Polecane posty

pawlo36    5

No dokładnie tak jak mówisz, chciał to ma a teraz będzie płacz i płać a poprzedni właściciel pewnie cieszy się jak z wygranej w totolotka bo to praktycznie takie samo prawdopodobieństwo wygrania jak trafienia takiego klienta na ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś nie jest jakimś cwelem, dzisiaj przyjechał próbować coś zrobić no ale nic się nie udało, samego go to zastanawia co się mogło tak nagle zj**a^. Normalnie można sobie biegi wrzucać a nic nie ruszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

A co ma gadać ? O sory wcisnąłem wam go, to to i tamto zrobiłem sam, reszta sama sie zepsuła ... ? :) Skarbonka to jedno a drugie to właśnie przez takie osoby potem na forum ktoś mi wciska kit, że te ciągniki tak mają ;) Piękny przykład będzie dla innych :) Jak to mawia mój mechanik " za głupotę trzeba płacić " :) Zrobić wszystko tak żeby było jak brak to kupa kasy pewnie potrzebna będzie, nie ma co oceniać bo się nie widziało ale przypuszczać można :) Czujniki do wymiany to jeszcze nic bo przy koszcie naprawy skrzyni to jest nic :) Ciekawe co w skrzyni do roboty. Pompa hudrauliki wgl działa ? Kołami skręca ? WOM działa ? Ciekawe, tyle może być przyczyn w takim ciagniku że trudno cokolwiek powiedzieć bez oglądania :)


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

Nieźle :D Albo coś nie działa wgl albo działa cały czas bez możliwości zatrzymania :)


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

Nikt tu cudotwórcą nie jest i przez forum Ci go nie naprawi ;) Pomocy to bym radził szukać u dobrego mechanika i trzymać się dobrze za kieszeń :) Napisz z tym np. do mariusz(ZDUN) :) On mechanikiem jest i ma dobrą opinię, jak sie nie myle to chyba na miejsce przyjedzie i zrobi :) A z tym śmianiem to nie dziw się kolego bo nie codziennie takie rzeczy tu się widuje, jesli Cię uraziłem to przepraszam ;)


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek83    16

uważajcie jak skrzynia biegów zacznie działać ,,bez możliwości zatrzymania,, todopiero będą jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sosek xu li
      Witam od jakiegoś czasu mam w posiadaniu Massey'a 3125 Autotronic i zanim wystartuje w pole chciał bym sie dowiedzieć parę rzeczy.
       
      - Czy można włączać przedni napęd i blokadę mostów w czasie jazdy?
      - czy mogę używać opcji żółw-zając niezważając na prędkość? I czy mogę cały czas na przykład używać zająca?
      - Jaki olej do hydrauliki...Czy zbyt rzadki olej może po rozgrzaniu spowodować ze na wolnych obrotach ciężko kręcić kierownicą?
      - Czy ktoś ma instrukcje jak obsługiwać komputer?
       
      Z góry dzięki.
    • Przez sosek xu li
      Witam Posiadam skrzynie 16+16 z rewersem mechanicznym i mam jedno pytanko. Gdy przełączam kierunek jazdy i pojazd się toczy to mi zgrzyta gdy sie zatrzymam to jest OK czy to jest normalne?
    • Przez tomekxwz
      witam posiadam mf 3125 datatronic.mam komputer na prawym słupku kabiny który ma 3 przyciski i pokrętło, działa w nim aby podświetlanie i nic więcej, a powinien pokazywać spalanie itp.proszę o pomoc
    • Przez tomekxwz
      mam mf 3125 przy pracy w polu gdy sie rozgrzeje ślizga mi się sprzęgło(sprawdzam to tak iz probuje go zadusić na hamulcu). gdy jest zimny zaduszę go bez problemu. były robione tarczki od półbiegu i tarcz sprzęgłowa była wymieniana
    • Przez tomekxwz
      witam panowie!!! mianowicie mam taki problem dzisiaj po umyciu fergusona chciałem go odpalić ale nie można... słychać tylko zaskakiwanie elektromagnesu a rozrusznik ani drgnie.proszę o pilną pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj