Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ChiquitaB

Wałek WOM jakiej mocy sprzęgło

Polecane posty

ChiquitaB    50

Witam.

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę, jakiej mocy powinno być sprzęgło do prasy claas rollant 250rc?? Posiadamy sam wałek szerokokątny bez sprzęgła i chcemy dołożyć od strony prasy sprzęgło ale nie wiemy jakiej mocy powinno ono być. Może ktoś poradził i poratował? Trochę czasami strach jechać w pole bo jak kamień złapie to bez sprzęgła może drogo kosztować naprawa.

Matei640    0

Witam,

Czy to większości pras jest ta sama moc sprzęgła po chce kupić do hesston 5670h i nie wiem, jaki wybrać? Po znalazłem taki z 900Nm maksymalny moment obrotowy i nie wiem czy będzie dobry.

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam
    • Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez masiew
      mam MTZ-a z 80 roku. mam problem z przekażnikiem. nie mogę go włączyć. odkręciłem ztyłu ten dekiej z końcówką WOM bo myślałem że rozsypały się wałeczki zabezpieczające ale okazało się że wałek wychodzący ze skrzyni obraca się swobodnie. jaka może być przyczyna? może ma ktoś schemat WOM-u ? bardzo proszę o pomoc
    • Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?