Zaloguj się, aby obserwować  
semos

Szlifierka stołowa??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
semos    36

Jaką kupić szlifierkę stołową do 200zł - najlepiej aby była na kamienie 200mm.

Jaką firmę polecacie - a może ma ktoś jakąś i może polecić

Mrmagyster    31

Zależy ile masz kasy do wydania. Co do szlifierek stołowych to proponuję kupić używaną, np coś z tej parafii - http://allegro.pl/szlifierka-stolowa-uniwersalna-pilne-i3889874586.html .Możesz kupić też taniej nową szlifierkę typu eurokraft, czy inne tandety, lecz przeznaczone są one bardziej do stania niż do używania ;)

Poszukaj trochę i kup używaną, zawsze trochę do niej możesz dołożyć, ale sprzęt i wykonanie o wiele lepsze.

Edytowano przez Mrmagyster

welcome :D

fragles1    3

Ja też mam coś podobnego, do ostrzenia noży, wierteł jest dobra, ale poza tym to ma za mało mocy. Poprawiło się trochę jak założyłem trzy tarcze do szlifowania od szlifierki kontowej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piotr1711
      Witam. Przymierzam się do zakupu pompy do studni kręgowej jaką mam na podwórku. Nie wie na jaką się zdecydować, studnia ma 18 kręgów
      Potrzebuje pompy głównie do napełnienia zbiornika opryskiwacza 1000l. Może coś byście polecili w podobnych pieniądzach?
      Wpisałem frazę w google i najwięcej kupowanych było na tej aukcji:
      https://allegro.pl/oferta/pompa-glebinowa-studni-premium-7200l-wielostopniow-9629547944?fbclid=IwAR2TCI5XbzaRkpYpJhL_3vXnJPsd6xYM5YqpvmlclqwsvamPfJR5v4lsx4M

ps: jeśli w złym dziale umieściłem temat to proszę o przeniesienie do odpowiedniego
    • Przez filip94lemken
      Witam, bede wlasnie kupywal sprezarke, chcialbym posluchac waszych rad czym kierowac sie wybierajac sprzet, chodzi mi, aby byla dobra do malowania maszyn, i lakierowania i utwardzania cena do ok 500zl
    • Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez ROLNIK7
      Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem prostownika z możliwością rozruchu, o takiej mocy abym mógł zapalić na nim każdy ciągnik o każdej porze roku! Jeśli ktoś wie jaki byłby najodpowiedniejszy( ile amperowy) i z jakiej firmy oraz z jakimi wiąże się to kosztami, byłbym bardzo wdzięczny! Liczę na wasze porady!
    • Przez bob123
      Jaką polecicie firmę co robią klucze i grzechotki żeby byłe wytrzymałe( u mnie w domu nie ma klucza 10 bo wszystkie złamanie, a grzechotka nie działa zepsuła się nie złamała ale da się tylko odkręcać śruby ale pełnymi obrotami ).
      Co sadzicie o firmie Stanley??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj