vitoma

C330 by vitoma

Polecane posty

vitoma    52

Zmartwie Cie - naklejki beda takze po bokach. Mi one naprawde nie przeszkadzaja. Malowanie z szablonu to wg mnie lipa (nigdy nie wyjdzie idealnie), fajne by byly naklejki wycinane na ploterze na wzor orginalnych malowanych. Asharot - pomysl nad tym :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

@Vitoma jaka masz lutownice, dobrze lutuje¿??

Zamiast przelutowywac koncowki mogles dac takie kostki laczace standardowe wsowki z zarowka H4, sam tak wczoraj robilem zmieniajac odbicia lamp ze starych Zelmotow i 35watowych zarowek na Wesemy R2 z zarowkami H4.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Moja zasada - jak najmniej łaczen na konektory typu klasyczne wsuwki, skrecane kostki czy inne nie hermetyczne zlaczki. To wszystko lubi z czasem sniedziec i rozlaczac sie - w ciagniku sa drgania, wstrzasy w podwyzszonej ilosci w stosunku do samochodu. Co innego konektory typu AMP superseal - takim bylbym w stanie zaufac. Ale i tak lutowanie najlepsze w wiekszosci przypadków.

 

Lutownice mam jaka zwykla 40W z allegro za 24zł. Działa bardzo dobrze juz dluuuugi czas. Dobry i trwały produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fineasz007    17

@vitoma, podczas remontu C-360 jeszcze dziewczyna, a teraz już żona? :D Ogólnie efekt rewelacyjny, mam nadzieje, że nie zapomnisz o fotorelacji z montażu dodatkowych gniazd hydraulicznych w C-360, na którą i każdą kolejną czekam.

 

Pozdrawiam

Fineasz007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Tak sie zastanawiałem czy ktoś to zauwazy - tak wtedy tylko dziewczyna, a teraz żona :).

 

Fotel taki mam w C360 od jakis 4 lat i w C330 był taki sam wiec wiem ze sa OK :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Tak sie zastanawiałem czy ktoś to zauwazy - tak wtedy tylko dziewczyna, a teraz żona :).

 

Fotel taki mam w C360 od jakis 4 lat i w C330 był taki sam wiec wiem ze sa OK :).

 

No to już wiadomo dlaczego kolega ma mało czasu na remont :P;)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

ach te stare kawalerskie czasy... niemniej gratulacje ze zmiany stanu cywilnego

a co do chłodnicy to ciekawe czy nie urwie się przy niej od razu uchwyt ten na samej górze od strony silnika, u nas przy c-330m wytrzymał z tydzień, a przy c-328 moze z trzy dni

w obydwóch przypadkach przykręciliśmy go do obudowy wiatraka i jest ok już parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

czy mi się wydaje, czy na czwartym zdjęciu od dołu ( na masce) są "frukty"?

 

Nie wiem co to sa frukty ...ale jesli Ci chodzi o te paproszki to kawałki gąbki polerskiej.

 

 

No to już wiadomo dlaczego kolega ma mało czasu na remont :P;)

 

To nie z tego wynika ;) wiosna przyszła za szybko i prace w sadzie trzeba było wykonywać jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian1978    9

Vitoma poprawia fabrykę :)

Super robota!

A co do czasów kawalerskich to nie że czasu było więcej tylko obowiązków mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

95rp.jpg

 

0wlq.jpg

 

5n8a.jpg

 

8ths.jpg

 

fsxf.jpg

 

dtxf.jpg

 

q8st.jpg

 

pus6.jpg

 

Zbiorniczek do odzysku oleju ktory dorobiłem jednak wszedł na styk w planowane od poczatku miejsce :).

 

Podrzuci mi ktos link do sklepu gdzie moge kupic sworzen blokujacy polozenie katowe dolnego haka ? Nie wiem jak to sie stało ale nie kupiłem, ani nie dorobiłem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus0    16

Vitoma, a do Ciapka będziesz w lakierkach wchodził?? Czy dywaniki rozłożysz?? Toż to lepiej jak z fabryki wyjeżdżały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mory1971    1

Vitoma, a do Ciapka będziesz w lakierkach wchodził?? Czy dywaniki rozłożysz?? Toż to lepiej jak z fabryki wyjeżdżały :D

w garniturze i lakierkach :) a przed ciagnikiem bedzie czerwony dywan ulozony .

to oczywiscie zart :) wielki szacunek za wlozona prace ,tak nie wygladaja nawet nowe ciagniki zjezdzajace z tasm montarzowych .

