swoja wlasna niewiedza...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Tu wszechwiedzący poskładaj sobie rebus.kilo uniform tango alfa siera.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

tylko na tyle cie stac-chlopcze nie tacy hojracy ty byli, jak dorosniesz to pogadamy, 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520

witejus-nie znam dobrze goscia ale wierze ci jako specjaliscie w tym temacie-obracasz sie w tym srodowisku od dziecka wiec swojego po twarzy od razu rozpoznasz  jako ,,specjalista ,, stwierdzam- bardzo podobny do Ciebie z wyglądu i poglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj