vitoma

C330 by vitoma

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawel6840    47

jakie żarówki idą do tych nowych metalowych lamp z tyłu ? chodzi mi najbardziej o tą malutką od pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

z tego co wiem idzie tam 21w i 5/21w

 

z tego co wiem idzie tam 21w i 5/21w


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek36    18

ludzie to cudo to do czego ma służyć bo chyba nie na pole a i tak na pole się nie nadaje po browara skoczyć do gs jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak to gdzie no na zabawę jak podjedzie taką furą to nie jednej zawróci w głowie, i w tany, niektóre lecą na john deera ale takiej bestii to żadna się nie oprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toobek    57

Witam

Na początku gratuluję koledze vitoma umiejętności, chęci i cierpliwości do wykonywania takich remontów!! Bardzo mi się podoba;]

Mam pytanie. Gdzie kupiłeś takie filcowe paski do trzymania zbiornika paliwa w C-330??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

@Vitoma zamiast takich szybkozlaczy hydraulicznych z tymi okapnikami to jak juz tak inwestujesz mogles kupic szyblozlacza suchoodcinajace, wspaniala sprawa B) tez takie zakupie do 3 sekcji tura bo chwytak do balotow odpinam srednio co 2 dni.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

malowałem dzisiaj podkładem epoksydowym błotniki, zmieszałem utwardzacz z farbą wymieszałem i wymalowałem od spodu i malowało dobrze, skończyła mi się farba i jak chciałem dolać to na wierzchu farby w pojemniku siadł glut to zamieszałem ponownie i jak malowałem na wierzchu tylne błotniki to zaczęło pluć gównem i tak to wyszło. Co mam teraz najlepiej z tym zrobić?

 

http://ifotos.pl/zobacz/IMG0792JP_exppqar.JPG/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Vitoma czy możesz podać dokładny adres gdzie kupujesz te farby w Jabłonnej

 

Jadac z Jabłonny na Nowy Dwór, jakies 1-2km od skrzyzowania w Jabłonnie przy kosciele - adresu nie znam, firma NIKOS COLOR, z lewej strony - nie sposób nie zauwazyc.

 

Witam

Na początku gratuluję koledze vitoma umiejętności, chęci i cierpliwości do wykonywania takich remontów!! Bardzo mi się podoba;]

Mam pytanie. Gdzie kupiłeś takie filcowe paski do trzymania zbiornika paliwa w C-330??

 

dzieki :)

 

http://hurtowniarolnicza.pl/czesci-do-ciagnikow/c-330/szelka-zbior-paliwa-c-330.html

 

@Vitoma zamiast takich szybkozlaczy hydraulicznych z tymi okapnikami to jak juz tak inwestujesz mogles kupic szyblozlacza suchoodcinajace, wspaniala sprawa B) tez takie zakupie do 3 sekcji tura bo chwytak do balotow odpinam srednio co 2 dni.

 

Suchoodcinajace sa drogie to raz a dwa ze i złączki meskie w kazdej maszynie wtedy musisz takie miec, a jak wiadomo obecnie ogolnie przyjetym standartem sa zlaczki hydrauliczne "euro".

 

Pozatym TARVy kupiłem głownie dla wygladu, bo piekielnie mi sie podobaja te oprawki B) .

 

malowałem dzisiaj podkładem epoksydowym błotniki, zmieszałem utwardzacz z farbą wymieszałem i wymalowałem od spodu i malowało dobrze, skończyła mi się farba i jak chciałem dolać to na wierzchu farby w pojemniku siadł glut to zamieszałem ponownie i jak malowałem na wierzchu tylne błotniki to zaczęło pluć gównem i tak to wyszło. Co mam teraz najlepiej z tym zrobić?

 

http://ifotos.pl/zob...JP_exppqar.JPG/

 

Zeszlifowac papierem P400-500 na sucho lub P600-800 na mokro. Kolejnym razem dokladnie czyść pistolet (obstawiam ze masz zawalona dysze zaschnietymi kawałkami starych farb) i uzywaj sitek do farb ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem tu nowy i chciał bym sie zapytać wiem że może nie na temat ale mam problem z c 330 a widzę że znasz sie na rzeczy a głównie chodzi o tylne koła gdyż nie chcą odejść one od dzwonnicy całe lato i jesień jeździłem na odkręconych śrubach i nic nie wiem co robić ma ktoś jakiś pomysł ??

Edytowano przez milanreal1
orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

wybierz najbardziej dziurawą droge, najwyzszy bieg,gaz do dechy i wtedy sam zobaczysz jak szybko kola odpadna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

pistolety: air gunsa az3 hte2 1,3 do lakierów + sico red 1,3 jako pistolet do podkladów + czasami fobo hvlp 2,0 do podkladu akrylu .

 

Co do kół - nie temat, nie miejsce. ale...Jak jezdziles z odkreconymi nakretkami i dalej nie chca zejsc to sprawdzy czy ktos ich nie przyspawał. O tak oczywistej rzeczy jak odkrecenie 2 srub trzymajacych centralny obciaznik chyba nie musze wspominac ? (bo one takze trzymaja felgi).

Edytowano przez vitoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padre1989    13

Vitoma mnie interesuja halogeny ktore kupiles , ja ogladalem te robocze to wszystkie maja takie mleczne szkla a u ciebie eleganckie szkło przezroczyste .gdzie mozna takie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Bo wesem robi je w tym kształcie obudowy w kilku wersjach, sa ze szkłami ryflowanymi, z gładkimi, z włącznikami , z amortyzatorami uderzen na mocowaniu. wszystkie modele sa na stronie wesem , w ich sklepie . ja te akurat kupiłem na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

to sa halogeny dalekosiezne, a nie robocze jak te "kwadraciki". Po co na polu masz miec oswietlane 500m przed soba ? Robocze bardziej rozpraszaja swiatło na boki, szerszy kat swiecenia, za to mniejszy zasieg - no ale co kto preferuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

kiedy jakieś zdjęcia? :D


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Niestety jeszcze nie finish ...obecnie mam zbiorczo jakies 15h/tydzien na ten ciągnik wiec woooolnoooo to idzie do przodu. Ale chyba w koncu sie zakonczy kiedys .

 

we4c.jpg

 

Elektryka w trakcie .

eyc1.jpg

 

Do przednich lamp roboczych - dolozony włącznik + bezpiecznik , do tylnych roboczych to samo + wlacznik do koguta. Doszly także finalnie 2 gniazda 3 stykowe - jedno przy tablicy zegarów a drugie na błotniku obok gniazda 7 pin. Takze do tego wszystkiego musiała dojść puszka na 4 bezpieczniki MTA i jest cała pełna :) .

 

timm.jpg

 

j1jf.jpg

 

m404.jpg

 

gcdl.jpg

 

l8ka.jpg

 

Wsuwki musiałem przelutować by zamontować żarówki H4.

 

btn8.jpg

 

Z przewodem zasilajacym tym razem poszlismy po bandzie, porównanie to co proponował LSN Lublin vs to co my dalismy B) . 2.5mm2 bylo, jest 10mm2. My = ja i dobry kolega ktory mi pomogł ogarnać elektryke, podobnie jak przy C-360 .

 

sj54.jpg

 

fvxg.jpg

 

Wszystko pospinane, nic nie wystaje i nie dynda.

 

9ufc.jpg

 

gwsx.jpg

 

w1k0.jpg

 

q47k.jpg

 

Wcześniej zapomniałem się pochwalić praca mojej żony B) :D .

 

nyfl.jpg

 

Doszly jeszcze 2 duże pudełka...

 

wwyw.jpg

 

Niestety musiałem kupić nowa chłodnice bo stara zaczeła sobie sama z siebie puszczać płyn 3 dni po zalaniu ... :blink: no i niestety jest to AG Tech bo ciezko kupic cos lepszego...albo Turcja albo Indie, albo Chiny .

 

4n7t.jpg

 

Miałem problem z założeniem dorobionego zbiorniczka na olej do odzysku (okazał się nie mieścić w zaplanowane miejsce)- kupiłem wiec jednak orginalny zbiorniczek Fastera ...ale on wcale nie jest mniejszy. No ale OK, ktorys pojdzie do C330, a drugi do C360 i bedzie git.

 

xu5y.jpg

 

No i nowiutki fotel STAR, taki sam jak był (stary sprzedałem).

 

wmyf.jpg

40yb.jpg

 

Przednia maske spotkał ten sam los co błotniki - wetsanding + polerowanie mechaniczne .

 

bzxn.jpg

 

cl2g.jpg

 

hxt8.jpg

 

Jakby nie masz i gniazda hydrauliczne to juz bym się witał z gąska.... a tak to jeszcze troche pracy jest :ph34r: . Ale efekty remontu mnie bardzo cieszą :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubaNY    0

Witam, poprostu WYPAS! Podziwiam za poswiecenie i wlozenie serca w ten remont. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz2006
      Witam, mam pytanie mianowicie posiadam rozsiewacz amazone ZA-V 2200 z 2018 r. Do tego pory rozsiewacz chodził z nowej generacji ciągnikiem z systemem isobus, a teraz mam potrzebę zapięcia go do zetora 12245, ale z rozsiewacza wychodzi tylko kabel z wtyką do isobusa i nie wiem jak to zespolić z zetorem, dodam że oprócz komputera do isobusa, posiadam też komputer do rozsiewacza amatron 3. Proszę o jakieś wskazówki.
    • Przez wisnia83
      Cześć forum. Właśnie dołożyłem sprężarkę powietrza do swojego masseya 675. Działa elegancko i jeżeli kogoś interesuje to zapraszam do filmiku na yt tam jest opisane jak i z czym. 
       
    • Przez adam098
      Witam jak podłączyć tura bezpośrednio do rozdzielacza pod siedzeniem a gdzie dać wolny spływ ?

    • Przez farmerzpowołania
      Witam,
      Czy ktoś z Państwa robił zawracacz kołowy do swojego ciągnika?
      Ja chciałbym taki zrobić, poterzebuję inspiracji i trochę podpowiedzi jak taki zawracacz wykonać.
    • Przez szymonkombajnmassey
      witam, zasialem na probe 10ar kukurydzy, zeby nie męczyć kombajnu zebralem same kolby na przyczepke, posiadam kombajn massey ferguson 86, i czy musze zakladac jakies blachy na cepy i zmieniac klepisko? (ziarna spokojnie przechodza przez klepisko)(mam sita dolne do kukurydzy)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj