stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

widzisz buraczku jak łatwo cie wyłowic sposród tłumu ? a taki yntelygentny ponoc jestes  :D

a co do mietka to znowu to samo... na oczy nie widziałes ale wiesz ze zgniły, tak samo jak znasz sie na ludzkich losach  :D

 

"tu krzykacze z połamanymi  traktorami debatują nad losem polskiego rolnika - czy wy jesteście kwiatem tej ziemi ? NIE" 

 

co wart jest człowiek który ocenia innych po tym jaki ma samochód czy ciagnik ?

wart jest tyle co krowie g**o 

 

"pisze z jednego konta jeśli was to interesuje oszołomy"

nie no jasne  :D 

 

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pisze zawsze to samo więc niby co miałbyś odkryć ?

co tam u ciebie ?    jak tam nie zadziobali cię podatkami w tym kraju  ? :D

sprzedałeś te swoje 5 ha czy się mordujesz  bo nikt nie chce tego piachu ? 

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

piszesz zawsze to samo az wkoncu zamkna ci konto  :D  :lol:  :P

 

ja sie morduje ?  :D  a kto wstaje krowy doic o 5 rano ? ja ? czy ty ?  :D

 

a miałes mi podac na PW te adresy for internetowych na kórych to tacy farmerzy som  :D

jakos nie widze  ;)

 

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

jak tam wypłakałeś się po ostatniej kompromitacji 

dostałeś w kość aż wymiękłeś i zlikwidowałeś konto  :D

naprawdę szacun  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mozesz to udowodnic  ?  :D  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

po co udowadniać coś co wiemy ? 

zresztą myślisz że kogoś to obchodzi ? 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

co wiecie ?  :lol:

to ze twoje bzdury nikogo nie obchodza to ja wiem ...

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

dzięki chłopaki za te miłe słowa  :D   szczególnie tobie dwuhektarowy dziedzicu  ;)

co tam jeszcze u mnie słychać ? 

pisze z jednego konta jeśli was to interesuje oszołomy , jestem rolnikiem i nikogo nie udaje w przeciwieństwie do was 

miałem , mam i będę miał te swoje 55 ha i nic mi nie grozi żebyście nawet pękli 

 

nie sprzedaje ani nie kupuje ziemi po 50 tys

mleko mam po 1.2 zł za litr jeśli już  

więc dalej chłopaki , powróżcie mi jeszcze 

nigdy nie kryłem się i nie zmieniam retoryki 

 

odwajler  kogo teraz udajesz znawco motoryzacji ? jak tam twój zgniły mietek ?   :D

Nie ma za co, odpłaciliśmy się tylko pięknym za nadobne. My też rolnikami jesteśmy, to co robisz nie jest wyjątkowe. To dobrze że nic Ci nie grozi, nam też nie.

 

pisze zawsze to samo więc niby co miałbyś odkryć ?

co tam u ciebie ?    jak tam nie zadziobali cię podatkami w tym kraju  ? :D

sprzedałeś te swoje 5 ha czy się mordujesz  bo nikt nie chce tego piachu ? 

Oczywiście, zwłaszcza kiedy raz piszesz że wszystko idzie w złym kierunku, żeby parę miesięcy napisać że polskie rolnictwo jest na przyzwoitym poziomie. Twoja prawdomówność dzięki temu podskoczyła  :D .

 

jak tam wypłakałeś się po ostatniej kompromitacji 

dostałeś w kość aż wymiękłeś i zlikwidowałeś konto  :D

naprawdę szacun  ;)

A Ty się wypłakałeś po swojej, jak najpierw się ze mnie naśmiewałeś bo pracuje w NL, a później się chwaliłeś że u "Niemca" po oborach tyrałeś?? Swoją drogą, puki co ty na razie udowodniłeś, że na Zachodzie gówno przerzucałeś, choć jakoś we własnej oborze Ci to nie przeszkadza ... 

 

po co udowadniać coś co wiemy ? 

zresztą myślisz że kogoś to obchodzi ? 