 

chociaz musze sie zgodzic z jednym z wczesniejszych wpisow : troche zbyt kolorowo jest pomalowane ale nie mi ma sie podobac tylko wlascicielowi a o gustach sie nie dyskutuje.

 

Wielki Respect Vitoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekt powalający, przed Tobą trzeba bić pokłony :) takie ciągniki z fabryki nie wyjeżdżały i nie wyjeżdżają, dobrze, że nie zrobiłeś tego błędu co wiele osób robi-wymiana maski na plastik. Ta C-330 jest piękna :), żebym ja chociaż w 30 % jak Ty odpicować swoją C-355, to malowanie można nazwać malowaniem, nie tak jak większość poleci po wierzchu, bez rozkręcania i zadowoleni, Z Ciebie każdy powinienen brać przykład :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

a na góre akumulatorów fabrycznie nie było też pokryw?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Dzieki :) .Plastic is not fantastic jak dla mnie ;) wrecz przeciwnie. Koledzy zbesztali mnie też że nie wymieniłem błotników tylnych na "sadownicze", a mi sie podoba właśnie tak jak jest w orginale- szczegolnie klimatyczne tylne lampy ktore wystepuja chyba tylko w 30tkach i syrenach bosto ;). Przednie ursusowe lampy też mi sie podobaja, żałuje ze w 60tce musiałem z nich zrezygnować.

 

Co do pokryw to sam sie zastanawiałem, w naszej na 99% ich nie było juz przy zakupie, ale jeszcze jutro zapytam sie ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mory1971    1

reflektory przod jeszcze jakos swieca gdy sa nowe ,ja w mojej pare lat temu ze wzgledu na to ze sporo jezdze po ulicach wymienilem na takie:

$_12.JPG

 

poprostu kierunkowskazy na blotniku w oryginale sa slabo widoczne.

na poczatku obawialem sie ze jak wjade na lake z suchym sianem to podpale je :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

 

Co do pokryw to sam sie zastanawiałem, w naszej na 99% ich nie było juz przy zakupie, ale jeszcze jutro zapytam sie ojca.

 

Standardowo było to wyposażenie każdego C330. Nie wiem jak odnosi się to do M'ek.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

No właśnie ja mam emke kupioną od znajomego i nawet mi obiecał że jak znajdzie to mi da te pokrywy, ale znajduje je już ze dwa lata i tak się zastanawiałem czy mu się nie pomyliło bo może tych pokryw wogóle nie było?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz2006
      Witam, mam pytanie mianowicie posiadam rozsiewacz amazone ZA-V 2200 z 2018 r. Do tego pory rozsiewacz chodził z nowej generacji ciągnikiem z systemem isobus, a teraz mam potrzebę zapięcia go do zetora 12245, ale z rozsiewacza wychodzi tylko kabel z wtyką do isobusa i nie wiem jak to zespolić z zetorem, dodam że oprócz komputera do isobusa, posiadam też komputer do rozsiewacza amatron 3. Proszę o jakieś wskazówki.
    • Przez wisnia83
      Cześć forum. Właśnie dołożyłem sprężarkę powietrza do swojego masseya 675. Działa elegancko i jeżeli kogoś interesuje to zapraszam do filmiku na yt tam jest opisane jak i z czym. 
       
    • Przez adam098
      Witam jak podłączyć tura bezpośrednio do rozdzielacza pod siedzeniem a gdzie dać wolny spływ ?

    • Przez farmerzpowołania
      Witam,
      Czy ktoś z Państwa robił zawracacz kołowy do swojego ciągnika?
      Ja chciałbym taki zrobić, poterzebuję inspiracji i trochę podpowiedzi jak taki zawracacz wykonać.
    • Przez szymonkombajnmassey
      witam, zasialem na probe 10ar kukurydzy, zeby nie męczyć kombajnu zebralem same kolby na przyczepke, posiadam kombajn massey ferguson 86, i czy musze zakladac jakies blachy na cepy i zmieniac klepisko? (ziarna spokojnie przechodza przez klepisko)(mam sita dolne do kukurydzy)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj