TOME11

Ile koni pod taką przyczepę?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    579

Pszenicy dobrej nasypiesz na nią do 20t, ciągnik 150 km to minimum, ja ciągam dwie 12, pszenicy mam 28t, przyczepy 8 ciągnik 150 km to tak sobie z nimi radzi, ale ja 2 przyczepy ciągam, z jedną będzie dużo lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Bedziesz musiał zrobić linki do burt bo jak nasypiesz pełno to sie rozkraczą.

A jeśli chodzi o konie to zależy w jakim terenie Jak tylko po drogach nawet gruntowych to cieżkie 120km jakoś sobie da rade ale jak po polu za kombajnem jeździć to w pierwszym piasku zostaniesz.

Ja bym był zwolennikiem 2 mniejszych.

 

Bedziesz musiał zrobić linki do burt bo jak nasypiesz pełno to sie rozkraczą.

A jeśli chodzi o konie to zależy w jakim terenie Jak tylko po drogach nawet gruntowych to cieżkie 120km jakoś sobie da rade ale jak po polu za kombajnem jeździć to w pierwszym piasku zostaniesz.

Ja bym był zwolennikiem 2 mniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      xxxxxxxxxxxxxxx
    • Przez MlodyRolnik32
      Witam . Od niedawna posiadam fendt'a 312 i chcę do niego zakupić przyczepe doradzcie mi czy tandem czy zwykło czy warto hamulce najazdowe bo nie ma on sprężarki prosze o odpowiedzi z góry dzienki
    • Przez Bizon_Ursus
      Kupie  przyczepe wywrotke autosan d47 lub pochodne minimum 4.5 t ladownosci woj. swietokrzyskie do 6000 najlepiej z papierami bez tez moze byc 796086806 jesli ktos ma z moich rejonow to prosze pisac lub dzwonic okolice Opatowa
    • Przez Gospodarhz
      Sprzedam przyczepę , po remoncie wiosną 2017 , bez papierów , sprawna , trójstronny wywrot , działające światła i hamulce , plandeka na wymiar 
      Cena 9800 do negocjacji , woj.podkarpackie




    • Przez skamil
      Do sprzedania przyczepa wywrotka dwustronna czeska, ładowność 9 ton.Stan bardzo dobry.
      Pierwszy właściciel od nowości.
      Przegląd ważny 2 lata, opłacone OC. Kontakt: 669-176-814
       






×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj