stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krassus    97
Napisano (edytowany)

Poczytaj o tym cudzie Hitlera: 

http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/mit-gospodarczego-sukcesu-iii-rzeszy/

 

I narodowy socjalizm to raczej ugrupowanie centrowe niż prawicowe. Hitler promował dość mocno interwencjonizm państwa więc w jaki sposób jest to prawica?

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Artek84 ty żyjesz w krainie fantazji.  Jedwabny Szlak do Chin? Zdajesz sobie sprawę, że prowadził by przez Rosję? Już mamy problem z Ruskimi. Myślisz, że pozwolili by nam wozić towary do Chin? Sami woleli by wozić swoje. A jeśli nie mieli by swoich to nam i tak by nie dali. W ramach wojny politycznej. A może ten szlak miał by biec przez niebezpieczny bliski wschód? Zresztą rynek chiński juz jest zapchany. Tam trzeba było wkraczać 10 - 15 lat temu.

Co do Northstream. Oczywiście, że chodziło o Ukrainę. Polska chciała aby gazociąg biegł przez teren Ukrainy. Ruscy nie chcieli.  Rosja nie od dziś ma problemy z biedną Ukraina i Białorusią, które podbierają gaz nie płacąc za niego. Dlatego ten gazociąg. Świetny przykład ujęliśmy się za biedakami sami tracąc. Trzeba było olać biedą Ukrainę i dogadać się z Niemcami i Ruskimi. Wynegocjować przebieg gazociągu taki, aby do Świnoujścia wchodziły większe statki, np niższe ceny na gaz na kilkanaście lat, czy coś w tym stylu. Ale nie było pobrząkiwanie szabelką w wykonaniu Kaczyńskich. Do dziś pamiętam jak Jarek krzyczał, że embargo na Rosję trzeba nałożyć. A Putin mu odpowiedział, żeby zakręcił gaz. Następnie Polska postanowiła budować swoją potęgę w regionie pomagając biednej małej Litwie uzyskać niezależność w sektorze paliw. Orlen wygrał z Ruskimi wojnę o Możejki. Utopiono miliardy dolarów. Ktoś rozwalił rurę dostarczającą ropę naftową z Rosji do tej rafinerii. Miliardy poszły jak psu w d... Litwini nawet palcem nie kiwnęli by pomóc Orlenowi odbudować rurociąg. Dzisiaj rafinera praktycznie nie pracuje. Kolejny kopniak w walce małych ludzi o potęgę. Teraz mamy powtórkę z historii. Polska znowu próbuje być potęgą. Znowu chce stawać na czele biedaków i im pomagać. Znowu dostanie kopniaka. Ciekawe tylko ile będzie to nas kosztowało.

No i na koniec temat wojny z Ruskimi. Polacy to bitny naród i szybciej i więcej by zginęło. Gdyby ruscy zaatakowali nas całą swoją potęgą. Nawet bez atomu. To gra tydzień stali by nad Odrą. Oczywiście gdyby NATO nie interweniowało. Roznieśli by nas w pył. W czasie II Wojny Światowej Niemcy też mieli lepszy sprzęt. Ale Ruskich były miliony. Nawet gdyby jechali starymi t 34 jak w 4 pancernych. To ta ława by nas zalała. Naszych kilkaset czołgów wystrzelać tego by nie nadążyło. To samo samoloty iitd. W ilości dowolnego typu uzbrojenia i oczywiście żołnierzy kilkukrotnie przegrywamy z Rosją.

Tak więc widać wyraźnie, żyjesz w Świecie iluzji śniąc o potężnej Polsce. Niestety ta potęga jest niczym nie uzasadniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104
Napisano (edytowany)

widać ze nie bardzo się zorientowałeś bo nie doczytałeś że może powołać  2,5  przeszkolonych rezerwistów 

mało tego zdolnych do służby jest  47 mln poborowych 

normalnie bardzo biedny i słaby kraj   ;)

resztę wypocin nawet nie warto komentować  :D

 

Ty umiesz czytać czy tylko udajesz ???? bo tu wyrażnie napisane ze 766tyś żołnierzy zawodowych a o rezerwie nie mówimy .Kolejna kwestia to wyposaż geniuszu 2,5mln ludzi   w broń , nakarm i przetransportuj a co dopiero 47mln .Pewno widzisz tylko widły w stajni i twój intelekt szwankuje ale to twój problem i myśl jak coś piszesz a przynajmniej czytaj ze zrozumieniem no chyba ze w szkole cię tego nie nauczyli ty LUDZIU jeden.

@Artek84 ty żyjesz w krainie fantazji.  Jedwabny Szlak do Chin? Zdajesz sobie sprawę, że prowadził by przez Rosję? Już mamy problem z Ruskimi. Myślisz, że pozwolili by nam wozić towary do Chin? Sami woleli by wozić swoje. A jeśli nie mieli by swoich to nam i tak by nie dali. W ramach wojny politycznej. A może ten szlak miał by biec przez niebezpieczny bliski wschód? Zresztą rynek chiński juz jest zapchany. Tam trzeba było wkraczać 10 - 15 lat temu.

Co do Northstream. Oczywiście, że chodziło o Ukrainę. Polska chciała aby gazociąg biegł przez teren Ukrainy. Ruscy nie chcieli.  Rosja nie od dziś ma problemy z biedną Ukraina i Białorusią, które podbierają gaz nie płacąc za niego. Dlatego ten gazociąg. Świetny przykład ujęliśmy się za biedakami sami tracąc. Trzeba było olać biedą Ukrainę i dogadać się z Niemcami i Ruskimi. Wynegocjować przebieg gazociągu taki, aby do Świnoujścia wchodziły większe statki, np niższe ceny na gaz na kilkanaście lat, czy coś w tym stylu. Ale nie było pobrząkiwanie szabelką w wykonaniu Kaczyńskich. Do dziś pamiętam jak Jarek krzyczał, że embargo na Rosję trzeba nałożyć. A Putin mu odpowiedział, żeby zakręcił gaz. Następnie Polska postanowiła budować swoją potęgę w regionie pomagając biednej małej Litwie uzyskać niezależność w sektorze paliw. Orlen wygrał z Ruskimi wojnę o Możejki. Utopiono miliardy dolarów. Ktoś rozwalił rurę dostarczającą ropę naftową z Rosji do tej rafinerii. Miliardy poszły jak psu w d... Litwini nawet palcem nie kiwnęli by pomóc Orlenowi odbudować rurociąg. Dzisiaj rafinera praktycznie nie pracuje. Kolejny kopniak w walce małych ludzi o potęgę. Teraz mamy powtórkę z historii. Polska znowu próbuje być potęgą. Znowu chce stawać na czele biedaków i im pomagać. Znowu dostanie kopniaka. Ciekawe tylko ile będzie to nas kosztowało.

No i na koniec temat wojny z Ruskimi. Polacy to bitny naród i szybciej i więcej by zginęło. Gdyby ruscy zaatakowali nas całą swoją potęgą. Nawet bez atomu. To gra tydzień stali by nad Odrą. Oczywiście gdyby NATO nie interweniowało. Roznieśli by nas w pył. W czasie II Wojny Światowej Niemcy też mieli lepszy sprzęt. Ale Ruskich były miliony. Nawet gdyby jechali starymi t 34 jak w 4 pancernych. To ta ława by nas zalała. Naszych kilkaset czołgów wystrzelać tego by nie nadążyło. To samo samoloty iitd. W ilości dowolnego typu uzbrojenia i oczywiście żołnierzy kilkukrotnie przegrywamy z Rosją.

Tak więc widać wyraźnie, żyjesz w Świecie iluzji śniąc o potężnej Polsce. Niestety ta potęga jest niczym nie uzasadniona.

 

Jedwabny szlak powstanie i  będziemy  wozić swoje towary do Chin a czy w to wierzysz czy nie to twoja sprawa bo za kilkanaście lat faktów nie zakłamiesz . Ten szlak będzie łączył całą Europe czyli inne kraje też będą transportować swoje towary a co za tym idzie Ruscy nie będą mieli wiele do powiedzenia ponieważ nie tylko nasz towar pójdzie a wojny z całą UE nie zaczną .W temacie Ukrainy się zgodzę ze niepotrzebnie Polska się wcina w sprawy Ukrainy bo oni by nam nie pomogli no taka prawda.Litwa to kolejny przykład złego postępowania Polskiego rządu i faktycznie po nic nie był potrzebny ten Możejsk .Nie wiem czy jesteś Polakiem czy nie ale nie doceniasz ludzi tu mieszkających bo kilka razy Polska nie takie potęgi zatrzymywała.W II wojnie światowej Niemców nie zatrzymała Rosja tylko zima w Rosji a to duża różnica więc gdyby zima nie była wtedy taka ostra to Niemcy przeszli by po nich jak po polu ziemniaków i liczebność ruskich nic nie znaczyła bo to było tzw. mięso armatnie.Twierdzisz ze żyje w świecie iluzji a może to ty w tym świecie jesteś i śnisz o wielkiej Rosji której już niema chociaż to dziwne jeśli jesteś Polakiem.Partyzantka to nie tylko góry i lasy choć tych u nas też nie brakuje ale też doskonale się sprawdza w miastach których u nas nie brak .

A jeśli chodzi o lewice to rządziła w Polsce przez kilkadziesiąt lat i co mamy jakieś wielkie osiągnięcia ???? Budzet był na + rozwinęliśmy się jakoś niebywale ??? Nie i to też twoja Lewica

 

 

Edytowano przez Artek84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

No już to widzę jak wozimy swoje towary po jakimś jedwabnym szlaku.Weź otrzezwiej chłopie.Co najwyżej będziemy wozić na giełdy ja do tej pory pod warunkiem ze dożyjemy konca tego kołchozu.Przyjmij do wiadomości ze zachód nic od nas nie kupowal i nie kupi bo swojego ma do oporu a jedyna droga dla naszego towaru to wschód ewentualnie południe.Tak było jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

No już to widzę jak wozimy swoje towary po jakimś jedwabnym szlaku.Weź otrzezwiej chłopie.Co najwyżej będziemy wozić na giełdy ja do tej pory pod warunkiem ze dożyjemy konca tego kołchozu.Przyjmij do wiadomości ze zachód nic od nas nie kupowal i nie kupi bo swojego ma do oporu a jedyna droga dla naszego towaru to wschód ewentualnie południe.Tak było jest i będzie.

 

Kolejny ma problem z czytaniem ze zrozumieniem no powiedzcie mi czy chodziliście do szkoły ??? bo mnie to zaczyna nurtować z kim ja wogólę pisze .Powiedz mi znawco gdzie są Chiny ??? Bo wychodzi ze twoim zdaniem w Europie Zachodniej tak więc cię oświecę są w Azji na Południowy-wschód od nas więc ten twój post raczej troszkę nie w temacie bo wyrażnie pisałem o eksporcie towarów do Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Ty umiesz czytać czy tylko udajesz ???? bo tu wyrażnie napisane ze 766tyś żołnierzy zawodowych a o rezerwie nie mówimy .Kolejna kwestia to wyposaż geniuszu 2,5mln ludzi   w broń , nakarm i przetransportuj a co dopiero 47mln . 

baranie to ty tu piszesz tylko o zawodowych a reszta to co ? w razie wojny mogą ruszyć wszyscy zdolni do służby 

proszę bardzo zapodaj tu liczby jaką armią my możemy się przeciwstawić skoro nawet rezerwy tak naprawdę nikt nie szkolił ?

jakie to mamy siły mobilne i uzbrojenie ? 

Rosja to mocarstwo i potęga militarna, ale z skąd to możesz wiedzieć jak pewnie nawet w wojsku nie byleś

ciekawe czy jak byś dostał karabin to byś wiedział jak z niego strzelca wielki znawco  , wypisujesz takie bzdury że szkoda gadać 

te 47 mln po może przejść Polskę na piechotę w parę dni a żreć będzie to co znajdzie u nas w oborach , więc nie mędrkuj tu jak to wyżywić :D  :D  :D  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Mocarstwo które dostało wp***dol od afgańskich  hodowców kóz . :)  :)  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

baranie to ty tu piszesz tylko o zawodowych a reszta to co ? w razie wojny mogą ruszyć wszyscy zdolni do służby 

proszę bardzo zapodaj tu liczby jaką armią my możemy się przeciwstawić skoro nawet rezerwy tak naprawdę nikt nie szkolił ?

jakie to mamy siły mobilne i uzbrojenie ? 

Rosja to mocarstwo i potęga militarna, ale z skąd to możesz wiedzieć jak pewnie nawet w wojsku nie byleś

ciekawe czy jak byś dostał karabin to byś wiedział jak z niego strzelca wielki znawco  , wypisujesz takie bzdury że szkoda gadać 

te 47 mln po może przejść Polskę na piechotę w parę dni a żreć będzie to co znajdzie u nas w oborach , więc nie mędrkuj tu jak to wyżywić :D  :D  :D  

 

Nie musisz mówić kto cię zrobił bo to mnie nie interesuje.My spokojnie możemy wystawić 10 mln ludzi którzy znają teren i będą mieli co jeść i najważniejsze nie będzie im potrzebny transport w takim stopniu jak Ruskim.Następna sprawa przyjmuje się żeby dany kraj był pewny zwycięstwa musi wystawić 3 krotnie liczniejsze wojsko.A  wiesz jak byli uzbrojeni obrońcy Stalingradu 1 dostawał broń a drugi magazynek i tu by pewno było podobnie tak więc strzelalibyśmy do nich jak do kaczek  Jeśli nie wiesz jakim uzbrojeniem Polska dysponuje i jak liczebną armie żołnierzy zawodowych ma to jest ciekawa sprawa ze więcej wiesz o Rosji niż o Polsce no może z ciebie Ruski szpieg zakamuflowany albo pożyczeczny głupiec ?? ale tego się pewno nie dowiemy.Jak chcesz wiedzieć to poczytaj bo jeśli wiesz tyle o Rosji to poducz się o kraju w którym mieszkasz bo nie rozumiem ludzi takich jak ty bo jak ci Polska nie odpowiada i tak bardzo KOCHASZ ROSJĘ to nikt na siłę cię tu nie trzyma ani tobie podobnych. A na co liczysz ze Ruscy przyprowadzą pod naszą granice 30 mln ludzi no ciekawy jestem skąd wezmą tyle uzbrojenia no chyba ze dadzą im widły i siekiery a będą jedli szczaw przegryzając mirabelkami a popijając wodą.Rosja może i była mocarstwem ale teraz to cień tej potęgi .A o moje strzelanie się nie martw bo swoje na strzelnicy spędziłem .I może u ciebie w oborze bo jesteś z Podlasia a jak zjedzą to co w oborze to może ciebie na deser wezmą żeby mieli co jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Kolejny ma problem z czytaniem ze zrozumieniem no powiedzcie mi czy chodziliście do szkoły ??? bo mnie to zaczyna nurtować z kim ja wogólę pisze .Powiedz mi znawco gdzie są Chiny ??? Bo wychodzi ze twoim zdaniem w Europie Zachodniej tak więc cię oświecę są w Azji na Południowy-wschód od nas więc ten twój post raczej troszkę nie w temacie bo wyrażnie pisałem o eksporcie towarów do Chin.

Powiem ci tak o Ja pier... Rzeczywiście niewarto się odzywać.Ide się pociąć bo nie jestem w stanie ogarnąć twojego moim zdanie głupiego myślenia.Polskie towary rolne w Chinach juz to widzę po obaleniu litra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

Powiem ci tak o Ja pier... Rzeczywiście niewarto się odzywać.Ide się pociąć bo nie jestem w stanie ogarnąć twojego moim zdanie głupiego myślenia.Polskie towary rolne w Chinach juz to widzę po obaleniu litra.

 

Widzę ze masz w głowie tylko wódkę więc nie dziwie się ze w twojej głowie się to nie mieści .A wiesz ze ludzie byli na księzycu czy to dla ciebie kolejna nowość ?? Była to misja Apollo 11  dnia 20 lipca 1969 roku czy tego też nie widzisz bo za dużo już wypiłeś ??? I dla twojej informacji już Eksportujemy do Chin i wynosi 1,7mld euro  dane za rok 2014 , umiesz przeliczyć na Polskie czy to za trudne .Tak więc jeśli się postaramy to za kilka lat może to być kilkanaście miliardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Obcy są wśród nas.Ty naprawde jesteś poj..... Czy tylko udajesz?Jak cie tak czytam to jakbym telewizje trwam oglądał.Eksporujemy ale napisz jeszcze co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Wszystko co produkujemy. 3/4 naszej żywności która idzie na eksport bierze UE, Rosja brała tylko 5%. Mam wklejać linki żeby udowodnić czy i tak nie uwierzysz?

 

 

Partyzantka w miastach? Powstanie Warszawskie doskonale pokazało jak działa partyzantka w miastach, wojny na Bałkanach tak samo. Dogorywające Niemcy zrobiły z naszych powstańców jak i mieszkańców strzelnicę.

 

A osiągnięcia Lewicy w Polsce? Chociażby jesteśmy najszybciej i najlepiej rozwijającym się krajem z byłego Bloku Wschodniego jak i najszybciej rozwijającym się w UE.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niedawno pisałeś że się cofamy ;) teraz znowu rozwijamy zdecyduj się w końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

Obcy są wśród nas.Ty naprawde jesteś poj..... Czy tylko udajesz?Jak cie tak czytam to jakbym telewizje trwam oglądał.Eksporujemy ale napisz jeszcze co.

 

Czyli można stwierdzić jesteś nierozgarniętym alkoholikiem który ogląda telewizje trwam no w porządku  ale znajdz lumpa z pod sklepu i z nim dyskutuj bo może jego poziom będzie w miarę na twoim .A jeśli chcesz wiedzieć co Eksportujemy do Chin  to wstukaj na google bo to żadna wiedza tajemna a jeśli wolisz pić niż się rozwijać to już twoja decyzja ale nie proś żeby ktoś cię edukował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

W II wojnie światowej Niemców nie zatrzymała Rosja tylko zima w Rosji a to duża różnica więc gdyby zima nie była wtedy taka ostra to Niemcy przeszli by po nich jak po polu ziemniaków i liczebność ruskich nic nie znaczyła bo to było tzw. mięso armatnie.

 

Zima pewnie panowała przez cały 1944 i do maja 1945 roku. Przygnała Niemców aż do Berlina. Niemców pokonał bezkres Rosji, Przemysł za Uralem, którego Niemcy niszczyć nie mogli bo było za daleko i miliony żołnierzy, których Stalin rzucał na front jak mięso armatnie. Gdyby doszło do wojny między Polską i Rosją. To jaki kraj ma więcej ludzi? Jaki kraj ma więcej ropy i innych surowców naturalnych. Człowieku o czym ty w ogóle piszesz? Sadzisz jakieś dyrdymały. Popatrz na Rosję jaki to wielki kraj. Nasza 100 tysieczna armia miała by problem, żeby się tam odszukać. Pogubili by się jak dzieci w wielkim mieście. Nasze samoloty nie doleciały by za Ural. Aby zniszczyć ich fabryki. Za to oni zniszczyliby nasze zakłady i rezerwy surowców w tym ropy i gazu w kilka dni. Nie ma co się łudzić. Rosja zajęła by Polskę w kilka dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

Wszystko co produkujemy. 3/4 naszej żywności która idzie na eksport bierze UE, Rosja brała tylko 5%. Mam wklejać linki żeby udowodnić czy i tak nie uwierzysz?

 

 

Partyzantka w miastach? Powstanie Warszawskie doskonale pokazało jak działa partyzantka w miastach, wojny na Bałkanach tak samo. Dogorywające Niemcy zrobiły z naszych powstańców jak i mieszkańców strzelnicę.

 

A osiągnięcia Lewicy w Polsce? Chociażby jesteśmy najszybciej i najlepiej rozwijającym się krajem z byłego Bloku Wschodniego jak i najszybciej rozwijającym się w UE.

 

Ale w co tu wierzyć lub nie ??? i co to ma udowodnić ??? Powstanie Warszawskie to była porażka ale to dzięki temu ze zaopatrzenie mieli przysłać z Anglii a skoro to nic wielkiego nie przysłali .A tu jednak byśmy mieli broń której można użyć bo jednak ma powstać OT , i nie porównuj okupacji do obrony danego terenu.Kolejna sprawa ze jeśli uznajesz za sukces rządu bezrobocie które było na poziomie kilkunastu procent to gratuluje , pensje głodowe , wszechobecna korupcja i kumoterstwo .A to ze teraz Polska się rozwija to dzięki Polakom którzy pracują za granicą i wydają pieniądze tu oraz dzięki Polskiej zaradności i pomysłowości bo jeśli byśmy byli zdani na rząd przez ostatnie 8 lat to byśmy poumierali z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Nie musisz mówić kto cię zrobił bo to mnie nie interesuje.My spokojnie możemy wystawić 10 mln ludzi którzy znają teren i będą mieli co jeść i najważniejsze nie będzie im potrzebny transport w takim stopniu jak Ruskim.Następna sprawa przyjmuje się żeby dany kraj był pewny zwycięstwa musi wystawić 3 krotnie liczniejsze wojsko.A  wiesz jak byli uzbrojeni obrońcy Stalingradu 1 dostawał broń a drugi magazynek i tu by pewno było podobnie tak więc strzelalibyśmy do nich jak do kaczek  Jeśli nie wiesz jakim uzbrojeniem Polska dysponuje i jak liczebną armie żołnierzy zawodowych ma to jest ciekawa sprawa ze więcej wiesz o Rosji niż o Polsce no może z ciebie Ruski szpieg zakamuflowany albo pożyczeczny głupiec ?? ale tego się pewno nie dowiemy.Jak chcesz wiedzieć to poczytaj bo jeśli wiesz tyle o Rosji to poducz się o kraju w którym mieszkasz bo nie rozumiem ludzi takich jak ty bo jak ci Polska nie odpowiada i tak bardzo KOCHASZ ROSJĘ to nikt na siłę cię tu nie trzyma ani tobie podobnych. A na co liczysz ze Ruscy przyprowadzą pod naszą granice 30 mln ludzi no ciekawy jestem skąd wezmą tyle uzbrojenia no chyba ze dadzą im widły i siekiery a będą jedli szczaw przegryzając mirabelkami a popijając wodą.Rosja może i była mocarstwem ale teraz to cień tej potęgi .A o moje strzelanie się nie martw bo swoje na strzelnicy spędziłem .I może u ciebie w oborze bo jesteś z Podlasia a jak zjedzą to co w oborze to może ciebie na deser wezmą żeby mieli co jeść.

czego 10 mln ? baranów co na oczy karabinu nie widziała ?

 nie pisze o żadnej miłości tylko o faktach 

naczytałeś się chłopie i pozostałeś w poprzedniej epoce z myśleniem , dziś nikt nie podbije Rosji na kasztance i ruski nie wyleci z okopu na huuuraaaaa ;) 

zadałem proste pytanie o naszą mobilność

znasz ścianę wschodnią ?  bo ja na niej mieszkam i służyłem w jednostce która jest praktycznie jedyna na tzw.  przesmyku suwalskim - no i jakieś szczątki pułku w Suwałkach  ..to jest wszystko na północnym wschodzie a pod nosem jest KALINGRAD  

dziś jest ten sam ruski sprzęt co 25 lat temu  a jest to  OPL (ochrona przeciw lotnicza ) - i z czym tu jak to nawet wtedy nie miało zasięgu na miga 29 

chłopie jak ty myślisz że teraz widłami wojnę się prowadzi to naprawdę  gratuluje  karabin to u ruskich jet łatwiej zdobyć jak u nas widły , żebyś tam był choć raz to byś to wiedział  

wyplatasz takie głupoty że głowa boli 

jak myślisz po co Rosia podwoiła uzbrojenie i szkoli profesjonalną armię ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Czyli można stwierdzić jesteś nierozgarniętym alkoholikiem który ogląda telewizje trwam no w porządku ale znajdz lumpa z pod sklepu i z nim dyskutuj bo może jego poziom będzie w miarę na twoim .A jeśli chcesz wiedzieć co Eksportujemy do Chin to wstukaj na google bo to żadna wiedza tajemna a jeśli wolisz pić niż się rozwijać to już twoja decyzja ale nie proś żeby ktoś cię edukował.

A widzisz teraz już wszyscy wiemy skąd bierzesz swoją bezkresną wiedze.Twoja jedyną forma konwersacji jest wpieranie w innych swych durnych teorii.A jaka kolwiek formę oporu przed twoja wiedza próbujesz zgasić obrażając i wyśmiewając rozmówcę.Iście Stalinowskie metody dyskusji.Burak jesteś tyle ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

czego 10 mln ? baranów co na oczy karabinu nie widziała ?

 nie pisze o żadnej miłości tylko o faktach 

naczytałeś się chłopie i pozostałeś w poprzedniej epoce z myśleniem , dziś nikt nie podbije Rosji na kasztance i ruski nie wyleci z okopu na huuuraaaaa ;)

zadałem proste pytanie o naszą mobilność

znasz ścianę wschodnią ?  bo ja na niej mieszkam i służyłem w jednostce która jest praktycznie jedyna na tzw.  przesmyku suwalskim - no i jakieś szczątki pułku w Suwałkach  ..to jest wszystko na północnym wschodzie a pod nosem jest KALINGRAD  

dziś jest ten sam ruski sprzęt co 25 lat temu  a jest to  OPL (ochrona przeciw lotnicza ) - i z czym tu jak to nawet wtedy nie miało zasięgu na miga 29 

chłopie jak ty myślisz że teraz widłami wojnę się prowadzi to naprawdę  gratuluje  karabin to u ruskich jet łatwiej zdobyć jak u nas widły , żebyś tam był choć raz to byś to wiedział  

wyplatasz takie głupoty że głowa boli 

jak myślisz po co Rosia podwoiła uzbrojenie i szkoli profesjonalną armię ? 

 

A tam będzie 30 mln alkoholików to już lepsze barany i o jakiej miłości pisze ??? znam i wiem ze tam nie ma jednostek ale to złe pojmowanie rządu bo jednak tam na tym przesmyku powinna być dywizja pancerna lub co najmniej zmechanizowana  , ale może rząd nie chce prowokować ??? no któż to wie

Znam mentalnośc ruskich bo większość społeczeństwa żyje w ubóstwie i  nie są zbyt wyedukowani a oni pójdą na pierwszą linie jak będzie wojna. I jak podwoiła Uzbrojenie ??? jeśli nic nie pisze żeby uzbrojenie w Rosyjskiej armii się podwoiło .

 

A widzisz teraz już wszyscy wiemy skąd bierzesz swoją bezkresną wiedze.Twoja jedyną forma konwersacji jest wpieranie w innych swych durnych teorii.A jaka kolwiek formę oporu przed twoja wiedza próbujesz zgasić obrażając i wyśmiewając rozmówcę.Iście Stalinowskie metody dyskusji.Burak jesteś tyle ci powiem.

 

Dziękuje za komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

@Artek, niedawno wklejałem grafikę gdzie było porównanie bezrobocia w Europie na przestrzeni lat 2000-2014. Jest na niej widać, że bezrobocie w Landach Wschodnich Niemiec wolniej spadało niż w Polsce. Jak to wytłumaczysz?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ale w co tu wierzyć lub nie ??? i co to ma udowodnić ??? Powstanie Warszawskie to była porażka ale to dzięki temu ze zaopatrzenie mieli przysłać z Anglii a skoro to nic wielkiego nie przysłali .A tu jednak byśmy mieli broń której można użyć bo jednak ma powstać OT , i nie porównuj okupacji do obrony danego terenu.Kolejna sprawa ze jeśli uznajesz za sukces rządu bezrobocie które było na poziomie kilkunastu procent to gratuluje , pensje głodowe , wszechobecna korupcja i kumoterstwo .A to ze teraz Polska się rozwija to dzięki Polakom którzy pracują za granicą i wydają pieniądze tu oraz dzięki Polskiej zaradności i pomysłowości bo jeśli byśmy byli zdani na rząd przez ostatnie 8 lat to byśmy poumierali z głodu.

 

Znowu bajki. Jakie bezrobocie? Dzisiaj pracy nie ma tylko te kto nie chce pracować. Budują się nowe zakłady. Już trzeba Ukraińców ściągać. Nawet na ścianie wschodniej. Bo nie ma komu. Ukraińcy, Ukrainki po 500 euro na rękę zarabiają i się cieszą. Polacy co chcą pracować też pracują. Ale jest masa takich co gardzi takimi pieniędzmi. Ale jęczeć, że bezrobocie to pierwsi. Fajnie, że chociaż przyznałeś, że Polska się rozwija. Oczywiście, że dzięki Polakom. Bo dzięki komu Chińczykom czy Rosjanom mamy się rozwijać. Tylko dzięki sobie. Ty już się gubisz w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Artek84

 

no widzisz ,  dlatego że nic na ścianie wschodniej praktycznie nic  nie ma to potrzeba 30 mln ruskich żeby to pokonać  :D  :D  :D ciekawa teoria  ;)

powinna być ?  o widzę żeś się rozczarował ze nie ma ...no i co z tą naszą walecznością ? czym ? widłami na czołgi ? 

widzisz ty udajesz mądrego i że coś wiesz i liczysz właśnie  ze trafisz na buraka od wideł bo tylko takiemu możesz wcisnąć swój kit który łyknąłeś  

 

  

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Rusków jest 143 miliony. Nas 34. Z czego kilka za granicą i jeszcze sporo by uciekło przed Ruskami. Wyszło by z 5 Ruskich na jednego. Gołymi rękoma by nas wygnietli. Niestety taka jest brutalna prawda. Polska armia 100 tys żołnierzy. Rosyjska 845 tys. Z czego samej piechoty 250 tys. Na dole w linkach macie pokazane jaka to przepaść i mimo wszystko potęga. 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Siły_Zbrojne_Rzeczypospolitej_Polskiej

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Siły_Zbrojne_Federacji_Rosyjskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104
Napisano (edytowany)

Znowu bajki. Jakie bezrobocie? Dzisiaj pracy nie ma tylko te kto nie chce pracować. Budują się nowe zakłady. Już trzeba Ukraińców ściągać. Nawet na ścianie wschodniej. Bo nie ma komu. Ukraińcy, Ukrainki po 500 euro na rękę zarabiają i się cieszą. Polacy co chcą pracować też pracują. Ale jest masa takich co gardzi takimi pieniędzmi. Ale jęczeć, że bezrobocie to pierwsi. Fajnie, że chociaż przyznałeś, że Polska się rozwija. Oczywiście, że dzięki Polakom. Bo dzięki komu Chińczykom czy Rosjanom mamy się rozwijać. Tylko dzięki sobie. Ty już się gubisz w tym wszystkim.

 

A jakie było jak SLD oddawało władze ??? bo przecież piszemy o LEWICY.

To że bezrobocie spadało w ostatnich latach(PO to nie lewica) to wcale żadna zasługa rządu tylko samych Polaków którzy wyjeżdzali za granice pracować i ten wzrost gospodarczy był dzięki temu i zaciąganym kredytom których PO-PSL zaciągło w swoich 8 latach rządzenia 500 mld zł a teraz my będziemy to spłacać.A czy ja kiedyś pisałem ze się nie rozwija ??? a to ze w dużej częsci na kredyt to inna sprawa .I powiem ze już nie wiesz co pisać piszesz żeby tylko pisać.

Artek84

 

no widzisz ,  dlatego że nic na ścianie wschodniej praktycznie nic  nie ma to potrzeba 30 mln ruskich żeby to pokonać  :D  :D  :D ciekawa teoria  ;)

powinna być ?  o widzę żeś się rozczarował ze nie ma ...no i co z tą naszą walecznością ? czym ? widłami na czołgi ? 

widzisz ty udajesz mądrego i że coś wiesz i liczysz właśnie  ze trafisz na buraka od wideł bo tylko takiemu możesz wcisnąć swój kit który łyknąłeś  

 

 

A co ty myślisz ze jakby doszło do wojny to by nie było umocnień ??? gratuluje rozumowania

To że ty masz widły to i chciałbyś iść z nimi na czołgi to twoja sprawa ale ja wole jednak broń bardziej efektywną a jak powstanie OT to będą karabiny( na piechotę) , ręczne wyrzutnie rakiet(na czołgi) a to wystarczy żeby ruskim sprzętu i ludzi uszczuplić.No wnioskuje że ty jesteś tym burakiem o którym piszesz lub uprawisz buraki i tylko one ci w głowie bo tylko buraki buraki a nie potrafisz realnie myśleć ze wojna to nie zabawa i zaplecze logistyczne , zaopatrzenie itp. rzeczy to podstawa bo co ci ze sprzętu jeśli nie będzie paliwa i amunicji ale mi nie musisz wierzyć napisz do MONu to może ci wyjaśnią no chyba ze oni też dla ciebie BURAKI to wtedy pisz do RUSKICH jak są takim autorytetem dla ciebie.

Edytowano przez Artek84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104
Napisano (edytowany)

Rusków jest 143 miliony. Nas 34. Z czego kilka za granicą i jeszcze sporo by uciekło przed Ruskami. Wyszło by z 5 Ruskich na jednego. Gołymi rękoma by nas wygnietli. Niestety taka jest brutalna prawda. Polska armia 100 tys żołnierzy. Rosyjska 845 tys. Z czego samej piechoty 250 tys. Na dole w linkach macie pokazane jaka to przepaść i mimo wszystko potęga. 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Siły_Zbrojne_Rzeczypospolitej_Polskiej

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Siły_Zbrojne_Federacji_Rosyjskiej

 

No spoko ruskich jest tyle ale Polaków 38,5mln anie 34 mln , powiedz skąd takie dane bierzesz ??? . Karabin maszynowy to więcej niż 5 ludzi połozy na glebę a jeśli mówisz ze oni pójdą z gołymi rękami(no może chociaż rękawiczki ubiorą)  na nas to jak zabawa na strzelnicy .Ruski mają 766tyś żołnierzy ale piechoty z tego jest faktycznie 250tyś ale jeśli ty liczysz ze wyślą całe wojsko na nas to się mylisz bo jednak muszą strzec granic z innych stron a Rosja ma 17100000 mln powierzchni i żeby upilnować tych granic trzeba mieć wojsko i to nie jest tak ze wszystkich żołnierzy wyślą na nas .Powtarzam logistyka , zaopatrzenie to podstawa na serio napiszcie do MONu może wam odpiszą bo oni powinni być jakimś autorytetem dla was.Liczy się też wyszkolenie i sprzęt a z tym u nas nie najgorzej więc ja na twoim miejscu nie dawałbym krzyżyka na Polsce bo historia uczy ze naprawdę nie takie mocarstwa zatrzymywaliśmy no choćby zwycięstwo z Krzyżakami następnie Polska husaria była  nie pokonana przez 125 lat i pokonywała liczniejsze armie od siebie nawet 1:25 , odsiecz Wiedeńska która powstrzymała Imperium Osmańskie   ,cud nad Wisłą kolejna kartka historii no Polska niema się czego wstydzić i Polacy mogą być dumni ze swojej historii i z tego ze są POLAKAMI.

Edytowano przez Artek84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj