Zaloguj się, aby obserwować  
Eryko

Ile moge dostac za Agregat 4m??

Polecane posty

Adik_ziel    3

Ale zawsze lepiej za więcej może ktoś sie trafi i kupi ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Ale zawsze lepiej za więcej może ktoś sie trafi i kupi ;]

 

Właśnie, a jak nie to potem może zmniejszyć cenę... :rolleyes: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

wystawie za 8tys. do negocjacji. wystawie na agrofoto,na allegro i chyba na autogieldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

za15tys. to sasiad kupił nowego 5.10m fakt ze bez faktory ale zawsze nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

ok. 7,5 tyś. do negocjacji a cena jaką podali koledzy 10tyś. w zwyż ehh -można wystawić ale kto to kupi (pamiętajcie chceć a dostać to różnica u nas gościu dobre pare latek temu sprzedał bizona z kabiną i sieczkarnia za 18 tyś. z "86r. czy "88r. a chciał 36tyś. -jest różnica co???)


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Ja bym proponował ustawiać za niego 6 tyś i ewentualna negocjacja, Agregat widac że jest nie nowy i napewno troche pracowal, a to sie liczy, a powiedz jak w procentach oceniasz jego zużycie


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAFALW    1

max 5 tyś dla jakiegoś napaleńca-ja za swojego Becker 4.8 z dociskiem i rozkł hydr. -elementy robocze idealne chciałem 8 tys i dziwie sie bo nowwielkiego zainteresowania nie byLo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Myśle ze 5 tys za taki agregat dostaniesz nie wiecej.Agregaty uprawowe zostaja wypierane przez uprawowo-siewne wiec ceny leca na łeb na szyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek25    1

Wiecej niż 5 tys nikt ci nie da, mało kto uzywa takiego sprzętu,za słaby jest w nim kultywator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Ciężko bedzie to sprzedac cos tak czuje.nie wiem czy ludzie nie kupuja juz takich agregatów czy co... 5600zł do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madwizz    0

wystaw go za tyle ile mówiłeś 5500- 6000 to zobaczysz jaki będzie ruch, ja swojego zwykłego z Moskitu 3.6m sprzedałem za 4 tys. a jaki ruch na podwórku :D a nowy z Bometu 3,6 chyba 4.700 ;P


...pozdrawiam Mad_Wizz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj