Skocz do zawartości
karol

Dopłata do materiału siewnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wilhelm    401

Jeśli nie posiadasz nr. CRP, to złożenie wniosku o dopłatę do mat. siewnego (DMS) jest jednoznaczne z nadaniem przez ARR tego nr. Po prostu we wniosku w rubryce "numer CRP" nic nie wpisujesz.

Slavo    6

składasz wniosek o dopłaty do materiału siewnego u Arr z automatu nada ci nr CRP

mlodyhef    143

W tym roku pierwszy raz składałem wniosek wraz z fakturą za zboże o dopłatę do materiału siewnego. ARR odesłała w liście, że numer CRP przyznała a w sprawie tej dopłaty nic, cisza. Nie jestem za bardzo w temacie, ale nie powinni przysłać jakiegoś pisma, ze wniosek o dopłatę przyjęty czy coś? Dostaje już ktoś jakieś pisma?

Wiadomość z agroFakt.pl

Polus0    16

Za wcześnie kolego. Termin przyjmowania jest do 25 czerwca, a nabór ruszy 15 stycznia 2018. I tak kasę dostaniesz w październiku roku przyszłego.

Edytowano przez Polus0

mraukot    23
Jak dostaną środki z budżetu, a w budżecie ważniejsze wydatki. nawet decyzji jeszcze nie otrzymałem

danielhaker    805

Bałagan to tam mają niezły. Wysłałem wniosek ale zapomniałem dołączyć fakturę, więc dosłałem ją następnego dnia ze szczegółowym opisem do którego wniosku ten załącznik. Miesiąc temu otrzymałem pismo o braku części dokumentów z prośbą o uzupełnienie w ciągu 7 dni. Ciekawe jak, skoro oryginał wysłałem... Zadzwoniłem i wyjaśniłem sprawę a Pani która odebrała powiedziała, że poszuka. Po kilku dniach dzwonię- nie znalazła, "ale skoro wysłałem to się znajdzie, jak będą przygotowywać decyzje"

No ciekawe :)

staszek131415    2020

Problem polega na tym że wnioski składaliśmy do ARR a wypłacać będzie ARiMR I  stąd to zamieszanie

Stawki pomocy miały zostać ogłoszone do 30 września w drodze rozporządzenia, a  decyzje wydane do 60 dni od wejścia w życie tego dokumentu.  rozporządzenie z 24.10 ukazało się z dniem 26 października pod pozycją 1997,  zatem w życie weszło 27.10.. Z tego, co wiem, pracownicy ARR zamknęli wszystkie sprawy jeszcze w czasie funkcjonowania instytucji. Mam nadzieję,  że decyzje zostaną wydane mimo wszystko szybko, szybciej niż te 60 dni i zaczną wypłacać pieniądze na konta.  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się