A Ty myślisz, że po tych twoich wypocinach kogokolwiek jeszcze to obchodzi, co piszesz ?? Musiałbym być @ereksiem albo innym populistycznym głupkiem, jakich na forum nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nie poć się tak chłopie bo ci żyła pęknie 

wszystko co pisałem to prawda i nie ma  tu żadnych sprzeczności 

tak byłem u Niemca 2 lat i pisałem ci że zrozumiałem że to nie ma sensu -  bo po co mam być parobkiem na wygnaniu jak mogę robić na swoim ..nie doczytałeś tego ? 

tak są ciężkie czasy dla rolnictwa ale nie zmienia to faktu że dajemy sobie radę i polskie rolnictwo jest na przyzwoitym poziomie - ale widzę że nie potrafisz tego pojąć 

 

tak wy wielcy rolnicy , kwiat tej ziemi który kala własne gniazdo  ... no i wiadomo najlepiej sprzedać a potem zwali się na  ,, zasrany kraj ,,

rolnictwo nie jest dla wszystkich , nie potrafisz to sprzedaj i kręć te biznesy - było już takich wielu i nie muszę chyba tłumaczyć jak skończyli 

stoją teraz w kolejce po zasiłki i plują  dalej tak samo 

  

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ja się przy tym nie pocę, wręcz relaksuje mnie dyskusja. To co Ja pisałem to też prawda, i co Ty na to ?? Dla Ciebie nie miała sensu praca za granicą, dla mnie ma, ale nie zapominaj że to Ty pierwszy zacząłeś mnie od sługusów wyzywać, a sam nim pierwszy byłeś. Ot taka hipokryzja zakompleksionego Polaczka.

Nie wiem jak skończę, może na dnie, może na wyżynach, ale puki co radzę sobie całkiem nieźle, jeszcze mnie moja sytuacja nie zmusiła do bezowocnych protestów, czego tacy jak Ty nie mogą powiedzieć. Nie potrafisz godnie żyć na 55ha, tudzież popierasz tych co nie potrafią, to też sprzedaj, choć w twojej głowie pewnie nic innego nie świta jak tylko bycie rolnikiem-zbawicielem nie wiem kogo, nie mnie bynajmniej. Ty byś pewnie skończył w kolejce po zasiłek jak byś sprzedał, Ja nie miałem gospodarstwa i żyłem, i jak nie będę miał to też przeżyję. Nie będę przy tym cały czas zewsząd pomocy oczekiwał, bo do tej pory byłem i jestem samodzielny.

A powiedz mi tylko jedną rzecz, kiedy te czasy były dla rolnictwie tak prawdziwie dobre ?? Bo jak patrzę na posty takich jak Ty, to Wam ciągle źle, mało i każdy Was okrada.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staraj się nie dorabiać tych fantastycznych teorii 

niczego sobie nie dodasz a mi nie umniejszysz  

pracowałem ciężko i niczego mi nie brakuje i nigdy nie  plułem do swego gniazda  ..tak mnie wychowano

ty mi nie powiesz jak jest na wygnaniu bo ja byłem i wiem , możesz tu udawać wielkiego biznesmena  ale dobrze wiemy jaka jest prawda 

trudno by nie popierać ludzi którzy upominają się w słusznej sprawie

europejskie rolnictwo to co ? też nie potrafi bo leje gnojówkę i robi burdy  

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

 

staraj się nie dorabiać tych fantastycznych teorii

Ty zacząłeś zmyślać że jestem parobasem i sprzątam gówna na Zachodzie, choć Ty się przyznałeś że robisz to u Siebie, i to codziennie. No chyba że twoje 100 krów same wynoszą to co narobią z obory <_< .

 

 

niczego sobie nie dodasz a mi nie umniejszysz

I vice versa, choć czasu mam w życiu więcej siłą rzeczy i natury.

 

pracowałem ciężko i niczego mi nie brakuje i nigdy nie  plułem do swego gniazda  ..tak mnie wychowano

No widzisz, Ja też pracuję ciężko. Ale w przeciwieństwie do Ciebie, nie roszczę sobie z tego tytułu prawa do szczególnego traktowania. Tak mnie wychowano.

 

ty mi nie powiesz jak jest na wygnaniu bo ja byłem i wiem , możesz tu udawać wielkiego biznesmena  ale dobrze wiemy jaka jest prawda

Skoro wiesz jaka jest prawda bo tam byłeś, a śmiejesz się ze mnie, to de facto śmiejesz się z siebie. Do tego jesteś hipokrytą https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipokryzja

 

trudno by nie popierać ludzi którzy upominają się w słusznej sprawie

Gdyby sprawa była słuszna, to protesty by nie wygasły i doprowadziłyby do tego, do czego doprowadziły protesty rolników w latach 90'-tych.

Tymczasem w gorącym temacie o strajku rolników http://www.agrofoto.pl/forum/topic/77074-strajki-rolnikow/page-121 nikt nic nie napisał od ponad 4-rech miesięcy. Nawet twój sojusznik, niejaki @ereksio, pomimo że buńczucznie zapowiadał iż:

 

Na dzisiaj nikt nie wie jak rozwinie się nasze działanie. Czy będzie to wesoły klub zabawowy , czy powstanie lokalna silna organizacja która stanie się wzorem dla innych. Postaram się co jakiś czas przedstawić wam co się dzieje.

... nie napisał ani zdania o swoich ambitnych działaniach w sprawie ciemiężonych rolników.

Taka więc była słuszność waszej sprawy.

 

europejskie rolnictwo to co ? też nie potrafi bo leje gnojówkę i robi burdy

A międzyczasie to rolnictwo zalewa nasz rynek swoją wieprzowiną ku twojej uciesze, bo więcej mają tuczników i ich kraje (min. Holandia) bardziej zasrane od Polski. Dobre poczucie humoru, ale jak masz odwagę i wyobraźnię, powtórz to ludziom tutaj: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76423-ceny-trzody-chlewnej-2015/page-99

Oni nie pałają twoim optymizmem na takie informacje: http://www.wiatrak.nl/19878/holandia-karmi-polske

Choć zawsze możesz ich tym pocieszyć: http://www.wiatrak.nl/27281/kraj-mlekiem-i-nawozem-plynacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

niestety to nie mój sojusznik 

pierwszy od Ciebie oponowałem jak wypisywał te swoje antysemickie bzdety 

 

wiem że skrzywdził cię ten kraj bo nie załapałeś się na jakieś dotacje do kredytu czy coś podobnego ....ale to chyba nie powód żeby tak pluć 

swoją drogą skoro nie spełniałeś kryteriów to do kogo te żale ? widać przodkowie nie bardzo pracowali żebyś miał równy start  ;)

 

jedni służą drudzy robią na swoim ..niestety ci pierwsi muszą dojrzeć do tego aby to pojąć

widać potrzebujesz kogoś nad sobą - cóż jak pisałem nie wszyscy potrafią

mnie bawi najbardziej jak tacy udają wielkich znawców rolnictwa bo oni wielcy biznesmeni

czasy dobrych zarobków na zachodzie się skończyły i takie robole jak Ty są tam  nikim    

tu możesz poudawać bogacza z autem za 5 tys . .... może gim baza się na to złapie   ;)

 

przestań bredzić że pracujesz skoro całymi dniami klepiesz na AF 

znam ja ten system ..2-3  miechy roboty i potem wakacje aż kasa się skończy  

no i te wielkie biznesowe plany jak tu opylić co się da ...śmiech na sali  :D  :D  :D

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Oooo. :o A co tu się tak nieprzyjemnie porobiło?Czyżby euroentuzjaści się zaczęli zagryzać?


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    73

niestety to nie mój sojusznik 

pierwszy od Ciebie oponowałem jak wypisywał te swoje antysemickie bzdety 

 

wiem że skrzywdził cię ten kraj bo nie załapałeś się na jakieś dotacje do kredytu czy coś podobnego ....ale to chyba nie powód żeby tak pluć 

swoją drogą skoro nie spełniałeś kryteriów to do kogo te żale ? widać przodkowie nie bardzo pracowali żebyś miał równy start  ;)

 

jedni służą drudzy robią na swoim ..niestety ci pierwsi muszą dojrzeć do tego aby to pojąć

widać potrzebujesz kogoś nad sobą - cóż jak pisałem nie wszyscy potrafią

mnie bawi najbardziej jak tacy udają wielkich znawców rolnictwa bo oni wielcy biznesmeni

czasy dobrych zarobków na zachodzie się skończyły i takie robole jak Ty są tam  nikim    

tu możesz poudawać bogacza z autem za 5 tys . .... może gim baza się na to złapie   ;)

 

przestań bredzić że pracujesz skoro całymi dniami klepiesz na AF 

znam ja ten system ..2-3  miechy roboty i potem wakacje aż kasa się skończy  

no i te wielkie biznesowe plany jak tu opylić co się da ...śmiech na sali  :D  :D  :D

 

Polaczku cebulaczku, w Polsce etat to jest główna forma zatrudnienia dla pracujących obywateli - ich też nazwiesz "sługusami", oni też potrzebują kogoś nad sobą?

Używając twojej retoryki: Rolniku, dumo polskiej wsi, za rzadko gumiaki zdejmujesz żeby mieć pojęcie o tym czego pragną i do czego dojrzewają ludzie w Polsce.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W tym co napiszę nie ma krzty ironii. Tylko jedna myśl.......o losie, kto Ciebie tak skrzywdził Marko?   :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Polaczku cebulaczku, w Polsce etat to jest główna forma zatrudnienia dla pracujących obywateli - ich też nazwiesz "sługusami", oni też potrzebują kogoś nad sobą?

Używając twojej retoryki: Rolniku, dumo polskiej wsi, za rzadko gumiaki zdejmujesz żeby mieć pojęcie o tym czego pragną i do czego dojrzewają ludzie w Polsce.  

czyżby pragnęli etatu u obcokrajowca żeby potem opluć wszystko co polskie  tak jak ty ?   ;)

napisz jak tam było w tej delegacji ,wyszorowałeś porządnie ten jacht swego bossa ? 

pisze o takich jak ty i tobie podobnych co tu udają nie wiadomo kogo a są sługusami u obcokrajowca

 

 

 

Ywa

 

postanowiłaś wykorzystać okazję żeby naskoczyć na mnie ? trochę to płytkie ...

kto was skrzywdził że plujecie na wszystko co polskie ?

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

pluja bo nie lubia byc okradani ze swojej pracy czy pieniedzy, tylko tyle, policz ile panstwo zabiera w podatkach posrednich i bezposrednich to zrozumiesz czemu ludzie sie trzymaja tych wysmiewanych przez ciebie 5 czy 10 ha, nikt nie chce oddawac panstwu 60% swoich pieniedzy pracujac na etacie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

   piszę do konkretnych osób a nie do ludzi co mają po te 5-10  ha i sobie kombinują żeby wyżyć - nic mi do tego

    


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Twoją postawą z pewnością sięgasz wyżyn.

 

To teraz moje pytanie....swego czasu zastanawiałam się, dlaczego Twoja aktywność jest zawsze Prywatne (domyślam się oczywiście)...możesz odpowiedzieć/uświadomić kolegów?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

<p>

piszę do konkretnych osob a nie do ludzi co mają po te 5-10 ha i sobie kombinują żeby wyżyć - nic mi do tego

A napiszesz mi tak rzeczowo, czym Ja sie rożnie od takich osob?? Bo to że myślę inaczej niż Ty to dla mnie nie argument. Choć raz niech twoja wypowiedź bedzie merytoryczna, tak bez emocji ale za to z szacunkiem do drugiego. Czy Cię jednak na to nie stać ...</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

A Twoją postawą z pewnością sięgasz wyżyn.

 

To teraz moje pytanie....swego czasu zastanawiałam się, dlaczego Twoja aktywność jest zawsze Prywatne (domyślam się oczywiście)...możesz odpowiedzieć/uświadomić kolegów?

o jej , słuchaj po prostu jest taka opcja i jako stary wyjadacz tak zaznaczyłem 

jestem też no stop zalogowany - czyli nie loguje się za każdym razem  żeby wejść na AF .. to też podejrzane co ? 

chcesz sprawdzić moją aktywność to zerknij w posty -masz tam daty i godziny i tematy w jakich pisze 

ogólnie ostatnio rzadko zaglądam i mało się udzielam - zresztą kogo to obchodzi ?

to tyle i aż tyle ...mogę zmienić prywatne na widoczne i co będziesz śledzić kiedy jestem aktywny ? co Ci z tego ... powiedz co mnie obchodzi jak ktoś sobie skonfigurował profil 

czy ja jeden mam tak ustawione ? 

 

 

Kaszlak79

pisałem Ci już że w zasadzie to mam szacunek do tego co robisz , że inwestujesz w ziemię itd .- przynajmniej tak pisałeś

tylko widzisz z tego co piszesz ostatnio to nie koniecznie jest to prawda 

nie wiem dlaczego Ty uważasz że Tobie należy się godna zapłata  bo robisz u Holendra a dla nas to mogą płacić po kosztach albo mniej 

mało tego czego my jeszcze chcemy itp . 

 

mnie d*pa nie ściska jak ktoś jedzie  nowym nh czy jd bo ja wiem  ile pracy to kosztuje i wysiłku

odrzuć tych co przegięli - nie bądź małostkowy ...a zrozumiesz że ludzie chcą się rozwijać , pracować i spłacać te kredyty bo tak robi cały świat    

rozumiem ludzi którzy sprzedają żywiec po kosztach i wiem czemu strajkują 

działem w branży w której jak na razie nie ma tragedii - przynajmniej na takim poziomie jak mój i mógłbym się wypiąć , ale nie robię tego i nie nabijam się z  rolników hodujących trzodę po kosztach 

mógłbym tak dalej tylko po co ? tu trzeba być rolnikiem z krwi i kości i znać te środowisko które wypruwa sobie żyły  żeby utrzymać się na powierzchni 

 

dla mnie rolnictwo to  pasja  i sposób na  życie a nie tylko pieniądze bo te można zarobić na wiele sposobów ..ale wątpię żebyś to pojął :( 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    73

czyżby pragnęli etatu u obcokrajowca żeby potem opluć wszystko co polskie  tak jak ty ?   ;)

napisz jak tam było w tej delegacji ,wyszorowałeś porządnie ten jacht swego bossa ? 

pisze o takich jak ty i tobie podobnych co tu udają nie wiadomo kogo a są sługusami u obcokrajowca

 

 

mój boss umie liczyć - nie weźmie mnie do szorowania swojego jachtu bo to by było najdroższe szorowanie w jego życiu;)

 

w związku z tym że rzadko ściągasz gumiaki i mało wiesz o świecie za płotem twojego gospodarstwa to Cię uświadomię: taki zwykły pracujący na etacie obywatel bardzo często pluje na to co polskie bo na co dzień ma do czynienia z cebulakami twojego pokroju, którzy to urwą mu z wypłaty każdą złotówką żeby zabrać rodzinę na urlop w Tajlandii. Tak, własnie dlatego w mojej okolicy ludzie pragnął etatów u obcokrajowca.  

 

a tak btw

dziś w TV słyszałem, że straszny dramat w Polsce jest z paszą dla bydła. Top-Agrar nawet jakąś giełdę paszową ma tworzyć czy coś. A jak to wygląda u ciebie @marko-kolo? Bo tak się składa że mam sporo siana w małych kostkach, a że mam do Ciebie jakiś sentyment to pomyślałem że Ci podrzucę na swój koszt porządnie wypchaną przyczepkę (myślę że wejdzie na nią z 200 sztuk minimum), co ty na to? Normalnie robię z tego brykiet ale teraz to trochę szkoda...jak byś się zdecydował to PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

zrób  ten brykiet z tych mysich odchodów tak jak zawsze  :D  :D  :D

wiesz cebulaki mają zapasy , nie na darmo w gumiakach chodzą  i jd śmigają  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

z tymi zapasami to cieniutko z tego co widze w moich stronach 

w tym roku interes zrobia ci co sianokiszonke sprzedaja  nie ci co ja kupuja  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj