Skocz do zawartości
pawelol111

Fotel operatora w Fendt Farmer 312

Polecane posty

pawelol111    712

Witam, nie trzyma mi siłownik bądź zawór w siedzeniu w Fendt Farmer 312. Miał ktoś podobny problem? Wymiana siedzenia kosztowna a wolałbym tego uniknąć. Ktoś zmieniał siedzenie w swojej maszynie na używane?

Wiadomość z agroFakt.pl

Ecik    0

Przeważnie to węzyki od pompki przepuszczają powietrze;) spróbuj wyciągnąc siedzenie, bo w kabinie troche mało miejsca;) podłącz na krótko i napompuj;) poruszaj węzykami i napewno to zlokalizujesz ;)

Tommek20    0

Mogą być trzy przyczyny. Tak jak pisał Ecik przepuszczające wężyki, uszkodzona poduszka lub uszkodzony zawór powietrzny. Usterki łatwe do zlokalizowania. Jeżeli masz siedzenie Grammer to bez problemu dostaniesz części zamienne. Nie trzeba wymieniać siedzenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez 90daniel
      Witam mam takie pytanko. Czy ktoś z użytkowników fendt`a starej serii 300,500,800,900 ma jakoś zaznaczony środek maski w ciągniku? Kupiłem na jesieni 515c a teraz agregat-uprawowo siewny i są znaczniki na środek ciągnika. Tzn, nowa seria vario ma popularnego konika i zastanawiałem się czy takie coś by dało rade przymocować na moim ciągniku, http://agromer.pl/ogolna-podstawa-logo-grila-725500020251-fendt,c2,p3051,pl.html plus to http://agromer.pl/kabina-maska-fendt-logo-na-grill-fendt-930500022882-chrom,c75,p4845,pl.html Tylko to drogi interes więc jeśli nie będzie pasował to nie chce ryzykować. Może ktoś rozwiązał to jakoś fajnie więc proszę o poradę,pomoc,
    • Przez KrystianPodgrski
      Witam, Posiadam ciągnik fendt 311 lsa w którym remontowałem skrzynie biegów (wymiana synchronizatora 2 biegu). Po złożeniu nie działa sterowanie podnośnika z ciągnika. Działa z błotników oraz sterowanie ręczne. Wtyczki posprawdzane, nie ma możliwości zamiany czy złego podłączenia. Miał ktoś taki przypadek ? Pozdrawiam serdecznie ! 

• Przez Fendt270
      Witam.W moim ciągniku sadowniczym Fendt 270v gdy silnik się nagrzeje wspomaganie ciężko pracuje.Została wymieniona pompa hydrauliczna i nic to nie pomogło.Proszę o pomoc.Z góry dzięki 
    • Przez rafalwajda
      Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jest to mój pierwszy post na tym forum.

Zakupiłem w ostatnim czasie pług Lemken Opal 90 w wersji 2 +
      pług posiada obrót na jeden wąż. Jak testowaliśmy go u faceta od którego go kupiłem to obrót działał prawidłowo.

Po podpięciu pługa do mojej sędziwej c360 brak jest obrotu - tzn. siłownik próbuje dopchać pług do ogranicznika a nie cofa go aby umożliwić obrót pługa.

Moje pytanie jest takie czy po demontażu węża i rurek przy siłowniku powinien on się swobodnie schować czy musi być ciśnienie do schowania.

Zdemontowałem cały osprzęt siłownika i siłownik jest w pozycji całkowicie wysuniętej. Sprężyny powrotu są napiętę na max-a nie jestem w stanie ich zdemontować ani nie jestem w stanie wsunąć tłoczyska. czy ktoś kto ma ten siłownik w lemkenie jest w stanie go wsunąć po odprężeniu oleju.