Skocz do zawartości

Polecane posty

pawlo36    5

No dokładnie tak jak mówisz, chciał to ma a teraz będzie płacz i płać a poprzedni właściciel pewnie cieszy się jak z wygranej w totolotka bo to praktycznie takie samo prawdopodobieństwo wygrania jak trafienia takiego klienta na ciągnik.

Koleś nie jest jakimś cwelem, dzisiaj przyjechał próbować coś zrobić no ale nic się nie udało, samego go to zastanawia co się mogło tak nagle zj**a^. Normalnie można sobie biegi wrzucać a nic nie ruszy :/

Lukash3060    105

A co ma gadać ? O sory wcisnąłem wam go, to to i tamto zrobiłem sam, reszta sama sie zepsuła ... ? :) Skarbonka to jedno a drugie to właśnie przez takie osoby potem na forum ktoś mi wciska kit, że te ciągniki tak mają ;) Piękny przykład będzie dla innych :) Jak to mawia mój mechanik " za głupotę trzeba płacić " :) Zrobić wszystko tak żeby było jak brak to kupa kasy pewnie potrzebna będzie, nie ma co oceniać bo się nie widziało ale przypuszczać można :) Czujniki do wymiany to jeszcze nic bo przy koszcie naprawy skrzyni to jest nic :) Ciekawe co w skrzyni do roboty. Pompa hudrauliki wgl działa ? Kołami skręca ? WOM działa ? Ciekawe, tyle może być przyczyn w takim ciagniku że trudno cokolwiek powiedzieć bez oglądania :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukash3060    105

Nikt tu cudotwórcą nie jest i przez forum Ci go nie naprawi ;) Pomocy to bym radził szukać u dobrego mechanika i trzymać się dobrze za kieszeń :) Napisz z tym np. do mariusz(ZDUN) :) On mechanikiem jest i ma dobrą opinię, jak sie nie myle to chyba na miejsce przyjedzie i zrobi :) A z tym śmianiem to nie dziw się kolego bo nie codziennie takie rzeczy tu się widuje, jesli Cię uraziłem to przepraszam ;)

radek83    12

uważajcie jak skrzynia biegów zacznie działać ,,bez możliwości zatrzymania,, todopiero będą jaja :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się